BioShock Infinite

Alternatyvūs pavadinimai: BioShock Infinite, bioshok

Žaidimas BioShock begalybė yra labai įdomus kompiuterinis žaidimas. Veiksmai šiame žaidime yra pirmasis asmuo. Jis sukurtas su elementais mokslinės fantastikos ir Steampunk.

Parsisiųsti Bioshock Infinity galite iš oficialios svetainės žaidimo, iš anksto kreipimuisi svetainės administratoriai. Parsisiųsti Bioshock Infinite gali tik suaugę žmonės, kurie gyvena tam tikrose mūsų planetoje.

Jūs galite pamatyti pro žaidimas BioShock Infinite vaizdo žaidimai online. Per video galite susipažinti su visomis žaidimo funkcijomis: simbolių, žaidimo ir kitų įdomių faktų apie žaidimą.

Žaidimas BioShock Begalinė Galite žaisti šiuos simbolius:

1. Booker DeWitt yra žaidimo veikėjas. Jis atrodo 38 metų NIL, baltas vaikinas. Savaime tai nėra bendraujantis veikėjas. Jis atstovauja viena vertus tatuiruotė - simbolis «skelbimą». Savo mylimajai dukra inicialai. Jis turi sumokėti visas lošimo skolas. Norėdami tai padaryti, reikia siųsti į Kolumbiją, siekiant rasti paslaptingą merginą, vardu Elžbietą.

2. Elžbieta - tai dvidešimties mergaitė. Ji turi antgamtinių sugebėjimų. Ji buvo pagrobtas ir įkalintas bokšto "Avinėlio" Kolumbijoje. Elizabeth apsaugo speciali sparnuotas mašina Lakštingala. Tai labai greitai suvokia viską aplink, nes ilgą laiką mano gyvenime praleido užrakinti. Elžbieta yra labai gerai skaityti moteris. Jos svajonė - ji ketina į Paryžių. Galų gale, sužino, kad ji yra iš Booker dukra.

3. Zachary Hale Comstock yra žaidimo antagonistas. Jis yra steigėjas ir Pasivadinusi lyderis gražus Columbia. Jo slapyvardis - pranašas. Galų gale, jis žudo veikėjas.

4. Lakštingala - tai 30 - pėdų, kilnojama oro mechaninis birdlike mašina. Jis apsaugo Elizabeth. Lakštingala atvyksta tik tada, kai jis girdi ypatingą melodiją fleitai. Kaip rezultatas, Lakštingala miršta, tikslus laikas ir vieta nėra žinoma.

5. Daisy FitzRoy yra tamsiaodis Amerikos žaidimas. Ji yra sukilėlių organizacijos vadovas "Voice of the People". Žaidimo metu, ji reikalauja, kad veikėjas suteikti jiems ginklų, ir mainais jam gauti dirižablį. Jos naikina Elizabeth.

6. Kornelijus Šiferis yra sklypas simbolis. Anksčiau jis dirbo su pagrindinio herojaus. Dabar jis yra ieškomas galia sukėlė maištą. Kaip sumanyta pagrindinis veikėjas šiame žaidime reikės jam vieną dalyką. Galų gale jis turi nuspręsti: palikti Kornelijų gyventi arba nužudyti.

7. Jeremijas Fink yra vienas iš labiausiai turtingų ir galingų žmonių Kolumbijoje. Jis buvo įkūrėjas "Finca manufaktūrų." Daisy FitzRoy kulka jam per maištą.

8. Robertas ir Rozalinda Lutece - jie yra du labai paslaptingas veikėjas. Jie surengė vizitą į DeWitt mieste.

Žaidimas BioShock Infinite turi labai daug įvairių dėlionių ir įdomių faktų:

- Čia galite rasti papildomų elementų;

- Herojus daro 122 kartų kiek Elizabeth;

- Paslėpta rinkinį kasetės.

Į žaidimą BioShock Begalinės kompiuterį, jūs išmoksite, kaip jūs turite būti išradingas.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos