Avataros: Amžius of Chaos

Alternatyvūs pavadinimai: Avataros internetinis žaidimas avataros, chaoso eros

Iki šiol internetas, yra daug internetinių žaidimų, kad surinkimo grotuvas jo vidinis pasaulis, sklypo ir tiesiog žaidimas atmosfera. Tačiau ne visi iš šių žaidimų, žaidėjai turi veiksmų laisvę, kaip judėjimo ir mūšio eigą.

Mes norime suteikti Jums žaidimą, kuris netelpa į standartinius internetinius žaidimus jūs kada nors pasiekti - tai internetinis žaidimas "Asmenybė: chaoso laikotarpis." Šiame žaidime ženklai turi visišką judėjimo laisvę platybės pasaulio avataras, planuoja mūšio (pasirinkimo laisvė ir veiksmų beats, kurie bus taikomi), o pati kova vyksta realiu laiku ir kontroliuoja grotuvas visiškai.

Ir taip trumpai apie žaidimą ...

Be internetinis žaidimas "Asmenybė: of Chaos Era" Yra septynios žaidimai lenktynės: žmogaus, elfų, nykštukų, orc, demonas, Troll ir Danu. Kiekviena iš šių rasių jūsų unikali ir nepriekaištinga. Labiausiai išplitusi lenktynės - žmogus, kuris gali būti karys ir magas. Kitos rasės yra labiau linkę į tam tikros rūšies simbolių raskachek todėl Dan lenktynes ​​labiau tinka tamsiai burtininkai ir Elf Archer. Registruodamiesi į žaidimą, vartotojas gali pasirinkti bet kurį iš esamų rasių, ir jei sunku pasirinkti, visada galite kreiptis į pagalbos skyriuje, arba alternatyviai pasirinkti kiekvienos rasės ir bandyti žaisti su simboliu gali būti pašalinta tol, kol jie pasiekia 11 lygį.

Po registracijos pobūdį patenka į centrinę aikštę ir didelis uodas yra testas mūšis, kuris parodo charakterį galimybę. Ši kova nereikia išsigąsti, ir tai yra pageidautina laikytis nurodymų, kad pop-up ekrane ir į pokalbį. Po kovos, galite tyrinėti patį miestą, tai padės jums Quest charakterį Elika, kuri duos paprastas užduotis, už kurį gaus premijas atsižvelgiant į patirtį ir sidabro forma (jie gali būti aktyvuota į kuprinė pobūdžio paspaudę ant "naudoti"). Pats miestas turi keturis rajonus: Rajonas Guild, centrinėje aikštėje, gyvenamasis plotas ir kapinės. Kiekvienoje iš šių sričių yra struktūra, kurioje imtis darbo, kad gauti patirties ir sidabro, taip pat atkurti sveikatą ir pirkti drabužius ir ginklus. Centrinėje aikštėje yra arena, kurioje galite patikrinti savo charakterio stiprumą kovoti, taip pat gydymo šventykla, o taip pat, kur galite imtis religiją, kuri suteikia premiją sveikatos ir manos.

Atlikę visas darbo vietas, kurios sukuria charakterį Elika gali lengvai pasiekti 8 lygis (užtrunka mažiau nei valandą, išskyrus vieną darbą.) Tada galite eiti į parduotuvę ir suknelė jūsų personažas vaikšto šalyje ir atlikti sudėtingesnes užduotis. Renkantis didėjimas jūs turite galimybę padaryti karys, magas, lankininkas arba Clover. Dėl kiekvieno iš šių simbolių tipų jeigu savo ginklus - kariams kardai, kirviai, klubai, vėzdais ir magai, lankininkai už lankais ir arbaletais, o dobilų - Dobilų. Magai, savo ruožtu, gali būti suskirstyti į keturias rūšis: tamsus, šviesos, proto ir stihiyschiki taip pat gali būti iš kelių magijos kombinacija vieną simbolį.

Pradinių lygių apšvietimą charakterio užduotys, kurios padeda tirti sitemu mūšio žemėlapį ir kitus subtilumus žaidimą. Didesnis raidės lygis - daugiau sudėtingas uždavinys, todėl tirpsta tampa įdomiau žaisti. Kiekvienas žaidėjas gali rasti savo vietą žaidime - kai kurti simbolius PVP kovose ir puola viską, kas juda, o kiti už PvE kovose ir taikaus vaikščioti gamtos rinkti išteklius ir kicking žinučių.

Pasiekus 51 lygį charakterio jis turi galimybę pereiti per reinkarnaciją ritualas ir gauti aukščiausią formą (geresnis rasės): Vampyras Golem, Berserk, Giant, Angel, Lich, Torre Dvasios, Efreet, Jinnah (priklausomai nuo personažo rasės) . Aukštojo formos pateikti savo papildomas galimybes ir atrasti charakterio avataros pasaulį su nauja, įdomi pusėje.

Taigi, kas nusprendė išbandyti savo jėgas - tikrinti online žaidimą ir pasinerti į avataros pasaulyje!

 

Žaisti pat