Age of Fury

Alternatyvūs pavadinimai: Age of Fury

Age of Fury žaidimą sukurtas specialiai "iPhone" ir "iPad" - šiuolaikines technologijas, dirbti su operacinės sistemos iOS pagrindu. Projektas buvo įgyvendintas su daug žaidėjų strateginio žanro mėgstamiausių ir yra elementai PVP. Žaidimas tinka tik tiems, kurie negali įsivaizduoti savo gyvenimo be fantazijos žaidimas kovose. Ši programa - puikus būdas praleisti minutę ar dvi pakeliui į darbą, stovint eilėje ar per kavos pertraukėlę darbe. Vivid grafika, paprastas ir prieinamas sąsaja, padoraus gameplay - visa tai geriausiai apibūdina Amžius of Fury.

Amžius

Iš Fury online - puiki galimybė jaustis kaip tikras galingas karvedys kovoja už garbės ir laisvės savo karalystę. Jūs galite kurti savo unikalų kariuomenę, susidedančią iš stipriausių ir drąsiausia riterių. Galų gale, tik drąsūs kariai, kaip jūs, galės laimėti ir pasiekti visus tikslus.

Norėdami pradėti žaidimą, turi atsisiųsti ir įdiegti jį į savo Apple įrenginį. Norėdami įdiegti amžius Fury registracijos būtinybę išskyrus tai, kad tik AppStore. Jums reikės įvesti anksčiau nustatytas savo telefone ar planšetiniame kompiuteryje, o po kelių sekundžių žaidimas jau yra įdiegta ir veiks į pasimatymą.

Projektas leidžia komandos. Jei jūsų draugai žaidžia amžius Fury internete, dalintis savo nuotaikas ir idėjas, tada jums tiesiog sukurti vienas kitam (na, po vieną komandą, todėl tiksliai). Jūs galite naudoti keletą sekundžių sukurti savo klaną, pakviesti jį ir mąstančių draugų toliau kovoti su priešų. Tuo atveju, jei jūs vis dar manote, kad pasaulietis Generalstwo iš tikrųjų ir nėra pasirengę valdyti kariuomenę, galėsite praktikuoti ir įgyti patirties karinės prisijungti prie vieno iš dabartinių klanų. Trumpai tariant, jums bus tiesiog nuobodu kartą - bendravimas su esamais ir naujai atsirandančias draugams atidės akimirksniu, tačiau bendra idėja leis laikrodis bendrauti įgyvendinant ir plėtojant įvairias strategijas.

Play amžius Fury Jūs studijuosite (ir su juo, sukurti naują) karinės konfrontacijos tarp krašto gyventojų ir Vozrdivshihsya agresyvių mąstančių gyventojų pasaulio regiono istorija. Šis karas truko daugiau nei trisdešimt metų, ir šiandien jo rezultatai visiškai priklauso nuo jūsų ir jūsų komanda. Vienintelis pasirinkimas žaidėjai bus keletas pagrindinių simbolių rasės:

1. Žmogaus.

2. Elven.

3. Chochlikowaty.

Nepaisant jų nepriklausomumą, visų rasių turėjo susivienyti priešo veidą. Bendros pastangos ir galiausiai leista kvėpuoti su palengvėjimu atsidusti - blogis buvo nugalėtas. Tačiau pergalės džiaugsmas truko labai ilgai - po trumpos karinės paliaubų mezhdurasovye konfliktai užvirti su atsinaujinusia jėga. Ką visa tai galėtų būti? Sužinokite, kai jūs pradėsite žaisti Amžius of Fury! Paskubėkite ir jį atsisiųsti ir papasakoti apie tai žaidimas rasti draugų.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos