Didele galva bash

Alternatyvūs pavadinimai: Didele galva bash

Žaidimas Big vadovas bash - masinės naršyklė be dinamiškas žaidimas modelis, kuris alsuoja įdomių žaidimo nuotykius. Žaidėjai kviečiami būti vežami į pasaulį, kuriame personažai spalvingi vinilo žaislai. Iš didelės kolekcijos, galite pasirinkti patraukliausią herojus, tada tvarkyti ir tobulinti savo sugebėjimus. Esmė žaidimas yra labai panašus į žaidimai Deathmatch, kuris tuo metu sugebėjo įgyti milžinišką vartotojų interesus. Big vadovas bash internete padovanojo vartotojams įmonę aeria ; Žaidimai. Programavimas galėdami pristatyti virtualią aplinką, kurioje jis nuolat siautėjo sprogimai, herojai kovoja su botais ir vieni su kitais, ir žmogžudystė yra įprastas. Visa tai vyksta dėl gražių 2D vietose. Kai viduje fantazijų pasaulyje jums pasinerti stačia galva į jo atmosferą ir galės patirti jaudulį.

Norėdami pasiekti virtualią visatą, pirmiausia reikia sukurti sąskaitą. Jūs esate pažodžiui minučių užpildyti norimą liniją registracijos formą. Big vadovas bash Registracijos nuves jus į šviesus, linksmas, kupiną įvykių pasaulyje. Pačioje pradžioje, kai reikia nuspręsti dėl charakterio, ir tik tada atsiduoti į muštynes. Jau šiuo metu siūlo platų vinilinių žaislų. Tarp jų Piktas Raudona , Melon Zombie , Amano Imp , Bloodfang Vilkolakis , Liza Abu Sapiens , Kraus , Roger ir daugelis kitų įdomių simbolių. Bet tai ne riba. Kaip projektas vystosi, artimiausioje ateityje bus naujų simbolių, kurie taip pat bus Big vadovas bash žaisti. Kiekvienas personažas yra skirtingas kai kurių funkcijų, ir jų išvaizda. Bet kas gi jūs pasirinksite, turite ilgą kelią ir daug mūšių su botais ir kitais žaidėjai. O, ką, ką, ir tai ne iš pretendentų trūkumas čia! Taigi, pirkti ginklus ir eiti. Galite rankų ant įvairių ginklų nuo paprasto ( šautuvų, flamethrowers, raketų paleidimo, grandininių pjūklų ir tt ) Unikalios (Lava ginklo, Molotovo kokteilis, ir tt ) Yra virtuali parduotuvė, kurioje galite išleisti uždirbtus pinigus. Ir turėti pinigų, kad pirkti vėl ir vėl, turite prisijungti mūšį. Juk pergalės atnešti jums naudą.

Žaisti Big vadovas bash gali būti įvairių rūšių: multiplayer, Co-op , valdymo režimai, taip pat vienas atitikmuo (8 iš 8) ir mylimas daug slapyvardį gaudymo būdas. Bet režimas nudžiugins Jus savo siurprizų. Išbandykite juos visus rasti labiausiai patrauklus. Turiu pasakyti, kad esate patenkintas žaidimo pasaulyje gana greitai, ir nepriklausomai nuo režimo jausis gana užtikrintai. Po sąsaja yra prieinama, ir visi žaidimo funkcijos yra aiškios. Jei mąstyti, kaip praleisti laisvalaikį, pabandykite žaisti šį žaidimą. Juolab kad tai gana ramus, atpalaiduojantis veikla ir taip pat galima Big vadovas bash nemokama. Jūs nesigailėsite savo pasirinkimą! Sėkmės!

 

Žaisti pat