Šarvuotos karybos Projektų Armata

Alternatyvūs pavadinimai: Projektų Armata
^^1

Šarvuotos karybos strateginis modeliavimas bako karo3^^

į kūrėjas spaudai rengia naują žaidimą Šarvuotos karas, yra multiplayer online simuliatorius bakas mūšiai. Ventiliatoriai karo su karinės įrangos pagalba bus sukūrė puikus žaidimas grafikas dirbo iki smulkiausių detalių ir įrangos skaičius viršija visus panašius projektus.

Šarvuotos karas yra simuliatorius, kuriame žaidėjas gali turėti:

^^8 ^^9 skirtingų karinė įranga ir artilerijos,^^10 ^^9 susibūrė į klanus, su draugais geriau kovoti su pajėgumų,^^10 * 9 * traukinių ir pumpuojamas kovoti su transporto priemonės įgula,^^10 ^^9 nuotaika kovinėse įgulos vadai ir persodinti juos iš mašinos į mašiną.^^10 ^^17

Be to, žaidėjai turi galimybę kurti ir ginti savo bazę. Kiekvienas pastatas karinę bazę duoda bonusus, pagreitina siurbimo įranga, ginklai arba įgulos procesą. Žaidėjai gali derinti savo veiklą, žaisti kartu su teksto pokalbių internetu, parengti bendrą strategiją ir taktiką karo.

lygiava technologiją vyksta angare, ir kortelė kovos atvirose kraštovaizdžių, gali kovoti visais metų laikais, žiemą, vasarą, rudenį ir pavasarį. Beveik visi dekoracijos, tiltai ir struktūros dėl karinės konfrontacijos žemėlapyje gali būti susprogdintas ir sunaikinti. Vos vietos yra skirstomos į kovos atviroje kaimo ir miesto mūšyje.

Žaidimas nereiškia, kad šalių kovinių transporto priemonių kūrėjams padalinys, žaidėjas yra pateikta keletą tiekėjų, iš kurių jis gali nusipirkti įvairių tipų įrangos gamintojai skirtingose ​​šalyse, todėl viena duomenų bazė gali būti įsikūrusi ir T- 90 ir Leopard 2.

Žaidėjai kviečiami atsisiųsti Šarvuotos Warfare gauti nepamirštamą patirtį ir gerai praleisti laiką, jausmas kaip tikras nugalėtojas šiuolaikiniame kare.

1^^apžvalga karinės įrangos Šarvuotos karybos^^2.3

kūrėjai suteikti žaidėjams platų pasirinkimą technologijos paskirtį ir vaidmenį mūšio:

^^8 ^^9 Kovos tankai - tai patikimiausias ir naudinga technika, jie gerai ginkluoti su puikiu šarvai. Pora, trijų lygių kovinio patirtį ir po atitinkamų siurbimo jie turi technologinę įrangą, raketų kontroliuoti, su kuria jūs galite sunaikinti priešą, net jei jis slepiasi prieglaudoje. Siekiant apsaugoti veiksmingą naudojimą dūmų apsaugos, kuri bus greitai tolti į saugaus atstumo po aptikti.^^10 ^^9 šarvuotosios kovos mašinos šiame žaidime yra daugiausia naudojamas žvalgybai. Tai apima labai skirtingas karinę įrangą. Ratų skautai prastai apsaugotas ir itin ginkluota, tačiau jie sukurti didesnį greitį, juos kontroliuoti sunku, bet su atitinkamų įgūdžių ir daug artilerijos gali traukti priešų.^^10 ^^9 pėstininkų kovos mašinos lėčiau nei susipažinimo automobilį, bet įrengta daugiau galingų ginklų ir gali sukelti gedimų, net tankus ir šarvus iš aukščiau, ji gali atlaikyti kelis smūgius.^^10 ^^9 bakas eskadrinis minininkas - greičio mašinos ant ratų su plonu šarvai ir plačią pabūklai. Jų buvimas yra būtinas šaudyti- ir -run strategija kovai su pasalą, tačiau gyvenimo trukmę transporto priemonės yra labai trumpas.^^10 ^^9 Artilerijos - kova su gaisrais iš galo, apšvietimo ir dūmų raketomis.^^10 ^^17

Žaidimas Šarvuotos karybos pirkti pakuotė šalies beta, kuris suteiks žaidėjui galimybę pamatyti ir žaisti pirmas, rezervuoti slapyvardį, gauti aukso ir aukščiausios kokybės būklės paskirtą laiką gauti unikalus įgulos vadas ir karo mašina pradininkas. Jauskitės strategas ir herojus šarvuotų karo.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos