ACE Combat Assault Horizon

Alternatyvūs pavadinimai: ACE Combat Assault Horizon

Sistemos reikalavimai:

Procesorius: Intel Core 2 Duo @ 2. 2 GHz / AMD Athlon 64 X2 5000 +

OOZU: 2GB

Vaizdo plokštė: 512 MB

Diske: 16 GB

Ace Combat Assault Horizon - arkadinis aviacijos simuliatorius, kuris tęsiasi vieną iš labiausiai užsitęsusį serijos žanro tradicijas. Ace Combat Assault Horizon atliks nelabai tolimoje ateityje, konkrečiai 2015 m. Žaidimo veikėjas, pulkininkas vyskupas lyderis karinių pajėgų Jungtinių Tautų, atlikti kitą užduotį sunaikinti radikalų gauja pavadinimu "banditas" dėl sujungusi Rusijos karinių oro pajėgų ir NATO instrukcijų eskadronas. Kito skrydžio metu lėktuvas atsirado iš niekur, su ryklio lūpų dažytos laive paskambina jam ir vyskupas priverstas katapultuotis, o tuo tarpu lėktuvas ryklys daro posūkį ir užima beginklis pilotas RAM. Ši istorija gali linksmintis visiems, tačiau žaidimas "Ace Combat Assault Horizon yra ne taip paprasta, ir tai kaklaraištis - tiesiog veikėjas svajonė, bet realybė yra ta, kad drąsus pilotas kovoti su sukilėliais kažkur Šiaurės Afrikoje, tačiau daugelis iš jo svajonių pradžios įvykius išsipildo realiame gyvenime pilotas.

Gameplay

Daugiamečių pasažas pro serija suteikia jai pretenziją didžiuotis pavadinimą realaus skrydžio treniruokliu, bet atrodo, kad ACE Combat Assault Horizon, ir tai nebuvo būtina. Valdymo žaidimo lengviau gauti pastatytas ir pagrindinis dėmesys skiriamas išlaidas nei autentiškumo dinamiką. Pavyzdžiui, Ace Combat Assault Horizon lėktuvas arba nusipirkti keletą fantastinių kūno rinkiniai arba ginklų nėra didelių problemų, visų veiksmas vyksta keistoje konflikto metu, kai tai kovoja kartu su Rusijos ir NATO pilotai, ir pagrindinis priešas yra organizuota nusikalstama grupė iš Rusijos su talpus pavadinimas "Thug. Tačiau žaidimas "Ace Combat Assault Horizon pirmasis iš visų šios serijos dalis, kurios yra laikomos ant planetos, o ne fantazijų pasaulyje su keistais žemynuose, bet mažiau susipažinę orlaivių. Ace Combat Assault Horizontas galite žaisti bet kokiu orlaiviu, sukurta realių pavyzdžių ir net išlaikė pilną vardą modelių, taip pat JAV karinius sraigtasparnius arba Rusijos kilmės.

Ar rimtas žingsnis modeliavimas, kuria nedaugelis galėjo tikėtis iš vienos iš įdomiausių ir populiariausių kompiuterių seriją savo žanro kūrėjų.

KRA

Kurstyti norą tarp gerbėjų Ace Combat Assault Horizontas pirkti kitą versiją, kūrėjams davė daug įdomių netikėtumų skaičių. Įdomiausia iš jų valdymo režimas RRT. Šio režimo esmė yra supaprastinti kovoti su sistema. Taigi, jei jūs sugauti jūsų priešininkas, kuris yra pamišęs ritmas pradeda pinti ir keltis veržlus posūkių, tad imtis siekiama taikinį visi neramus neįmanoma, tada iš dviejų mygtukų paspaudimu, jūsų lėktuvas bus įmestas į nematomą "koridoriaus" uodegą kartojant taikinio trajektoriją. Nepainiokite tai su autopilotu režimu, nes jei ne, laikas nuo laiko pakoreguoti savo skrydžiui nukreipimą trajektoriją, galite palikti šį "koridorių", RRT gali automatiškai išsijungia. Inovacijos buvo sutiktas su Cheers ir visiškai perkelta į multiplayer kovose, tačiau ne visi žaidėjai buvo baimėje tokios įmonės, ir jiems multiplayer funkcija buvo pridėta kuriant mūšių, kur jūs negalite naudoti kredito reitingų agentūrą.

 

Žaisti pat