Juoda kulka

Alternatyvūs pavadinimai: Juodasis kulka, juoda kulka

Black Bullet žaidimas iš kareivio į maršalą.

„Black Bullet“ žaidimas bus patrauklus visiems ginklų, taktinių mūšių ir išlikimo mėgėjams po kulkų kruša. Multiplayer šaulys veikia tiesiogiai naršyklėje ir nereikalauja atsisiųsti kliento programos, nepaisant to, jis turi labai gražią, aiškiai atsekamą grafiką ir puikius specialiuosius efektus.

Game įvykių žaidėjai mato iš pirmojo asmens, tai suteikia realybės, kas vyksta kompiuterio monitoriuje, ir nuostabus balsas, veikiantis visų veiksmų ir kadrų metu, iš tikrųjų atneša virtualiame pasaulyje. Tokiu būdu šiame žaidime esantis sklypas nėra, čia viskas yra tik pasirenkant konflikto pusę, ir jūs galite iš karto pradėti kovoti su krikštu. „Black Bullet“ yra penki žaidimo režimai, žaidimas prasidės truputį treniruočių, kur nepatyrę vartotojai susipažins su simbolių valdymu ir pagrindinėmis meniu funkcijomis, žaidėjui suteikiami tolesni veiksmai, jis gali:

  • Prisijunkite prie aljanso ir užmezgkite kovas su skirtingomis grupuotėmis,
  • Norėdami dalyvauti užpuolimu, stengiantis išlaisvinti strateginius objektus iš priešo pajėgų,
  • Nepriklausomai įžengti į mūšio lauką laisvu režimu ir įgyti kovinę patirtį, sunaikindami priešą,
  • Konkurencijos režimas apima kažką panašaus į kruviną sportą, prieinamą bet kokiu lygiu.
  • Kiekvieną dieną atsidaro kopėčių režimas, kuriame žaidėjai gali patekti į reitingų kovą.

Play Black Bullet“ žaidimas yra tikras išbandymas, kurio tikslas - jaudinantis, jų herojus pradės savo kelią kaip paprastas karys, turintis mažiausius rezultatus ir įrangą.

Failo „Black Bullet“ savybės.

Žaidimas yra labai populiarus, nepaisant to, kad jis buvo paskelbtas ne taip seniai. Daugiau nei 100 tūkstančių vartotojų jau pasirinko drąsių karių kelią, todėl žaidimas yra daug įdomesnis, nes galite sujungti ir kovoti su tikrais žmonėmis, o ne su autorių parašytais robotais. Jei norite prisijungti prie „Black Bullet“ registracijos, tai yra būtina procedūra, tačiau ji trunka ne ilgiau nei minutę. Šis procesas yra būtinas, kad visi pasiekimai ir sužadėtiniai būtų įrašyti žaidėjui kiekviename įraše.

Be įvairių režimų, žaidime yra daug mūšio vietų, iš kurių daugiau nei trisdešimt. Kiekvienai kortelei reikia žaidėjo ar skirtingos taktikos komandos, kur nors geriau užgrobti priešą ir pritraukti jį į mirtiną spąstus. Kitas žemėlapis, teisingiausia strategija bus paslėpti nuo akių su snaiperio šautuvu ir pirmiausia sunaikinti didžiąją dalį priešų iš slapto slėpinio, kad vėliau patektumėte į atvirą mūšį, keičiant tylų ginklą į greitą ugnį mašina. Vietos yra labai skirtingos viena nuo kitos, yra atvira zona, apleistos sandėliai ir uždarieji sandėliai su siauromis praėjomis, kur grupė netelpa.

Galite uždirbti žaidimo pinigus ir patirties keliais būdais, juodojoje bulletje galite žaisti savo arba draugų kompanijoje tiesiog pasirinkdami kortelę, režimą ir mūšį, arba galite atlikti užduotis iš kūrėjų, tiek suplanuotų, tiek laiko. ribotas, nes jų žaidėjai gauna vertingus prizus, žaidimų įrankius, aukščiausios kokybės įrangą ir galingus ginklus.

Beje, „iPlayer Black Bullet“ ginklų pasirinkimas yra labai įvairus, skirtingų markių pistoletai, snaiperio ir šautuvų šautuvai, skirtingų mirtinų jėgų šautuvai ir turėtojo kasetės, granatos. Visiems šaunamiesiems ginklams reikalingi kasetės, peiliai nereikalauja kulkų ir nesukelia triukšmo, todėl jų arsenale jų nereikėtų pamiršti.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos