Batman: Arkham Asylum

Alternatyvūs pavadinimai: Batman: Arkham Asylum

Žaidimas Batman: Arkham Asylum buvo vienas iš svarbiausių projektų modernumo. Komiksas herojai mėgsta visame pasaulyje. Apie juos žinoma visų pasaulio kampelių. Gana pagrįstas ir racionalus būdas paleisti kelis žaidimo linijos su komiksų herojų vaidina šaudyti keletą populiarių filmų. Batman - garsioji "herojus savo laiką", todėl daugelis žaidėjų buvo mažai abejonių, kad netrukus po to, pasakojimai apie Votchmena Spiderman ir kūrėjams imtis Dark Knight.

Pirmas dalykas, kad šuoliai į jus, kai jūs įvedate ABatman: Arkham Asylum PC - didžiulis numeris ant kiekvienos smūgių-kalėjimo prižiūrėtojų kampe. Šios galingos rastatuirovannye vaikinai turi įspūdingus raumenis ir didžiulis kumščiais, kad nėra panieka sunaikinti žmonių mėgstamas - herojus Batman. Siekiant drąsių ir tada pasirodyti didžiulis gabaliukus sklendžių, transformatorių ir kitų niekam nežinomų prietaisų, kurie gali sukelti rimtą žalą rankas.

Prieš pradėdami žaidimą, jūs, tačiau turi Batman: Arkham Asylum parsisiųsti, kad iki šiol nėra problema. Svarbiausia, kad būtų geras spartos interneto savininkas ir rasti torrentą - visi per 10-15 minučių gameplay jums laikyti atviras. Prieš jus yra neapsakomo grožio kovos ir mūšiai. Nostrum Sulėtintas atrodo šiame žaidime gali būti labai naudingas ir suteikia unikaliai įspūdingas ir spalvingas žaidimas.

O čia tai gali atrodyti, kad Batman: Arkham Asylum nebus žaisti kaip smagu, kaip aš norėčiau - ne jo pabaigoje visi kovoja ir kovos gali būti vertinamas visais kitais kompiuterinio žaidimo, tačiau iš Batman norėtų gauti tai, ką kažkas daugiau rimta. Įspėti jus, kai, kalbant apie ateitį, visi Jūsų norai išsipildys, bet šiek tiek vėliau.

Kelios minutės po žaidimo pradžioje jums suprasti, kad žaidimas Batman Arkham Asylum paruošė jums daug staigmenų. Vietoj nuspėjama tęsinys spalvinga, bet nuobodu kovų, žaidėjai susiduria su spalvingas sklypo plėtrai. Renginiai keičiasi čia su pavydėtinu greičiu. Žaidimas bus patenkinti daugelio žanrų elementų, bet visa tai atrodo labai įdomu ir svarbu. Žaidėjai, kurie jau spėjo išbandyti projekto teiginį, kad kažkas daugiau organinių jie net svajoti nebuvo būtina.

Jums tereikia parsisiųsti Batman Arkham Asylum pamatyti, kaip žmonių mėgstamas herojus lipa ventiliacijos šachtų ir vos pastebimas priešo ropliai nuo nugaros sienos. Tuo pačiu metu žmonijos idėja pristatyti visiškai - Batman, visų pirma, sąžiningas kareivis. Puiki grafika ir kietas garsas pridėti tik alyvos į ugnį, tai yra, sukurti tinkamą atmosferą. Duos jums gerą gameplay ir dizainas - viskas subalansuota ir įdomaus.

Jei norite pamatyti save visus projekto privalumus, būtinai peržiūrėti Batman: Arkham Asylum vaizdo priekaba, kuris detaliai aprašo visus žaidimo privalumus.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos