Mišrūnai Hell

Alternatyvūs pavadinimai: Mišrūnai Hell

Bastards pragaro žaidimas, kuris yra nemokamas naršyklinis žaidimas.

Štai kodėl jūs turite tinklo interneto ryšį. Iš kompiuterio parametrus poilsio nėra ypač svarbi, nes ji yra naršyklinis žaidimas.

Į Bastards pragaro internete, jūs turite traukti save kartu, ir jūs turite būti pasirengę likti Veiksmo baikerių ganglands.

Palikti visas problemas, prieš pradėdami žaisti šį žaidimą.

Play Niekšai pragaro todėl jūs turite uždirbti pagarbą ir baimę priešo širdį ir jis nuves jus į pergalę.

Į Bastards pragaro registracijos nėra skiriasi nuo kitų kompiuterinių žaidimų registracija. Norėdami užsiregistruoti internetu, jums reikės:

1. Prisijungti žaidimai Bastards pragaro.

2. Pasirinkite iš serverių viena, kurią norite žaisti numerį.

3. Parašykite savo vartotojo vardą, pageidautina lotyniškomis raidėmis.

4. Sukurti slaptažodį ir įveskite jį.

5. Parašyk savo elektroninio pašto adresą.

6. Jei norite gauti informacijos apie žaidimą ir jūs sutinkate su visomis taisyklėmis, kurios apibūdina žaidimą, jūs turite įdėti varnelę atitinkamuose langeliuose.

Play Bastards pragaro jums bus jo gaujos lyderis. Jums reikės kovoti su savo priešų. Jūs galės prisiimti visišką valdžią Amerikos požemio. Be to, Jūs galite dalyvauti prekybos narkotikais.

Niekšai pragaro pradėsite žaisti iš Niujorko. Laikui bėgant, jūs galite atrakinti kitus miestus, pavyzdžiui, Los Andželas, Sietlas, Čikagoje, Austin ir Majamyje, taip pat kitus.

Pasibaigus žaidimo Bastards pragaro Online pradžioje, yra apleistas sandėlis kad yra įteiktas. Tai laikui bėgant sandėlis gali būti konvertuojamos į bet kurį kitą tašką, pavyzdžiui, barų, tatuiruočių salonai, viešnamiuose, striptizo klubai, naktinis klubas, bokso ringe, klubo namas, narkotikų fabriką, kazino ar dirbtuvėse rūšių. Viskas priklauso nuo to, ką norite daryti šiame žaidime.

Žaidimo Bastards pragaro Online, jūs galite pamatyti visas nusikalstamo pasaulio elementus galo. Be to, jūs taip pat galite gauti skirtingų rūšių automobilių, sunkvežimių, privataus purkštukai ir sraigtasparniai, tačiau jums reikės padidinti savo statusą didinant gauja uždrausti dviratininkų iškelti lyderio statusą.

Taip pat galite išsinuomoti žmogų, kuris bus parduoti narkotikus jūsų vardu, jei nebus į žaidimą bet kuriuo metu.

Apskritai, žaidimo dalis yra uždirbti pagarbą savo charakterį. Jei gauti aukštą rezultatą, jums bus suteikta su policijos apsauga, reidų ir naujų galimybių miestas, siekiant gauti geriausius transporto rūšių, kurios egzistuoja žaidimo Bastards pragaro Online.

Žaidimo Bastards pragaro supažindins Jus su baikerių pasaulyje ir visi jie jų gyvenimo sąlygas. Jūs sužinosite, kad viskas yra ne taip paprasta. Jie negali niekuo pasitikėti, nes net partneriai gali būti sukčiai.

Jei esate suinteresuoti šį žaidimą, tada nereikia gaišti laiko ir užsiregistruoti į žaidimą ir sužinoti jos daug daugiau, nes tu negali iš karto atskleisti visas korteles!

 

Žaisti pat