Alternatyvūs pavadinimai: Anno 2205

Žaidimas"Anno 2205 užkariauja erdvę.

kaip miestų imitavimo žaidimas Anno 2205 paliko daug panašių produktų gerokai atsilieka. Tai galima pasakyti, kad bendrovė kūrėjas ir leidėjas tuo pačiu metu – Ubisoft, priversti konkurentus nuryti Stardust. Tai yra todėl, kad žaidėjai siunčiami į tolimą ateitį 2205 Kai žmonija atėmė žvaigždes ir mėnulis pagrįsti gyvenamasis bazę.

Nuo 3. 11. 2015 Jūs galite atsisiūsti Anno 2205 Microsoft Windows, ir vieno vartotojo režime, miestų plėtrai. Prijungtas prie tinklo, tai yra įmanoma, bendradarbiauti su kitais žaidėjai, pasidalinti užduotimis, išteklių ir teikti karinę paramą, tačiau ji bus prieinama ir be interneto, o kompanionų ir priešų vaidmuo imsis kompiuterių batus.

 

 

teritorijos plėtrai.

Pirmasis žaidėjas pasirenka logotipą ir pavadinimą savo korporacija, tuomet teritorijoje sudėtingumą, ir jis išmoks. Labiausiai maloni režimas"standartas"– jis nebūtų atimta iš visų kitais lygmenimis galimybes, bet prarasti būtina išbandyti. Atsižvelgiant į neigiamą grynųjų pinigų likutį atveju jūs iš karto patenka didelę pinigų sumą už paramą. Tai kartojama kiekvieną kartą, kai tik pradėsite prarasti kapitalo ir grąžinti paskolą nereikalauja vieną.

A įvairių reljefo tai būtina atidžiau apsvarstyti, ką domina – išgauti retas išteklius, arba turėti daugiau erdvės pastatų. Bet kuriuo atveju, viskas prasideda nuo vidutinio klimato zonoje, kur pirmieji namai turi būti pastatytas ir pradėti veikti kasybos vystymo.

pasiekti tikrą sėkmę, jums bus pasiūlyta išmokti naują teritoriją Arktyje, nes tik ten jūs rasite reikalingų medžiagų produktų, kurie sustiprina darbingo amžiaus gyventojų gamybai. Jei glaustai nurodyti ateinančią veiksmų, jie bus sukurti per kelias kiekis:

 • Stroit goroda
 • Dobyvat resursy
 • Proizvodit tovary
 • Povyshat lygis zhiteley
 • Obespechivat ryšys tarp žmogaus punktami
 • Vypolnyat zadaniya

Te kurie nusprendė užsisakyti ir atsisiųsti Anno 2205 gaus iš kūrėjų žaidime premijos ir prabangos daiktai, todėl nepraleiskite šį įvykį ir atgal į peržiūrą.

Norint gauti į Mėnulį bazę, būtina sunkiai dirbti, pirmauja klimato zonoje miestą ir ledynu iki nustatyto lygio. Bendravimas suteikia pagrindą, plaukiojantis jūroje, ir jie taip pat reikia plėtoti, papildyti išteklių atsargų iždą. Ne visi iš jų gaminami patikėtų jumis teritorijose, ir labai retai galima gauti tik atliekant karinius užsakymus.

Priešingai ankstesnes versijas Anno, neturi statyti laivus – jūs jau turite juos, bet kelti jų lygis yra įmanoma, bet tai po sėkmingo keliomis operacijomis, ir, jei turite pinigų. Veikėjai Anno 2205 jūsų kompiuteryje, kuriame turite imtis kontroliuoti objektų išleidimo priešo pajėgų, taip pat atlikti keletą siuntinys – pristatyti prekes, pasiimti į vandenį arba ant žemės stalčių. Jūs turite tris pasirinkimus sunkumų, tačiau jų atlygis gausite ne tik baigus operaciją, o rinkti power-ups vandenyje, už kurio buvo.

sutaupyti pinigų, išteklius ir atlikti reikiamus misijas, jūs pasieksite mėnulį, kuris yra panašus pradėti aprūpinti naujomis gyventojai Anno 2205 gyvenimą.

Sistemos reikalavimai (mažiausiai)

 • OS: 64 bit / Win 7 SP1 / 10/8 (8. 1)
 • OP 4 GB RAM
 • Vaizdo plokštė: NVIDIA GeForce GTX 460"ir AMD Radeon HD5870 (1024MB VRAM su Shader Model 5. 0)
 • Procesorius: Intel Core i5 750 @ 2.6 GHz arba AMD Phenom II X4 @ 3,2 GGts
 • Zvukovaya kortelė: DirectX suderinama su naujausia drayverami
 • Mesto diske: 35 GB
 

Žaisti pat