devyni pasauliai

Alternatyvūs pavadinimai: Asgard

Igra Devyni Worlds: sunku būti Dievas.

Poshagovye strategija reikalauja aiškaus veiksmų planą siekiant šio tikslo. Kiekvienas žaislas yra jų pačių, bet jei esate fantazijos ventiliatorius, turinti silpnybę Skandinavijos mitų, Adore MMORPG, ir nebijo atsakomybės, žaidimas devyni pasauliai sukurta. Asgard blaškosi senovės dievus, ir nors kai kurie skelbė geras, kiti pikti žmonės linkę poziciją. Ilgą Lygiosios atvedė į karą, ir nors jis nurimo, izoliuotos kišenės kaltis dažnai, ir mes turime būti visiškai pasirengę atremti priešą. Kas traukia jus į kelio - rami kaimynystė su žaidėjais ar plėšti, kontrabanda, plėšimo ir fiksuoti? Pradėkite devynių pasaulių žaisti, ir imtis pagal miestą kontrolės, siekiant suderinti ją į šlovę ir klestėjimą jų pačių strategiją. Jūs gausite privilegijų ir įgaliojimų galimybę visapusiškai panaudoti visas savybes kelyje į pergalę The choice is yours.

Chtoby žaisti Devyni Worlds kaip patyręs žaidėjas, atidžiai įsiminti įvadinis pamoką pradedantiesiems. Jie parodys jums galimus veiksmus, būdus, kaip valdyti ir konfigūruoti. Po tokio išsamaus mokymo jums išnyks visas abejones, klausimai, ir dar jūs suprasite, kai gudrybės:

 • Novichkam geriau paslėpti savo miestą, kol Stiprėjantis. Užsiima ekonomikos ir plėtros kariuomenės statybos ir sustiprėjo, pulti kaimynus.
 • Lichno gali siurbti tik karių, ir jie bus kovoti automatiškai.

Ekonomika miestui yra labai svarbi ir būtina gaminti gausa išteklius ir gaminti prekes, kad kariuomenė buvo patenkintas visais atžvilgiais. Periodiškai laukti aplankyti banditus, kurie puola, Rob, sugriauti, o grobį palikti savo miestą. Paskubėk atgal įmones ir kasyklas, siekdami atkurti srautą, ateinantį į daiktų iždą. Jei jūs norite mokėti grąžinimo vizito į ginkluotą kaimynų, jūs galite tai padaryti, suteikiant komandą savo kariuomenę, tačiau tai daryti tik tada, jei tikri savo pranašumą.

Uznay savo herojus.

Nachnem su tuo, kad jūs neturite kontroliuoti specifikos, ir visą miestą su visais infrastruktūros, įskaitant armiją. Bet jūs galite samdyti karių iš penkių rasių atstovavo:

 • Magi
 • Bessmertnye
 • Giganty
 • Elfy
 • Gnomy

Nedostatki su privalumais būdingų kiekvienos rūšies. Pavyzdžiui, milžinai gąsdina Gnomai, bet mažesnis nei elfų, ir jie patenka į nykštukai veržiasi. Studijų kiekvieno charakterio kokybė daro vieną ginkluotą grupę, ir nepamirškite nuolat dalyvauti jos tobulinimo. Tai spręs kiekvienas žaidėjas savo teritorijoje, kai už devynių pasaulių registracijos. Herojai taip pat turi kategoriją spalvos apibrėžimą:

 • Oranzhevye
 • Fioletovye
 • Krasnye
 • Sinie

Krasnye, tai yra galingiausias ir retų daiktų ir priekis mėlyna tipo personažai paliegėliai, tačiau jie gali būti išmontuota kaip pagrindas sukurti didvyrių dušas, ir jiems reikia renkantis simbolių spartus. Sielos taip pat gali būti naudojamas kaip būdas padidinti simbolių galią, ir, jei padidinate visas savybes, kad koeficientai yra didesni, ji bus labiausiai vertinga karys, įmanoma numesti visa armija priešo vien.

iPlayer devyni pasauliai - puikus naršyklė strategija, kur jūs galės atlikti savo Napoleono planus sukurti aljansą sunaikinti grėsmingas bosus imtis aukštesnio lygio reitingą, užmegzti naudingus bonusus, plėsti miesto ribas. Bet svarbiausia, tai yra dangaus bokšto, kuris gali būti atimta tik labiausiai vertas, įveikti visas 100 aukštų užkariavimas.

 

Žaisti pat