Assassins Creed 3

Alternatyvūs pavadinimai: Assassins Creed 3

Kaip jums gali atspėti, legendinio projekto Assassin Creed ant laurų kūrėjai nėra naudojami likti. Kaip matyti iš naujos dalies - žaidimas Assassins Creed 3. Pagrindinis bruožas projekte yra tai, kad dabar ji yra sukurta specialiai sukurta Naujausias variklio Anvil Next. Naujas variklis plėtros komanda ruošėsi daugiau nei trejus metus išleidimo. Viskas buvo sukurta nuo nulio, ir, žinoma, visų pastangų rezultatai yra jaučiamas. Beprecedentis animacija nepaliks abejingai, o dabar trečią dalį žaidime jūs būsite patenkinti su judesio fiksavimo technologija ir visų dirbtinio intelekto malonumais. Animacijos trečioje dalyje Assassins Creed 3 vnt todėl realu, kad visi žaidimo suvokia gana skirtingai. Ir jei pamenate dinamišką kaitą oro ir sezonų, intriguoja, ar ne?

Žaidimas "Assassin Creed 3 ilgai ir kruopščiai parengtos ir kodėl šiandien yra pagrįstai laikomas vienu iš labiausiai kokybinė ir sėkmingas. Žaidimas vyksta 1775. Šiuo metu kartu su pagrindinio herojaus turite grįžti į Ameriką. Vietos kolonijos yra ant maišto ribos. Jūsų charakteris - Assassin pavadintas Connor. Jis pažadėjo palaikyti taiką ir laisvę žmonių, visomis priemonėmis. Įgyvendinti planus Connor, jūs turite paskelbti karą savo priešų - žmonės iš didžiulės realiame pasaulyje. Kartu su Connor jūs turite įveikti ilgus maršrutus per siauromis miesto gatvelėmis ir didžioji mūšio lauke. Kelyje sutiksite daug legendinių žmonių, kurie sugebėjo parašyti savo pavardes Amerikos istorijoje, su kuria jūs padarėte priešo veidą.

Taigi, jūs galite lengvai pradėti žaisti Assassin Creed 3, jums reikės įsigyti prieigos raktus. Iš tiesų, iki šiol patekti į projektą reikalaujama suma. Tačiau tai nesustabdo milijonus žaidėjų iš viso pasaulio.

Dabar Assassins Creed 3 žaidimas tapo dar labiau pavojinga, nes pavojus slypi visur. Taigi jūs su savo herojus bus naudoti bet kokį metodą pasiekti pergalę prieš priešus. Jūs galite kurti gudrus karines strategijas ir planus, arba atsiduoti į visų turimų ginklų.

Norėdami pradėti žaidimą, jums reikės atsisiųsti Assassins Creed 3 klientą ir įdiegti ją į jūsų kompiuterį. Jūsų herojus sukūrė tobulą plėšrūno instinktas, todėl ramiai ir tyliai sumedžioti grobį jam lengviau. Įsigijus galimybę žaisti visus Assassin Creed 3 dalyviai galės nemokamai naudotis platų arsenalą ginklų. Galite būti pirmasis asmuo taikyti slapto karo taktiką.

Tai revoliucija, iš kurių mes kalbėjomės į istorijos knygas radikaliai skiriasi nuo savo asmeninės revoliucijos pradėti, jei jūs tik turite atsisiųsti Assassin Creed 3. Realizmas įgyvendinta žaidimo sužavi ir žavi. Laive, ramioje gatvėje ar mūšio lauke - viskas, ko jums gali jaustis jo asmens buvimas - taip nekilnojamojo ieškote kraštovaizdžio ir simbolių.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos