Battlemons

Alternatyvūs pavadinimai: Battlemons

Žaidimas Battlemons - yra nemokamas naršyklinis žaidimas sukūrė Vokietijos įmonė Crenetic GmbH. Žaidėjai auginamos kūdikių monstras patobulinti savo įgūdžius ir tada siųsti juos kova su [_2_ ] kiti monstrai už savo didelius laimėjimus ir apdovanojimai išsigimęs mūšio žaidimas.
Žaisti Battlemons bus įdomi, nes jums bus Cartoon Pasaulis , kuriame jie gyvena monstrai [ _1_] žmogaus savybes. Tau patiks organizuoti kovas tarp pabaisos pakurti miega monstras, taip pat ugdyti vaikai!

Prieš žaisti Battlemons, įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka sistemos reikalavimus, pvz: dažnio procesorius - 2GHz, 1GB RAM, vaizdo plokštė - 128 MB. Battlemons registracija neatsižvelgiama daug savo laiko ir lengva:

1. Pagrindiniame puslapyje pasirinkite elementą « Play nemokamai »;

2. Duoti vardą savo charakterį;

3. Įveskite saugų slaptažodį ir jį pakartoti;

4. Prašome įvesti galiojantį el;

5. Pasirinkite « Pateikti ».

Orda paslaptingos būtybės buvo paskutinis dalykas astronautai tikėtis rasti [ _1_] supa džiunglių planetoje. Battlemons internete pristatyti jums saldus, iš pirmo žvilgsnio, kūdikių gyvūnų, kurie buvo nekilnojamojo kovinės transporto priemonės . Nepaisant to, kad monstrai taika į žmones , tačiau jie sugeba virsta žiaurus [_1_ ] kovotojai kovos , kai jie atitinka kitas narys tokio pobūdžio žaidimas Battlemons . Battlemons žaidimas yra įdomus, nes galite sutramdyti ir mokyti monstrai .
Žaidimų Battlemons siūlo žaidėjui imtis dėl vaidmens treneris monstrai ir pradėti žaidimą su kiaušinių, iš kurių pasirodo kitas monstras . Kiekvienas veisti zveryushek turi savas unikalias savybes. Mažos Prizefighters , pavyzdžiui, nelabai sunku augti - tai tiesiog reikia maitinti ir priežiūros išmokyti Battlemons internete . Jūs pereis keli etapai vaiko iki suaugusiųjų yra . Vėliau žaidimas mūšio išsigimęs Jums bus gauti naują Roko monstras naudodami kiti du Iš tos pačios rūšies, o taip pat Prekybos palikuonys rinkoje.

Žaidėjai Battlemons internete vykdyti ilgai Kaimas , nes čia yra stabilus , kur monstrai gali atsinaujinti traukinį salėje. Taip pat galite apsilankyti rinką , kur visi žaidėjai Battlemons internete gali pirkti potion iki laikinai padidinti jėgą ir žvalgybos monstrai. Be Battlemons žaidimas yra nenuspėjamas, nes Arena nedidelis kariai pagaliau susitikti į kovos. Jūsų pergalė ON taktika ir įgūdžių , jūsų treniruotės gebėjimai. Browser Game Battlemons automatiškai užtikrina, kad kiekvienas grotuvas atitinka vertas priešininkas. Laimėti, gausite aukso monetos ir šlovė. Monstrous mūšio žaidimas taip pat gali pasiūlyti ieškoti artefaktų ir kiaušiniai monstras!

Jūs turite puikią galimybę Rouse mielas ir dažų pabaisa išmokyti jį [_1_ ] kovoti įdomių kovų arenos.
Žaisti Battlemons taip smagu, nes jums teks keliauti spalvinga ir gėjų pasaulis komiksai ir patirti visų rūšių [ _2_] Nuotykiai su savo pabaisa! Pakeliui meet daugybė kitų smulkūs gyvūnai ir gali tapti nekilnojamojo nepriklausomas treneris [ _1_] Pabaisa Battlemons internete .
Norėdami tai padaryti, mokyti savo augintinio tapti nekilnojamojo kovotojas, bet nepamirškite apie savo augintinio monstras gerovės mūšio išsigimęs žaidimą!
Žaidimų Battlemons žada įdomių, juokingų ir spalvinga mūšio!

Žaisti nemokamai žaidime Didžiulė mūšis gaunate galimybę ir priežiūros priima [ _2_] jo paties pabaisa, kovoti su monstrais ir kiti žaidėjai eiti į spalvingų nuotykių patrauklių pasaulis Battlemons internete !

 

Žaisti pat