Oro konfliktai: Vietnamas

Alternatyvūs pavadinimai: Oro konfliktai: Vietnamas

Procesorius: Intel Core 2 Duo @ 2. 0 GHz / AMD Athlon 64 X2 4200 +

RAM: 1 GB

Vaizdo plokštė: 256 MB

Diske: 2 GB

Oro konfliktai: Vietnamas - arcade žaidimų, kur mes turime eiti į garsiausių lėktuvai vidurio 20-ojo amžiaus per Vietnamo karą tiglį. Bet žaidimas Oro Konfliktai nėra paprastas arkadinis žaidimas, iš daugybės elementų modeliavimo buvimas leidžia kontroliuoti lėktuvo artimesnis tikrovei, ir jums bus sunku atlikti fantastišką posūkiuose be katastrofiškų pasekmių įgulos, kurie bus patirti nežmonišką perkrovos. Angarų Oro Konfliktai yra apie 20 įvairių modelių orlaivių, įskaitant šviesos kovotojų, bombonešių ir atakos Amerikos ir sovietų gamybos. Be to, žaidėjas bus galimybė jaustis kaip sraigtasparnio gunship kad eros pilotas. Visi orlaivių modelių sukurta su nuostabiu tikslumu ir buvo nukopijuoti iš realių pavyzdžių.

Ir pjaunamoji, Švedijoje ...

Per misijos oro Konfliktai: Vietnamas žaidėjas nebus kviečiami vėl pakeisti vietomis juos kontroliuojamiems orlaiviams, pajusti kaip pilotas ar ore šaulys. Pirmuoju atveju būtų galima kontroliuoti skrydžio trajektorijai orlaivio, ir kita, jūsų užduotis bus apsaugoti savo lėktuvą nuo priešų atakų. Į žaidimą misijų daug, kur jūs turite būti žemame lygyje skrydžio ataka antžeminius taikinius iš ore ginklus ar mėtyti bombas ir stiprinti priešo aerodromus. Žaidimų Oro konfliktai: Vietnamas yra šviesos taktinius komponentą, kai bus galima valdyti vieną iš orlaivio lygiu, tačiau taip pat galėsite duoti nurodymus varomas koordinuojant atakų taktiką priešo naudojant paprastus užsakymus.

Misija

Visos komandiruotės vieno žaidėjo kampaniją žaidimai vyks danguje ir Vietnamo karo retai galėsite susitikti du tą patį darbą, nes pokyčiai bus ne tik aplinkai rūšys, bet priešo jėgą, taip pat užduočių, skirtų tam tikro lygio, sąrašas. Kitas nuostabus bruožas Oro Konfliktai, šis žaidimas susijęs istorija vieno žaidėjo kampaniją, kai visi misijos bus sujungta nuosekliai. Tarp lėktuvai galite klausytis instruktažo su kito darbo tikslais, o kartais ir posūkio taškų lydės video, įgarsino profesionalūs aktoriai. Atlikę visas užduotis vieno žaidėjo kampaniją, žaidėjas bus prieinama visiems kortų žaidimai pavienių misijų, kur jūs galite pasirinkti savo dabartinį darbą ir į lėktuvą. Čia galite šaudyti per priešo pozicijas dėl bombonešis arba dalyvauti tikrame oro skerdykloje greitųjų kovotojas vairą.

Ginklai

Visa turima orlaivio žaidime turėsite galimybę pasirinkti ginklą, kur galėsite pasirinkti geriausią arsenalą šiuo konkrečiu misija. Per vieno žaidėjo kampaniją, ginklų pasirinkti, sąrašas bus palaipsniui atsidaro, ir jums bus žingsnis po žingsnio, siekiant pagerinti kovinę galią savo orlaivių iš vieno darbo į kitą. Dėl didesnio kintamumo ir užduotis, jūs galite padaryti įvairių ginklų sąrašą visų savo orlaivių ir kovinio vieneto mūšio pasirinkti, kurią orlaivis bus lengviau atlikti kovines užduotis, pradedant nuo savo amunicija. Ši galimybė yra prieinama ne tik Amerikos sukeltų orlaivių, bet ir sovietmečio "vanagų" ir galėsite nuspręsti, kuri pusė jums dalyvauti oro mūšiuose per Vietnamą.

 

Žaisti pat