Assassins Creed: Brotherhood

Alternatyvūs pavadinimai: Assassins Creed: brolija, Assassin Creed, Assassin

Žaidimas "Assassin Creed Brazerhud - fantastinis multiplayer žaidimas prancūzų kompanijos " Ubisoft Montreal , kuri parengta žanro Veiksmo-nuotykių [_5_ ]. Laikinas laikotarpis renginių - galas XV - pradėti XVI a . Vieta - Italija. Žiūrėti - iš trečiosios šalies. Pilnas Walkthrough trunka 15 valandų. Yra tiek vieno žaidėjo ir daugelio žaidėjų režimai. Gameplay esmė - atlikti kelias misijas, šildomas mūšio su kompiuteriu generuojamų simbolių ir realių oponentų kitų vartotojų veido įvairovė. Žaidžiama dėl vietų kovojančių tarp didikas Assassin d Ezio Auditore da Firenze ir орденом тамплиеров в Риме. Jūsų priešininkai bus pagrindiniai atstovai natūra Borgia . Siužeto vystosi chronologine sistemą. Naudotojams suteikiama galimybė pakartoti istorija misijas. Įdomus klausimas - pereinant nuo praeities iki šių dienų, ir tada grįžti atgal. Kai šių dienų, jums bus susitikti su pagrindinio herojaus šį laikotarpį - Desmond Miles, kuris rado būdą, kaip naudoti mašinos "Animus 2. 0 "skaityti informaciją apie savo protėvius ir vežami į praeitį. Na, pagrindinis veikėjas yra istorinė kilmė Ezio Auditore da Firenze . Be to, yra daug simbolių, tarp kurių yra ir tokie legendiniai skaičiai Leonardo da Vinci Niccolò Machiavelli arba Caterina Sforza . Sprendžiant atsisiųsti Assassins Creed : brolija , galite pasinerti į pastaruosius šimtmečius atmosferoje ir imtis svaiginančią kelionę prisiminiau, kad ryškių nuotykius.

Taigi, galime žaisti Assassins Creed : brolija pritraukė dėmesį ir norite Norėdami sužinoti daugiau apie tai informacijos. Kadangi šio projekto - tai trečiasis žaidimas iš serijos Assassin Creed , būtų protinga apsvarstyti kas skiriasi apie šį produktą iš ankstesnio. Žaidimo siužetas - iš pradinės versijos įvykių tęsinys. Kai kurie pakeitimai patyrė kovoti su sistema. Dabar kova labiau dinamiškas ir agresyvus išpuolių pasveikino daugiau nei bando sutartis. Kadangi jūsų politika yra dažnai įžeidžiantis simbolis, tai būtų protinga padaryti įdarbinant ir mokant kareivius. Jo žudikai, jūs galite pasirūpinti aplink miestą ir efektyviai atlaikyti priešų, kai kurie iš jų yra eiliniai kareiviai ir karininkai, ir Dodgers ir Šveicarijos gvardijos ir strėlės, ir invazinės tie, ir banditai ir banditai, ir hermetiškas veržiasi ir wolf žmonės. Yra pokyčiai arsenalą. Nuo šiol Assassins Creed : brolija šarvai įvairesnė. Žaidėjas gali naudoti visas priemones, rūšių, siekiant padėti pasiekti šiuos tikslus. Jūsų priemonė po ranka tampa nuodų smiginis, parašiutai, dviviečiai paslėptų peiliai, paslėptų ginklų, pažangi oro, stacionarūs ginklai ir daug kitų dalykų. Specialios funkcijos vaidina svarbų vaidmenį. Pavyzdžiui, galite įjungti erelis viziją ir greitai įvertinti poveikį mūšio situaciją. Assassins Creed : brolija vaizdo kai erelio view kinta taip: nepageidaujami objektai išnyks į foną (nebėra Brzydactwo) priešai yra pavaizduotas raudona, sąjungininkai - mėlyna, vertybės ir pastogę yra paryškinta balta spalva, ir užduoties tikslas - geltonas. Jūs, todėl galima lengvai aptikti subtilius daiktus ir įvertinti taktikos situaciją.

Doing vieną darbą po kito, jūs uždirbate pinigus ir tobulinti žaidimą. Su kiekvienu žingsniu, gausite visas galingesni, visi geriau įrengta ir todėl labiau pasitiki. Galėsite mėgautis gameplay įvairovę. Beje, yra dar viena priežastis, kodėl jums reikia atsisiųsti žaidimą Assassins Creed : brolija . Pasirinkite žaidimo stilių ir naudoti tą režimą, kuris yra daugiau pagal savo skonį - kiekvieno asmens teisė. Galite žaisti vienas arba bandyti Multiplayer režimai, kurių yra net aštuoni. Šis tyrimas Išplėstinė paieška Alliance Išplėstinė aljansas, Žmogžudystė, Medžioklė, Escort, už skrynios medžioklė. Trumpai tariant, ne nuobodu! Prisijunkite dabar ir įsitikinsite patys!

 

Žaisti pat