ARGO

Alternatyvūs pavadinimai: ARGO

Daug žaidimų bandyti formuoti ateitį, kad laukia mūsų pasaulis po apokalipsės. ARGO žaidimas siūlo pamatyti pasaulį per magijos prizmę. Pasak šio žaidimo versijos kūrėjai, visatos ateitis yra ne be stebuklinga intervencijos, nors kai kurios pozicijos šiame žaidime yra moderne technologijas ir atradimus.

Tai apie didžiojo sprogimo ir mutacijų, kuris sukėlė pasaulio atsiradimą iš dviejų keistų žmonėmis perspektyvos ...

Iš fantazijos žanro įstatymai, žaidimas ARGO siūlo labai blogas istoriją. Jos esmė yra ta, kad po visuotinio masto žmonijos katastrofą tiesiog nebeegzistuoja kaip klasė ir peraugo į kitų rasių. Tai yra du pagrindiniai tipai būsimų gyventojų Žemėje. Pirmieji gyventojai - taikūs šviesos būtybės, garbinti gamtos ir savo grožiu dovanas, siekti harmonijos ir yra apskritai nelabai pripažinti technologinę pažangą. Šie gamtos vaikai kontrastuoja su antrosios lenktynes. Čia yra viskas pastatyta ant įrangos, technologijų ir nepaliaujamai siekti pažangos. Šios varžybos išgyveno visuotinio kataklizmo planetos gelmių, todėl paieška amžinosios harmonijos jiems svetima. Bet jie garbina mokslo technologijas ir tikėti tuo, ką jūsų rankos ir be gamtos jėgų pagalba bus sukurti tobulą pasaulį. Tokia yra visų pasaulių fizikų prieš Poetai stiliaus konfliktas, iš tiesų, skelbimai

ARGO Online žaidimai. Kuris iš pasaulių pritknete jus? Nes dabar tavo eilė.

Į ARGO Online registracija neduos jums problemų, jei turite prieigą prie pasaulinio interneto ir elektroninio pašto adresą. Įveskite vardą atitinkamoje srityje savo ateities charakterį, slaptažodį, elektroninio pašto adresas - kad viskas, kad jūs paprašykite už žaidimą. Be to, jis paprašys jūsų, ką daryti.

Pradėkite žaisti internete ARGO gali būti viena iš aštuonių amatų. Jūsų charakteris gali būti drąsūs gynėjai, drąsūs kariai, išminties Adept Alchemikas protingiau, bebaimis tramdytojas meistriškas Medic, Sniper, ar gerai kuriomis gudrus diversantai. Atsparumo ir gana galingas kumščio kūrėjams davė gynėjų, Warriors ir, deja, su kenkėjus. Bet į rankas kovoti sugebėjimus, keista, aprūpinta Gydytojai ir Tamers. Jie katsti dirbti ne tik su kai šeškų, bet realūs gesinimo veislių gyvūnų. Savo ruožtu, Snipers, adeptai ir alchemikai - dideli gerbėjai šautinės kovų ir įsitraukti į kovą su jais be per daug ta proga patyrę žaidėjai nerekomenduojame.

Į ARGO gali žaisti visi, kurie mėgsta nuolat gauti į bėdą ir kovoti įvairiose kovose. Jie, beje, gali būti keletas. Jūs galite pereiti į reidus su kitais žaidėjais. Taigi, galite susipažinti su visais, kurie, kaip ir jūs, gyvena taikos Argo. Galite aplankyti įvairias aukcionuose. Iš ten eiti laimingas prekybininkams labai blogos laimikį, tai puikus būdas papildyti savo atsargas, reikalingų dalykų. Ir žaidimas suteikia jums galimybę pasirinkti, tarkim, kolegai žaidimą. Taip, mes, žinoma, apie palatas. Jie gali tiesiog pasirinkti - sveriant visus savo norus, pasiimti vieną, kuris lydės jūsų charakteris visą žaidimą.

Bet jei jūs sugauti priešą, gausite kompensaciją sudarymo taškai. Tačiau jei mirtis aplenkti savo charakterį, jums reikės atskaityti šiuos dalykus kaip bausmė. Deja, toks yra gyvenimas. Įdomu tai, kad Agro turi vieną juokingą žingsnį - vienas ant vieno mūšio, kuriame niekas miršta. Taigi Duelists negaliu galvoti apie mokesčius už mirties bausmės ir kovoti kaip nieko. Nepatiko charakterį - dvikova it!

Amateur technokratinis gyvenimo ir trokšta filosofinės harmonijoje su gamta, yra du kariaujančių tarp dėl įmonės plėtros klasės ir kalbant apie žaidimą, negalima išmesti kartu žodžiu. Taigi, net jei jūs tikrai norite ką nors pasakyti nemalonaus priešui, neveikia: tai yra taisyklės.

Ir pagaliau grafiką. Tai labai įdomi ir kontrastingas. Yra sukurta daug vietų. Pasakykite, galite klajoti per su bendraamžiais ir požemius, ten urvas, kaip matote, ir jūs rasite ką nors naudingo. Požeminių konstrukcijų ideologiniai kūrėjai paslėpti lobiai kaip žaidybinių pinigų. Tačiau mes norime Jums rasti ne tik in-game valiuta, bet ir rasti svarbiausią turtą - įdomus žaidimas

 

Žaisti pat