Anno 2070

Alternatyvūs pavadinimai: Anno 2070, Anno 2070

Anno 2070 žaidimas - žaidimas ateina iš ateities. Šis projektas niekada stovi ant laurų. Šio žaidimo kūrėjai nuolat tobulina savo palikuonis, sukuriant daugiau ir daugiau naujų papildymų, įskaitant klaidų, naujų misijų, naujų darbo vietų, geresnių ginklų, gebėjimas kurti naujus pastatus ir daug daugiau. Žaidimas pats savaime yra labai intriguojantis strategija tapo kokybės ir gražus - grafika yra tikrai nuostabi. Įdomus pasakojimas ir gameplay yra nekompetentingas ilgiau renkami monitorių žaidėjai iš visų pasaulio kampelių.

Žaidimas Anno 2070 bus pervesti į jūsų ateitį - būtent į 2070. Pasaulinio vandenyno lygis žymiai padidėjo ir sunaikino daug didelių miestų ir miestų visame pasaulyje. Klimato kaita planetoje, ir dabar dauguma likusių žemės, ant vandens paviršiaus tiesiog tapo netinkami gyventi. Daugelis žaidimų kritikai turėjo pripažinti sėkmingiausiai strategiją projektą, esamus šiandien. Savo ruožtu, "Anno 2070 siūlo dalyviai vežami į visiškai naują pasaulį, kur kiekvienas žingsnis tikitės nuotykius.

Tam, kad jūs galite žaisti Anno 2070 yra sėkmingas, jums reikia sužinoti, kaip lengvai gauti visus reikalingus išteklius, jūs turite patobulinti savo įgūdžius, derybų ir išmokti prekybos pagrindai. Verta paminėti, kad žaidimas įgyvendina labiausiai universalus ir visapusiškas ekonomikos strategiją, prieš susidūrė. Ir tokiu būdu jūs galite įsivaizduoti, ką tai projektas, jūs galite ieškoti Anno 2070 vaizdo priekaba.

Norėdami pradėti žaidimą, jums reikės iš anksto nusipirkti prieigos raktus ir atsisiųsti žaidimą. Kadangi projektas yra interaktyvi, tada į priekį laukia jums jau tradiciniu registracijos procesą. Šiandien žaidimas Anno 2070 negali būti nemokamai - žaidimai mažiausia kaina - $ 220. Bet patikėkite manimi, tai projektas visiškai pateisina savo išlaidas. Kai jūs gaunate prieigos klavišus, galite Anno 2070 parsisiųsti ir įdiegti į savo kompiuterį, be to, visiems norintiems prieinama nemokamai demo versija žaidimą.

Faktas, kad žaidimas šiuo metu nėra išverstas į rusų, viena, neturėtų klaidinti jus - valdymas yra gana paprasta ir jūs galite gauti jį intuityvi lygiu.

Kai jūs galėsite atsisiųsti Anno 2070, jūs susidoroti su ateities visuomenės vystymosi. Galėsite kolonizuoti naujų salų ir nelinksma pačių didmiesčių. Jūs galėsite statyti naujas gamyklas ir unikalus, pavyzdžiui, robotostroitelnye, deimantų kasybos ir perdirbimo gamyklose.

Į Anno 2070 yra įgyvendinama visiškai unikalią valdymo sistemą ir žaidimo mechanika. Ir, žinoma, prieš jus tikėtis visiškai naujų užduočių ir questus daug. Dabar projekto dalyviai galės kurti savo miestuose, pavyzdžiui architektūrinius šedevrus, kad nebuvo iki šiol matėme bet kokį žaidimą.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos