Age of Conan - Hyborian Adventures

Alternatyvūs pavadinimai: Age of Conan, Conan Era

Online žaidimai Age of Conan - Hyborian Adventures leis jums pasinerti į senovės pasaulyje pilna dėlionių ir nuotykius, kaip žaidime veiksmas vyksta šiek tiek laiko po Conan įstojimo. Skiriamasis bruožas Age of Conan - Hyborian Adventures internete, iš kitų internetinių žaidimų MMORPG stiliaus faktas, kad žaisti internete, galite tiesiog baigti mokymo kursus, ir po susitikimo su Conan pats pasiekti 20 lygio požymis. Prieš pradėdami žaisti žaidimą Age of Conan - Hyborian Adventures internete jūs turite užsiregistruoti svetainėje ir nusipirkti žaidimą. Prisijungti prie žaidimo Age of Conan - Hyborian Adventures "yra nėra labai sudėtinga. Pasirinkus pagrindiniame puslapyje skirtuką įsigyti žaidimą Age of Conan - Hyborian Adventures internetu, spauskite mygtuką nusipirkti žaidimą internete. Pasirodo prieš mus registracijos langas. Norėdami užsiregistruoti, turite užpildyti savo asmeninę informaciją: įvesti unikalų vartotojo vardą, slaptažodį, elektroninio pašto ir skaityti politiką ir naudojant asmens duomenis licencinės sutarties su galutiniu vartotoju, jei norite užsiregistruoti specialius pasiūlymus iš Funcom ir spustelėkite užsiregistruoti. Kitas mes patekti į antrame puslapyje Age of Conan metai - Hyborian Adventures, kur jūs turite paspausti nuorodą atsisiųsti klientas, Age of Conan - Hyborian Adventures žaidimas internete. Iš šio puslapio jūs galite prisijungti prie savo sąskaitos, paspaudę atitinkamą mygtuką. Age of Conan - Hyborian Nuotykiai registracija baigiasi įdiegti žaidimo klientą.

Prieš pradėdami žaisti online žaidimas Age of Conan - Hyborian Adventures turite pasirinkti herojus. Šiame žaidime, visų rasių - žmogaus, nėra elfai ir orkai. Žaidimas Age of Conan leidžia jums pasirinkti iš turimų rasių akvilonets, Tamsus ar stigiets charakterį. Pasirinkite rasės, palieka savo ženklą ne tik personažo išvaizdą, bet ir nuo turimų klasėse. Žaidimas leidžia jums sukurti unikalų įvaizdį pobūdžio, ir, be standartinio pasirinkimo nustatymus Age of Conan turite galimybę pridėti randus, tatuiruotes pora arba nutraukti jo nosį. Game jūsų charakteris pradės kaip vergas, kuris buvo sudužimas į virtuvę, po to atminties praradimo. Prieš mes į multiplayer režimu žaidimą, jūs turite žaisti Age of Conan - Hyborian Nuotykiai vieno vartotojo režime, jūs ir jūsų charakteris bus įvestas į juos supantį pasaulį, atlikti keletą užduočių ir net laimėti beždžionių bandą. Visos vietos, kur jūs turite užbaigti Quest Age of Conan - Hyborian Adventures pažymėtos žemėlapyje, leidžianti greičiau žaidimo ir mėgautis siužetą.

Ypatingas dėmesys Age of Conan - Hyborian Nuotykiai vertas kovoti su sistema. Žaidimas leidžia jums pasirinkti, kur tiksliai smogti Charakterio bruožai: į priekį, į kairę ar į dešinę ir kapitonas Combo sistema (serijos išpuolių kai kuriose srityse, kurios kai kuriais atvejais sudaro penkios derinių). Meslinas Punch Combo pasirodė mirtinas tikslu, tuomet jūsų herojus, jei jis nėra magas atlikti įspūdingus mirčių su purslų kraujo ekrane. Žaidimo simbolius, taip pat pabaisos, kovinį vienetą galite įdėti į atskirus streikų, kuri sumažina atakos efektyvumą.

Pasiekus 40 lvl pobūdžio žaidimas, jis gauna galimybę kovoti ant arklio, Rhino ar mamutas, kuris padeda herojui kovoti kovoti.

Age of Conan - Hyborian Nuotykiai galite žaisti trijų tipų serverius: PvP - didelio masto mūšiai tarp klanų, pilis sieges, PvE - leidžia žaidėjams atakuoti tik pasienio regionuose ir kultūros PVP - leidžiama pulti kitus rungtynės, kuriose nieko.

Iš mūšių Age of Conan galite pasirinkti profesiją amatininkas kaip taikūs peržiūros amatai vaidina svarbų vaidmenį ekonomikos plėtrai.

Online žaidimai Age of Conan - Hyborian Adventures nustebins visus žanro gerbėjai yra MMORPG, ir puiki grafika ir įdomi istorija su jumis galvos atidės savo Slough.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos