Avatarika

Alternatyvūs pavadinimai: Avatarika, avatarika

Žaidimas Avatarika kelia grotuvas su virtualia pasaulio rūpesčių įdomus. Kurti savo unikalų charakterį, žaidėjas atidaro jokių galimybių elito klubai, prabangūs automobiliai, brangių parduotuvių ir visi, kad realiame gyvenime nėra įmanoma, tai galite padaryti Avatarika internete.

Minimalūs sistemos reikalavimai yra tokie:

· Procesorius - Intel Pentium 3 1,5 GHz / AMD Athlon 1,5 GHz.

· Operacinė sistema [_22_ ] "Windows 2000 / XP / 7.

· Atminties [_22_ ] 512 MB .

· Video 32 MB / GeForce 2.

· DirectX 9. 0c.

· Garso plokštė.

· Interneto ryšį.

Rekomenduojami sistemos reikalavimai

· Procesorius - Intel Pentium balandis 2 GHz / AMD Athlon 2 GHz.

· Operacinė sistema [_22_ ] "Windows 2000 / XP / 7.

· Atminties [_22_ ] 1024 MB .

· Video 32 MB / GeForce 3 / Radeon 8500.

· DirectX 9. 0c.

· Garso plokštė.

· Interneto ryšį.

Prisijungti žaidime Avatarika sudaro reguliariai registracijos ir parsisiunčiant žaidimus

1. Įplaukimas į svetainę, spustelėkite ant žodžio "Registruotis".

2. Užpildykite atidaryti asmens duomenų lentelę:

· Elektroninio pašto adresas [ _7_]

· Slaptažodis.

Jei pageidaujate, galite užpildyti papildomais laukais, visą pavadinimą ir klausimą 2, atkurti sąskaitą, jei jūs prarasite savo slaptažodį.

3. Avatarika Po registracijos, kurią klientas parsisiuntimo nuorodą išduotas. Parsisiųsti programą įdiegti ir sukonfigūruoti.

Prieš pradėdami žaisti žaidimą Avatarika, žaidėjas turi "statyti" savo charakterį, pasirinkti savo lytį ir išorinius duomenis.

Visi, o žaidėjas bus žaisti Avatarika savo žaidimų sąskaitą ateis atlyginimą, kurį gali pirkti daiktus, butą ir automobilį.

Žemėlapyje visada galite rasti miesto gyventojus, kuriems reikalinga pagalba. Atlikę užduotis, kurias jie suteikia, atlikti įvairių, įdomių svečių, žaidėjas gauna taškų prestižą. Didesnis prestižas, daugiau alga simbolis.

Play Avatarika įdomus, taip pat dėl ​​to, kad charakterio patenkinti visus poreikius, pagrindinių žmogaus poreikius

· Sotumo

· Drąsa

· Higiena [_7_ ]

· Komisijos komunikatas

· Laisvalaikis

Siekiant išlaikyti sveiką ir laimingą charakterį, jis turi maisto, Bendravimas, sportuoti ir dalyvauti varžybose su kitais žaidėjais.

Dalyvavimas šokių konkurencija tarp žaidėjų, galite gauti vieną iš dvidešimt vienos pavadinimų. Poborovshis geras žaidėjas bus apdovanotas didžiausią pavadinimą - ". Dieviškoji Dance"

Internet - parduotuvėje ar viena iš dailės salonai Avatarika žaidime jūs galite pirkti mielas šuniukas ar kačiukas, kuris kažkaip. Virtualus augintiniai, kuriems reikia priežiūros, dėmesio ir švietimo tuo pačiu būdu, kaip ir realus. Jie taip pat gali būti įžeistas ir sugadinti jūsų virtualus namas interjerą.

Norėdami pereiti per didmiestis Avatarika, galite samdyti taksi arba imtis metro važiuoti. Jei turite vairuotojo pažymėjimą, pakankamai laiko ir pinigų, galite įsigyti savo automobilį, bet tada turi suprasti save žemėlapyje, kur ir kaip ten patekti.

Jei avataras išvaizda pradeda nerimauti, jis gali būti lengvai pakeista nesiimant jokių chirurginių metodų. Jums tereikia prisijungti prie pritaikyti savo charakterį ir pakeisti juos bus.

Avatarika internetinis žaidimas, kuriame žaidėjai gali daryti ką jie nori. Dešimtys skirtingų gatvėse šimtai parduotuvių ir restoranų būti visiškai nemokamai, smagiai boulingo - centras, apsipirkti, žaisti mini žaidimus ar mūšio strategiją Quasar, šokių į savo mėgstamą muziką su savo draugais ir konkuruoti su gyvais oponentais.

 

Žaisti pat