dvipatystė

Alternatyvūs pavadinimai: BigGeym, BigGame, Big Game

Intellektualnaya strategija BigGame.

Igra BigGame Online Strategy, kuriame žaidėjas gauna į didžiulį pasaulį pilną paslapčių ir neįtikėtinų nuotykių. Karas yra tik vienas iš žaidimo klases, pasirinkimas yra pakankamai platus, manevruoti, galite tapti stipriausių kariuomenių lyderis, gudrus pirklys, uždirbti milijonus simpletons ar kruopščiam mokslininkas, žinoti senovės rankraščių potvarkius ir saugoti šio pasaulio žinias.

Razrabotchiki teigia, kad iPlayer BigGame moderni interpretacija klasikinės strategijos žanro su dideliu intelektinio potencialo. Norėdami laimėti yra svarbu logika mąstymo, gerai išvystyta strategijos ir taktinių pranašumą prieš priešą, bet atsitiktinumo elementas yra neatskiriama gyvenimo dalis, menkiausias delsimas sprendimo gali pareikšti pralaimėjimą. Visi šiame žaidime mūšiai vyksta realiu laiku, kiekviena sekundė.

Imet savo kariuomenę ir veda juos į pergalę reikalas drąsių vadų, kurie tampa priklausomi tik nuo asmens pageidavimus vieną iš Lordų pagal karaliaus reklama, barbarų lyderis, šlavimas viską savo kelyje arba tapti pabaisa rinkimas pagal būtybių sparno be baimės ar sąžine.

Puteshestviya virtualus pasaulis kupinas daug pavojų kiekviename žingsnyje laukia priešų, bet drąsus rasite neįtikėtinai lobiai, atrasti požeminės rinkas ir nuomos herojai turėjusių magišką žinias.

Dlya nustatyti snukio į nuotykių BigGame registracijos kelias yra reikalingas. Pass tai nėra sunku, jums reikia užpildyti dviejų linijų pašto adresą ir slaptažodį forma. Net greičiau paspausti ant vienos iš socialinių tinklų piktogramą ir įveskite savo vardu.

Igrovoy procesas BigGame.

Nachinaya žaisti žaidimą BigGame naudotojo suteikti nedidelį plotą su prabangiau taškų žaidime ir mokymo statybos ir funkcijos meniu. Atlieka užduotis galimybės augs. Savo svetainėje, žaidėjai gali statyti naudingų pastatų, kuris atneš daug naudos:

Dom leidžia prekybininkai rinkti mokesčius karalystės naudai;

  • Akademiya yra kariai mokomi. Tai, kad čia jie tobulina įgūdžius su kardu ir lanku,
  • Taverna visada galima susitikti garsaus herojai, atsigerti su jais ant kaušelių padegamosiomis pora ir laimėti į savo pusę;
  • Ministerstvo išduodami prekybos ir saugoti visus reikiamus dokumentus licencijas;
  • Publichny namas iš žaidėjų struktūros nužudyti du paukščiai vienas akmuo, drąsūs kareiviai po ilgų žygių turėtų atsipalaiduoti, ir jų atlyginimas grįžo į iždą.

Privlech į savo pusę vienos iš personažų yra pusė pergalės. Viskas šiame žaidime yra šeši. Priklausomai nuo pasirinktos strategijos, galite naudoti talentų lyderių talentingas dirigentas ir puikus prekybininkų, antrasis Dievas karo, trečiasis yra taikomas tiems, kurie pasirinko Treasure Hunter keliu, tik vienas iš simbolių įvairovė žino, kur paslėpta nuo žmogaus akių senovės kapų ir artefaktai.

Vien

V BigGame žaidimas yra pavojingas reikalas. Kaimynai šiame pasaulyje yra ne visada draugiškas, kai atėjo į sunkiais laikais gelbėjimo, o kiti nėra nelinkęs pasipelnyti kitų sąskaita ir tiesiog sunaikinti kaimyninę karalystę. Žaidimas yra multiplayer, viskas jame yra pelningiau sudaryti aljansą su kitais žaidėjais, arba sukurti savo, tampa, be kita ko vadovas. Per bendruomenė aktyviai prekybos ir pasiūlymai yra pagaminti, galite pakeisti karinę ir stebuklingą technologiją ir greičiau gauti reikiamas licencijas sąjungininkų galite prašyti karinės paramos, ir jie ateis į gynybą, jei reikia.

 

Žaisti pat