mūšis piratai

Alternatyvūs pavadinimai:

Žaidimas Mūšis piratai: Romantiška ateitį.

Kalbėdamas apie piratus, žmonės ir toliau galvoti vienakojis, vienaakis, su skara ant galvos, vamzdžio į jo lūpas, papūga ant peties ir romo butelis rankoje jūros vilkų. Mes pamirštame, kad yra piratai, ir dabar, tačiau jie yra sunku imtis efektingas, į kuriuos mes esame pripratę, tačiau iš tiesų niekas nepasikeitė. Tai yra tie patys negailestingi nusikaltėliai, nori pelno bet kokia kaina. Jie žudo, plėšti, siekti, imtis įlaipinimo laivus ir žmones nelaisvėje išpirkos. Žaisti Kovų piratams strategijos žanro nuėjo dar vieną žingsnį ir siūlo sąlygas ateityje po baisios nelaimės.

Pasaulio ant mirties slenksčio, bet siela yra ne piratinės išjungti šį pelną. Jie vienijo priešintis grupuočių: maištaujančių ir drakoniytsev. Kiekvienas siekia pavergti likusias mažas salas – visi, kad liko iš žemės, todėl karas niekada išnyks.

Kitas

turėjo vandens buvo ne taip pavojinga. Kiekvienoje srityje patruliuoja ir už pažeidimą sienos gali būti mokama brangiai. Kad galėtumėte žaisti mūšyje piratai tapo viena iš sukilėlių, ir pradėti mokytis jūreivystės.

  • nagrinėja ir rengia karinių įgūdžių
  • statyti, tobulinti ir apsaugoti jūrų bazu
  • Vybirayte laivai ir padidinti flot
  • Srazhaytes dėl likusių išteklių, ir nustatyti savo gospodstvo

 

 

Ot nuobodus idealizmas išgyventi.

Jūs turite suprasti, kad jie yra atšiaurių realybe, kai galimybė žaisti Kovų piratai virsta egzaminas išgyvenimo super piratas ateityje.

Žaidimas iš karto siunčia jus į nedidelę salą su apgailėtinos bazę. Tai geriau neatidėti ir pradėti restauravimo darbai. Šis procesas yra ilgai veikia ir sunku, reikia didelius išteklius ir kainuoja pinigus. Bet jūs ir piratų, žinoti, kaip gauti reikia.

keli elementai skirstomi į laivų triumai jums, bet jie tiesiog neturi pakankamai pilna bazę ir laivyno operaciją. Daugelis ištekliai turi gaminti patys, ir atremti priešą, kuris taip pat nori pasipelnyti iš šaltinio. Su piratai gyvena – piratavimu įstatymų veikti. Kas bus galios galingiausias, arogantiškas, įžūlus ir sudėtinga, ir areštas.

statyti bazę, rūpintis vidinio uosto laivų, kur jie bus apsaugoti. Išdėstyti gynybinės bokštai, kad jų asortimentas apima visą teritoriją.

Kiekvienas pastatas gali būti patobulinta, ir laivai stiprinti šarvai, ar greitaeigiu kateriu įrengtas su visais šiuolaikiniais ginklais. Kurti, turime išmokti technologiją ir gaminti piešinius, kurie dažniausiai yra paslėptas drakoniytsev laivus.

užsidirbti pinigų, patraukti questus, taip pat besiformuojančios ekonomikos, pastatų gamybos įrenginius. Bet tai lengva kirsti pusiausvyrą, veido, ir vietoj to, kad daug pelno, nes dirbti gerai nuostolių.

 

 

Kova sistema ir žaidimų funkcijos.

, norinti įstoti į piratai Battle Pirates laukia registracijos. Be to, mes eiti per lygius ir pasiekti dešimtąją, galite dalyvauti kampanijose su skirtingais tikslais, sudėtingumo lygį ir prizais, o po XX suteikia prieigą prie PVP kovose.

mūšis suskirstyti į dvi rūšis:

  • Dviejų laivynų susidūrimas viduryje morya
  • Ataka užsienio salos ar apsauga svoih

Zahvatit užsienio teritorija iPlayer Battle Pirates nėra lengva, nes jis yra aprūpintas su gun patalpinimai, kurios apima ugnį kiekvienas būdu metras. Jei ataka įvyko priešo savo erdvėje iš dalies, ne iš kovų metu, akivaizdu, kaip gerai jūs priskyrė bokštus ir bokštelius savo bazę.

 

Žaisti pat