avataras žvaigždė

Alternatyvūs pavadinimai: senas

Igra Avatara žvaigždė yra kompiuterinis žaidimas į trečiojo asmens šaudyklė stiliaus. Šis žaidimas yra multiplayer žaidimas su grafika į anime stiliaus.

V žaidimas Avatara žvaigždė registracija yra labai paprasta ir suprantama, kad visi vartotojai turi pateikti tokią informaciją:

 • Vashe vardas. Jums reikės paspausti mygtuką"Parsisiųsti žaidimą"arba"Įkelti žaidimas"(kiekvienoje skirtingai pateiktą svetainėje). Kaip įkelti failą, pasirinkite jį.

  V Avatara žvaigždė internete, yra trys įdomių simbolių klases:

  1. Guardian (gydytojas) - ši klasė užsiima gydymo kitų simbolių.
  2. Gunner (sunki pėstininko) - tai stipriausia klasė, kuri tinkamai tvarko ginklą.
  3. Assassin (Snaiperis) - ši klasė yra tiksliausias. Jų gebėjimas būti papildytas tai. Jei prijungiate monotoniškas akmenis, jums bus suteikta galimybė padidinti savo veiklos efektyvumą, kuris yra labai naudinga jūsų charakterį. Čia yra trys klasikiniai būdai žaisti:

   1. Tsar kalnai - tai populiariausias būdas.
   2. Dominirovanie - čia jums reikia parodyti visą savo gebėjimą dominuoti žaidimą.
   3. Komandny desmatch - ši komanda režimas.

   Avatar žvaigždė internete daug galimybių kiekvienam charakterį. Galėsite keisti savo kostiumus, nes jų didžiulis žaidime. Be to, ne mažiau įvairus asortimentas ginklų.

   Igra Avatara žvaigždė yra visiškai nemokama. Žaidimas turi specialų viduje žaidimą parduotuvėje, kur galima įsigyti virtualių pinigų įvairiems objektams reikalingų žaidimo.

   Avatar žvaigždė - tai nauja priklausomybę žaidimas, kuris yra pilnas daugelio įdomių specialieji efektai, simbolių ir nuotykius. Užsiregistruoti su draugais, atsisiųsti žaidimą ir pradėti pasinerti į patrauklių pasaulis anime simbolių.

 

Žaisti pat