Devyni pasauliai

Alternatyvūs pavadinimai: Asgard

žaidimų Devyni pasauliai: sunku būti Dievu.

Norint pasiekti šį tikslą, reikia sukurti aiškius veiksmų planus, kurių pagrindą sudaro

pertraukų. Kiekvienas žaislas turi savo, bet jei esate fantazijos gerbėjas, turite silpnąsias Skandinavijos mitas, dievinkitės MMORPG, ir nebijote atsakomybės, žaidimas „Devyni pasauliai“ yra sukurtas jums. Asgardą sumušė senovės dievai, o kai kurie pamokslauja geri, kiti linkę žmones į blogio padėtį. Ilgas atsilikimas paskatino karą ir, nors ir nyko, dažnai užsidegė, o vienas turi būti visiškai ginkluotas, kad atstumtų priešo puolimą. Koks kelias pritraukia jus - taikaus kaimynystės su žaidėjais arba plėšimo, kontrabandos, plėšimo ir nelaisvės? Pradėkite devyniuose pasauliuose žaisti ir valdykite miestą, kad pasiektumėte šlovę ir klestėjimą pasirinkdami savo strategiją. Jūs gausite privilegijų ir galių, galimybė pasirinkti visas galimybes į pergalę yra jūsų pasirinkimas.

Norėdami žaisti žaidimą „Devyni pasauliai“ kaip patyręs žaidėjas, atidžiai prisiminkite pradinę pamoką pradedantiesiems. Bus rodomi galimi veiksmai, valdymo metodai ir nustatymai. Po tokio išsamaus mokymo, abejonių, klausimai išnyks, ir jūs suprasite keletą triukų:

 • Novichkam geriau slepiasi savo mieste, kol jie įgis jėgų. Būkite įsitraukę į ekonomikos kūrimą ir kariuomenės vystymąsi, sustiprėję užpuolę kaimynus.
 • Asmeniškai jūs galite perpumpuoti tik kareivius ir jie automatiškai kovoja.

Ekonomika miestui yra labai svarbi, todėl būtina gauti išteklių ir gaminti gausiai prekes, kad armija būtų patenkinta visuose taškuose. Periodiškai laukite banditų, kurie užpuolė, apiplėšia, laužo ir palieka savo miestą, plėšimo. Paskubėkite grąžinti kompaniją ir kasyklą darbinėje būsenoje, kad atkurtumėte į iždą patekusių daiktų srautą. Jei jūs patys norėtumėte grįžti į savo kaimynus, galite tai padaryti, suteikdami komandą savo kariuomenei, bet tai atlikite tik tada, jei esate tikri, kad esate pranašesnis.

Sužinokite savo herojus.

Pradėkime nuo to, kad jūs kontroliuojate ne konkretų pobūdį, bet visą miestą su visomis infrastruktūromis, įskaitant armiją. Bet jūs galite samdyti kareivius iš penkių dalyvių:

 • Magi
 • Immortals
 • milžinai
 • Elves
 • Dwarfs

Trūkumai, susiję su kiekvienos rūšies dorybėmis. Pavyzdžiui, gigantai gąsdina gnomus, bet prastesni už elfus, ir tie patenka į nykštukų puolimą. Ištirkite kiekvieno personažo savybes, sudarykite ginkluotą vienetą ir nepamirškite nuolat dalyvauti tobulinant. Tai bus sprendžiami kiekvienas žaidėjas savo teritorijoje, kai užsiregistruosite už devynių pasaulių. Heroes taip pat turi kategorijas pagal spalvų apibrėžimą:

 • Orange
 • Violetinė
 • Red
 • Blue

Raudonųjų yra galingiausi ir retiausi egzemplioriai, o priešingai - mėlynos spalvos simboliai priskiriami „weaklings“, tačiau jie gali būti išmontuoti kaip pagrindas didvyrių sieloms surinkti, ir jie bus reikalingi, kai pasirenkami dideli indeksai. Sielas taip pat galima naudoti kaip būdą didinti herojų galią, o jei pakelsite visas savybes į aukščiausius lygius, tai taps vertingiausiu kariuomeniu, galinčiu išsklaidyti visą priešo kariuomenę.

Devyni pasauliai

iPlayer yra puiki naršyklės strategija, kurioje galite įgyvendinti savo Napoleono planus, sukurti aljansą, sunaikinti baisius viršininkus, imtis aukščiausio lygio reitingo, uždirbti naudingų premijų, išplėsti savo miesto ribas. Tačiau svarbiausias dalykas yra dangiškojo bokšto užkariavimas, kur tik labiausiai vertas gali pakilti, laužydamas visus 100 aukštų.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos