Ace of Spades

Alternatyvūs pavadinimai: Ace of Spades

Ace of Spades - kubinis multiplayer, komandinis žaidimas pirmuoju asmeniu. Ace of Spades žaidimą gana konkrečios, visos detalės, elementai ir net herojai turi Form Designer detales.

Kaip ir bet kuris kompiuterinis žaidimas Ace of Spades internete turi pretenzijų į kompiuterio parametrus. Todėl patartina tikrinti tokių sistemos reikalavimų atitiktį, kurios nėra sudėtinga:

 • Taktinis dažnis - 800 MHz
 • RAM - 256 MB
 • Standžiajame diske - 10 MB;
 • Kortelė - 64 MB
 • Prijungimas prie interneto;
 • Klaviatūra;
 • Pelė.

Užtikrinti, kad viskas yra teisinga, galite pereiti prie registracijos į žaidimą. Tačiau viskas nėra taip paprasta, nes galite parsisiųsti Ace of Spades nemokamai torrent. Ace of Spades arba užsiregistruoti savo charakterį, kuris bus:

  1. Aplankykite oficiali svetainė žaidimo Ace Pikų;
  2. Pasirinkite Parsisiųsti žaidimą,
  3. Pasirinkite - registraciją;
  4. Įveskite savo charakterio pavadinimas;
  5. Nurodyti arba galiojantį elektroninio pašto adresą. Patariama patikrinti šių duomenų tikslumą jūs;
  6. Pasirinkite - užsiregistruoti.

Pasibaigus žaidimo pradžioje viskas prasideda rungtynių pasirinkimą. Čia pateikiamos žaidimo režimai: gedimų režimą, keletą kalvų, deimantų kasyklos, zombių režimo ir komandos mūšį. Kiekvienas režimas turi savo originalių bruožų praėjimą. Tada pasirinkite savo komanda, žalieji Veltiniai Veltiniai mėlyna. Bet dabar jūs galite pasirinkti savo charakterį. Jūs esate suteikta galimybė žaisti vieną iš siūlomų keturių klasių:

 • Foreman;
 • Snaiperis
 • Rocketeer;
 • Miner.

Foreman - Melee jo kastuvas. Pagrindinis ginklas: Kulkosvaidis ir pistoletai, yra granatos, cisternos ir bunkeris sienos savo žinioje. Turi superweapon - greitas ugnies kulkosvaidžiu ir Bazooka.

Snaiperis - Melee - kirtiklis. Ginklas: šautuvas, pistoletas. Taip pat minos, bunkeris ir mažas siena. Labai greitas, judrus ir geriau svyravo.

Rocketeer - Melee - kastuvas. Įranga: automatinis, raketų kuprinė. Be to, raketų paleidimo, granatos. Skraidymas su raketų kuprinė.

Miner - pikapas ar kastuvas į vartų. Įranga: pistoletas ir dinamitą. Taip pat barikada ir laiptai. Stiprus vartų ir iš karto pučia įrenginių daug.

Play internetinis žaidimas Ace of Spades tokių simbolių nebus nuobodu. Iš išvaizdos jie tikrai nesiskiria. Pagrindinis šio žaidimo tikslas - išgyventi, statyti bet ką, tačiau pirmiausia pats dalykas gynyba ir kova priešų visam gyvenimui. Paleisti ir nedelsiant atsistatydinti ir šaudyti iš karto, ir gerai, kad turite visa tai jau. Bet tai dar ne viskas, nes kiekvieno žaidimo režimas turimą be jų užduotis. Apskritai, nėra laiko pailsėti. Tai yra gerai, nes tai realus žaidimas.

Ir tai, ką visa tai ir jausti poreikį mokytis žaisti kastuvai ace, nėra kito būdo. Svarbiausia atminkite - teisingo ir greito apsaugos kūrimas - sėkmę mūšyje raktas.

Ace Of Spades žaidimą rinkoje tik nuo 2011, o ne taip, kaip įprasta forma, bet tai jau turi savo gerbėjų. Jūs galite tapti vienu iš jų. Geras žaidimas!

 

Žaisti pat