ARC Srvayvl Evolved

Alternatyvūs pavadinimai: ARC Survayval Evolv

Žaidimo ARK Išgyvenimo pasikeitė: Dawn of Dinozaurai.

FYI: Studija Pakaitos ( kaip leidėjas ), Virtualus Rūsys LLC Efecto studijos ir Instinct Žaidimai atidaryta anksti patekti į žaidimą neįprastą produktą senovės, laukinių pasaulyje 3. 06. 2015 metais. Nuotykių žaidimas pasižymi ARK Išgyvenimo išsivystė Žanras: Veiksmo, RPG, indie projektui.

Dabar kiekvienas gali ARK Išgyvenimo Evolved atsisiųsti nedidelį mokestį, todėl, kad per ištrauka padėti kūrėjams, nustatyti trūkumus.

Nuo išleidimas būta gyvūnais, ginklų, pastatų ir genčių forma papildymai, bet tie atnaujinimai bus dar didesnis, o kai žaidimas yra pagaliau suformuota, jos kaina didės, todėl domina geriau Paskubėk atsisiųsti Ark Išgyvenimo išsivystė patogiu kainą.

Laukiniai Žmonės & ndash; laukinis manieros.

Įsivaizduokite, kaip tai & ndash; gyventi be patogumų ir kovoti už teisę išgyventi kasdien. Jis prasideda istorija paplūdimį, kur naujokai pažadinti žaidėjų visų tautybių. Nuo drabužiai kad tiktų juos, tik Adomas ir po pati tikrinimo ir vietovės, tai geriau ne likti po atviru dangumi per ilgai.

Aplink grobuoniškas, laukinių pasaulyje, kur dinozaurai naudojamos kartu su žmogaus genčių karalystę. Kaimynystėje apsistojusių svečių įvert abipusiai naudingas, nes kiekviena valstybė tarnauja kitą maistą, bet todėl, kad jūs priklausote žmonių rasės, jo paties oda yra brangesnis, ir jis turi būti apsaugotas.

priešistorinių roplių galima prijaukinti, o tada naudojama kroviniams vežti, judėti dideliais atstumais, į karą su kitų tautų. Daugiau nei 70 dinozaurai su savo charakteristikomis toliau didės rūšių su žaidimo add- ons atsiradimą, bet dabar pakankamai jų skristi sumaišykite vandenį, žemę ir po žeme. Be to, Jūs galite gauti didžiules ropliai su rimbais, ragindamas juos sėdi ant šarvai plakiruoti atgal pagal pakibęs baisios sting uodegą.

Bet, kad tai įmanoma, būtina suvienyti & ndash; vienas tokiu atšiaurių pasaulyje neišgyvens. Kitas jums reikia sukurti savo giminę padidinti savo potencialą. Bet kuriuo metu jie gali pulti jus, ir mes turime pasiruošti atremti ryžtingą puolimą. Jūs turite ginklą važinėtis? Gyvūnams. Ir technologija vystosi, o netrukus šalia akmens kirvis, ietimi ir lanku bus šaunamąjį ginklą vietoj palapinės augs stiprus namie.

Išdėstyti lenktynes ​​per džiungles, užsiimti grobį ir priešų, skristi pterodaktilis & nbsp; per sniego kepurės kalnuose. Surinkite išteklius ir patirtį, plėtoti nuo primityvios genties prie šiuolaikinės, padauginkite savo teritoriją ir tapti stipriausia rasė.

ARC Survayval Evolv siūlo yra balso sąsaja ir anglų kalba, bet gameplay yra aišku, intuityvus ir nekelia sunkumų.^^11 OS: 64 bit; "Windows Vista / 7 SP 1/8 (8.^^12

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos