Pažeisti Zona taktika

Alternatyvūs pavadinimai: Pažeisti Zona taktika

Game Susiję Zona taktika yra visiškai naujas žaidimas kliento kompiuteryje. Čia jūs pasinerti į mūšio, kai jums reikia, kad būtų tiesa taktikas pasaulyje.

Game Susiję Zona Taktika registracijos prieinama tik suaugusiems vartotojams. Norėdami užsiregistruoti žaidime jūs turite nurodyti:

1. Jūsų vartotojo vardas.

2. Jūsų vartotojo vardas ir slaptažodis.

Žaidimas paveiktai zonai Taktika Jūs galite žaisti vieną iš režimų, numatytų, taip pat per šiuos gebėjimus:

  1. Žaidėjas vs Player. Šis unikalus režimas, kuriame jūs kovojate prieš nekilnojamojo priešininkai.
  2. Step režimą. Šiuo režimu galėsite parodyti savo taktinius įgūdžius.
  3. Valdymo blokas. Tai būdas, kuriuo, pagal visą grupės karių komandą jūs galėsite susidoroti su bet oponentų skaičių.
  4. Naudojant prieglaudas. Naudokite danga suteikia jums galimybę naudoti visus savo taktinius įgūdžius.
  5. Kovos rūkaliams. Galite naudoti visas priemones ir fasadai prieglaudoms.
  6. Capture vėliavos. Veikiant šiuo režimu, turite užfiksuoti priešo bazę tol, kol įmanoma, ir laikyti jį. Į savo mūšis buvo sėkmingas, jūsų komanda turi veikti darniai.

Play paveiktai zonai Taktika Jums bus Pasirinkę norimą klasę Jums:

  1. Soldiers klasės Commandos yra geriausi skautai ir šauliai. Jie turi puikią apžvalgą, taip pat jie turi aukštą slaptas. Kovotojai gali sėkmingai išlaikyti atskiras derybas užsiimti žvalgybos kontroliuoti surinkimo punktus. Jie yra silpni šarvai, tačiau tuo pačiu metu jie taikomi galingas snaiperio šautuvai, taip pat granatas įvairovė.
  2. Stormtroopers yra universalus klasė. Jie sėkmingai veikti įvairiose situacijose mūšio lauke. Stormtroopers sėkmingai atakuoti priešo kovos pozicijas, o užfiksuoti pagrindiniai klausimai, ar ginti stiprinti visą savo komandą. Jie pasižymi vidurkis. Mūšiuose jie naudoja bendrus automatinius ginklus, granatas ir granatsvaidžių.
  3. Sunkusis pėstininkas naudoti galingi ginklai ir šarvai yra labai stipri. Ši klasė yra pagrindinė jėga, kuri veda kitus užsiėmimus ir galimybę nutraukti beveik kiekvieną gynybą. Jie gali sukelti kritinę žalą visų savo priešų. Sunkusis pėstininkai yra lėčiausias klasės žaidimas, kuris turi mažą apžvalgą ir unobtrusiveness.
  4. Gaisro parama yra geriausia parama bijau, be kurios bet koks išpuolis yra pasmerkta nesėkmei. Su nuolat sąveikauja žvalgybos kariai ugnis parama gali visiškai pakeisti mūšio eigą. Jiems jėgų atakuoti priešus su didžiule atstumo. Apsauginiai šarvai raketų ir skiedinio labai silpna, todėl ji yra labai reikalinga pagalba iš kitų klasių. Gaisro parama turi nuolat keisti savo buvimo vietą. Sėkmės šioje klasėje svarbiausia - tai nuolatinis judėjimas ir mobilumas mūšio lauke.

Susiję Zone Taktika žaidimas internete tikrai turėtų laimėti labai nukentėjo tarp žaidėjų visame pasaulyje.

Plungės į pasaulio paveiktai zonai Taktika internetu ir gaukite smagu!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos