Age of Conan: Rise Godslayer

Alternatyvūs pavadinimai: Age of Conan: Rise Godslayer

Žaidimas Rise Godslayer - pirmasis papildymas multiplayer vaidmenų žaidimo Age of Conan, kuri jau tapo populiarus tarp vartotojų. Projekto vystytojas - bendrovė Funcom. Kūrėjai norėjo sukurti patogų virtualų pasaulį, kuris bus smagu praleisti savo laisvalaikio valandų, ir vartotojams, kurie gali nustebinti daug unikalių savybių daug. Procesas bendrovės buvo ne veltui, prieš alsuoja įdomių renginių, įvairiapusė, spalvinga, dinamiška, alternatyva ir įdomių PvP kovose užpildytų pasaulį. Jūs vežami į paslaptingas erdves egzotinių gamyklų vadinamas Khitai. Čia jūs atsidursite atmosferą atitinkamą rytietišką aromatą. Kai perduoti Tortage pradedant sritis, galės eiti į naujas žemes. Viskas ko jums reikia patvirtinimo kapitonas. Lipti į laivą laivo padaryti kelionę, jei pirks jam bilietą ar samdyti apsaugininkas. Beje, jei jums plaukioti su apsaugininkas, tikėtis, kad kelių ir netikėtų užduočių, kurias reikės įveikti. Kovos ant kieto pagrindo, rasite sau į dykumą. Tai vieta, kur smėlio audros pasitaiko ir gana noriai jaučiasi klajoklišką gauja. Horizonte pamatysite Great Wall Khitan, tačiau ji vis tiek turėtų gauti. Kaip jums pradėti tai? Ir atminkite, kad šis žaidimas yra ne tik iš taip greitai pradžia, visa žaidimo alsuoja svaiginančio renginius!

Atsisiųsti Amžius Conan : Rise iš [ _2_] Godslayer Jūs galės, jei jūsų kompiuteris atitinka šiuos reikalavimus sistemai: Operacinė sistema Windows XP / Vista, procesorius Pentium IV 3 GHz DirectX 10 palaikymo; vaizdo plokštė su 128 MB ir 1 GB RAM. Amžius Conan : Rise [ _2_] Godslayer Rusijos versija - naujas galimybes, gerinant esamą paskyrą, originalus žaidimas, plius prieiga prie pakeitimo, atsižvelgiant į ankstesnius trūkumus žaidimo trūkumas. Mėgautis šio žaidimo rizikingą, su gražia grafika ir realus įgyvendinimas žaidimo įvykių, reikia pirkti Amžius Conan : [ _7_] Rise Godslayer . Taip, darbo užmokesčio Be to, bet manau, kad ji pateisintų išleistus pinigus!

Nuo Amžius Conan : Rise iš [ _2_] Godslayer žaisti, jums bus suteikta galimybė plėtoti atitinka tai, ką labiausiai patrauklus jums. Alternatyvus plėtros sistema leidžia unikalizirovat savo charakterį. Įsivaizduokite - jūs niekas atrodys! Pradėti nepatyręs naujokas ir galiausiai tapti aukščiausio lygio kovotojas - gerai, kad gali būti labiausiai patraukli tiems, kurių ambicijos plakta per kraštą? Parodyti kitiems, ką tu gali naudoti naują priedą!

Pradėkite karas vystosi. Pasaulio sudraskytas į gabalus skirtingų grupuočių, kurių kiekvienas turi savo paskirtį. Pavyzdžiui, Crimson Draugų gąsdina visus imperijos gyventojų, nes niekas nežino, kas bus mesti šiuos vedlius į kitą akimirką, Paskutinis legionas, pagal Bendrosios godus ir apsėstas, kaip apsaugoti Great Wall, ir trapūs Blade komanda - tai niekas kitas, kaip kaip profesionalus žudikas kuris gali veikti tyliai ir profesionaliai. Žaidime yra daugiau kaip 10 trupmenas. Ir pasirinkti pusę norite kovoti už jūs galite sau. Prisijungti prie tų, kurie yra verti Jūsų nuomone ir siekti bendrų tikslų, nepamirštant rūpintis asmeninės karjeros.

Žaidimas Amžius Conan - Rise iš [ _2_] Godslayer Jums siūlo įdomių daug darbo vietų, susitikti su naujais monstras ir viršininkų, galimybę prisijaukinti anksčiau nebuvo galima, pavyzdžiui naezdnyh gyvūnai, pavyzdžiui, tigras ir vilkas. Dalyvavimas daugelyje mūšių, jums kaupti patirtį ir gauti naudingų daiktų atlygį. Revoliucija vyko ir gana įranga. Dabar žaidėjas turi tikrai vertas pasirinkimas, bet vis dar pakankama paskata rizikuoti eiti į urvą, tikintis gauti epic smulkmenos. Beje, dar vienas žingsnis į priekį, tuo sunkiau, bet ir apdovanojimus, atitinkamai garbingas.

Gauti įjungimo raktą ne prarasti laiko pradėti žaisti Amžius Conan : Rise Godslayer . Ir tada prieš jūs niekada klausimą, ką daryti savo laisvalaikį. Jūs sieks grįžti į žaidimo pasaulį, nes čia galite gauti neįtikėtinai daug teigiamų emocijų! Sėkmės!

 

Žaisti pat