Assassins Creed: Revelations

Alternatyvūs pavadinimai: Assassins Creed: Revelations

Žaidimo Assassins Creed: Revelations - paskutinė dalis žaidimų, kad papasakoti apie Ezio Auditore serijos. Nors vis dar antroje žaidimo žaisti prieš mus ir karštų jaunų Ezio į brolija veikėjas yra brandi ir nupeštos išminties, šiame projekte, jis atrodo pastebimai metai. Šio žaidimo dalies tikslas - dot «I», pagal kurį gauti atsakymus į visus labiausiai intymūs klausimai. Tuo tikslu ir siunčiami Ezio į Konstantinopolį, kur pagrindinis istorija atskleidžia žaidimą.

Assassins Creed: Revelations kompiuteris yra daugelio vartotojų projektas, todėl be jaudinantis pasakojimas siūlo daug naujų draugų su tų pačių entuziastų žaidėjai, kaip sau. Pagal tradiciją, ši dalis buvo ištaisyta daug klaidų, įdomių žaidėjų, ir pridėta daug naujų funkcijų, kad sustiprinti ir padaryti žaidimą labiau įdomus.

Endpoint kelionės - Konstantinopolis - miestas, kuriame jums bus praleisti žaidimo metu urmu Assassin Creed Revel. Jis yra padalintas į keletą pagrindinių sričių:

Konstantinas.

Beyazid.

Imperial.

Galata.

Tačiau maža dalis žaidimo padės jums grįžti į senovės gyvenvietės - Cappadocia. Tai legendinis plotas žinomas visame pasaulyje dėl savo nuostabios roko vienuolynuose.

Norėdami pradėti žaidimą, jums reikės įsigyti prieigos raktus, atsisiųsti Assassins Creed: Revelations ir įdiegti žaidimą į savo kompiuterį. Be šio naujo projekto, kūrėjai nusprendė pakeisti kelių nepagrindinių ir šalutinių Quest paskirstymo koncepciją. Dabar jie bus išduotas žaidėjų atsitiktinai. Be to, projekto Assassins Creed: Revelations buvo pakeistas, arba tiksliau, keletas modernizuoti kovos sistema. Taigi, pavyzdžiui, buvo supaprastinta simbolių atliko kontrataką pridėta vagystės funkcija tiesiogiai per mūšį, greitos nužudyti galimybę. Buvo šiek tiek pakeistas ir išplėstas gebėjimų pobūdį asortimentą.

Remiantis kai kurių projektų rengėjams pareiškimų, galime daryti išvadą, kad po to, kai pavyks Assassin Creed Revel parsisiųsti, jūs žinote, kad vienas iš svarbiausių žaidimo asmenų - Desmond, bus koma. Ir pats Viljamas, kurio balsas būtų išgirsti intro projekto gerbėjų į "dingimo" Leonardo da Vinci "bus kovoti už savo grįžimo į gyvenimą. Taip pat reikėtų pažymėti, kad Desmond išvaizda buvo atlikta keletas pakeitimų.

Pasikeitė didžiausią leistiną lygį žudikų, o dabar lygis 15 žaidėjai gali gauti titulą "meistras Assassin". Šis titulas suteikia turėtojui privilegijų numerį. Pavyzdžiui, jei meistras Assassin yra pagrindas vadas, per kurį priešo pajėgų atakos ji gauna imunitetą.

Kalbant apie šį projektą gali būti daug, bet tai geriausia atsisiųsti žaidimą Assassins Creed Revelations: ir įsitikinkite, kad visi jos naudą asmeniškai. Patikėkite, žaidimas yra tikrai verta!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos