Alice: Madness Returns

Alternatyvūs pavadinimai: Alice: Madness Returns

Žaidimas Alice: Madness Returns - projekto padaryta geriausių tradicijų žanro "veiksmo nuotykių", kurioje visi įvykiai yra žiūrima iš trečiosios šalies. Kaip žaidimo kūrėjas padarė Kinijos studija Spicy Horse. Pirma platesnei auditorijai projektas buvo pristatytas 2011 metų viduryje. Šis žaidimas buvo sukurtas specialiai asmeninių kompiuterių ir jūsų mėgstamų konsolių ir set-top boxes.

Alisa Madnes Grįžti pasakoja tragišką istoriją apie Alisos mergina, kurios tėvai žuvo baisi ugnis prieš kelerius metus. Pagrindinis veikėjas išgyveno, tačiau ši tragedija neišlaikė mergina be pėdsakų. Po gaisro Alisa nugabentas į psichiatrijos ligoninę, kur ji turėjo kovoti kiekvieną dieną su savo prisiminimais ir baimių. Taigi, dešimt metų gydymo proto mergaičių sukurti savo pasaulį - daug gana Wonderland Alisa natūra. Per šį laiką herojė atsigavo ir dabar gali išvykti iš ligoninės sienos, bet toks traumos tiesiog nedingsta ...

Alice: Madness Returns vnt parodys mūsų gyvenimus Alice ne ligoninėse. Mergina bando gyventi tyliai Londone, reguliariai rengia susitikimus su psichologais, bet baisūs haliucinacijos dar neleisiu jos. Alisa supranta, kad atsikratyti jų, jums reikia rasti ir išlaisvinti kančios priežastis. Alice: Madness Returns žaisti, kaip praktika rodo, labai įdomu, kaip neįprasta siužetą verčia rimtai pagalvoti ir sukurti visiškai netipišką technologijų žaidimą. Londone, pagrindinis veikėjas yra sunkmetis - svajones, prisiminimus, kai nuotraukas ir tada pasirodys atmintimi. Galbūt tai būtų geriau, jei ji gyvens amžinai Stebuklų šalyje?

Norėdami pradėti žaidimą, jums reikės Alice: Madness Returns parsisiųsti įdiegimo failą. Šiuolaikinės torrent sekimo leis greitai ir lengvai. Kai įvedate į projektą, jūs sužinosite, kad vienintelė vieta jūsų pagrindinio herojaus išgelbėjimas prarado savo galią. Per visą laiką, kol mergaitė pabėgo nuo savo problemų, jo išgalvotas šalis smarkiai pasikeitė, net sugebėjo įsiskverbti į blogį čia. Kaip jūs tikriausiai atspėjote, žaidimas Alice: Madness grįžta padės jums svarbią misiją - išsaugoti Alice in Wonderland.

Žaidimo siužetas tradiciškai skirstomi į dvi dalis, ir turės spręsti kuriame vyksta įvykiai ir dabarties, ir pakilimų ir nuosmukių įsivaizduojamo pasaulio. Puiki grafika leidžia geriausias būdas parodyti skirtumus pasaulius: nekilnojamojo Londonas yra gana nuobodu ir nuobodu, bet įsivaizduojamas pasaulis yra tiesiog nuostabios ryškios spalvos. Stebėti pagrindinio herojaus statusą gali būti kalbant apie supratimą, kuris gali būti sustiprintos per keletą premijų ar sumažėjimas dėl priešų poveikį.

Asmeniškai įsitikinti, kad aukščiau teisingumą gali būti pažvelgė į Alisą: Madness Returns vaizdo priekaba, kurios tikrai intriga jus!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos