Berserker

Alternatyvūs pavadinimai: Berserker, Berserker

Žaidimas Berserker - tai žaidimas gerbėjai vikingai su vaidmenų režimu! Su papildomu dideliu žemėlapyje ir daug būdų augti žaidimas Berserker stebinti jus su savo nuostabiu ir labai sudėtinga įgyvendinti. Charakterio vystymąsi atliekamas naudojant platų galimybių, ir jūs galite lengvai rasti metodą, kuris geriausiai tinka jums.

Į žaidimą Berserker galite naudoti brutalią jėgą, judrumą Dodge smūgių, ištvermės geriau, ar žvalgybos, naudoti senovės runų galią, jūs statys simbolį, kuris jums patinka! Naršyti Midgard Erdvus per žalios lygumos, tankiuose miškuose ir kalnuose, pilnas pavojų dėl Berserker internete . Kiekviename kaime, gausite naujų ginklų, šarvai ir įgūdžių! Vikingai visada buvo susijusi su kova, tą patį jums stebėti žaidimą Berserker.

Iš tiesų, tai naršyklinis žaidimas atrasite įdomų pasaulį skandinavų mitologija. Berserker žaidimas bus jums pristatyti vikingai, vienas iš galingiausių karių.

Prieš žaisti Berserker , įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka sistemos reikalavimus, pvz: dažnio procesorius - 2GHz, 1GB RAM, vaizdo plokštė - 128 MB. Prisijunk į žaidimą Berserker nebus daug laiko ir lengva:

1 .                   Pagrindiniame puslapyje pasirinkite elementą "registracija";

2.                   Įveskite;

3.                   Prašome įvesti galiojantį el;

4.                   Įveskite saugų slaptažodį;

5.                   Pasirinkite "registracija" ir Berserker registracija baigėsi.

Atplaukę į serverį, jums reikės imtis kirvį ir eiti susitikti monstrus ir kitus žaidėjus, tai bus laipsniškas, ir iš pradžių mes pradėjome su įvairių kategorijų žaidimų, pavyzdžiui, smuklė, užstatą, į areną prekybininkai. Ne visada lengva suprasti, kaip vikingai rasti savo kelią į Berserker internete . Laimei, pokalbių sistemos "realiu laiku" suteikia jums galimybę užduoti klausimus kitiems žaidėjams.

Įgūdžiai simbolis Berserker internete turės vystytis strateginis naršyklinis žaidimas, kuris leidžia jums pasirinkti vieną iš keturių vienodai svarbių įgūdžių: stiprumas, vikrumas ir pagerinti vikingų charakteristikas, pavyzdžiui, galios padidinimas leidžia jums padaryti daugiau žalos.

Tada jums reikės įrengti ginklų ir daiktų jūsų charakterį. Kas yra įspūdingas apie šį naršyklėje yra tai, kad žaidimas Berserker turi keletą variantų įrangos vertas tikro MMORPG, kaip Diablo ar WOW. Mes tikrai galime suteikti mūsų VIKING šalmą, karoliai, žiedai, visų rūšių, arba skydas. Mes neturėtume pamiršti apie klasikinių ginklų, šarvai, batai ir tt ir tt į Berserker internete .

Kitas simbolių įgūdžių privalumas yra. Jie leis jums atrakinti ginklus arba kovoti su konkrečiu gaminiu žaidime Berserker . Nepaisant to, labai svarbus aspektas yra strateginio pobūdžio plėtra. Yra 4 skyriai Berserker internete : "ginklas", kur galite atnaujinti ginklų ir premijas, taip pat gaubtai, "apsauga" suteikia jums galimybę dėvėti geriausius šarvus, geriausiai Batai, "taktika" gali atrakinti arena, kuo daugiau aukso arba sumažinti darbo laiko misijas; "Ornamentas" suteikia jums galimybę dėvėti žiedai ir karoliai premiją.

Jūs Berserker žaisti ir suvokti, kad vikingų kaimas, kiekvienas pastatas turi savo reikšmę. Restoranas - užduotys, amatai - į darbą, Arena PvP - už kovą, ir tt

Berserker žaidimas yra naršyklinis žaidimas su veiksmo ir įdomių nuotykių, taip pat darbo priešiškoje aplinkoje. Berserker internete duos jums galimybę mėgautis puiki grafika, tokia sėkminga, kad be jo nebūtų vikingų atmosfera kiekvienas iš mūsų, kad kūrėjai norėjo pasakyti su mumis !

 

Žaisti pat