Blatsk kulka

Alternatyvūs pavadinimai: Juoda kulka, Juoda kulka

Žaidimas Juodosios kulka nuo kareivis suvienyti.

Žaidimas Juodosios kulka kreipsimės į visų ginklų mėgėjams taktiškai apgalvotas gesinimo ir išgyvenimo kulkų krušos. Multiplayer šaudyklė eina tiesiai naršyklėje ir nereikalauja kliento programinė įranga parsisiųsti, nepaisant to, ji yra labai graži, gerai atsekti grafika ir puikus specialieji efektai.

Žaidimas žaidėjai pamatyti pirmuoju asmeniu įvykis, ji suteikia realybę, kas vyksta kompiuterio ekrane, ir puikus balsas visų veiksmų ir kadrų tikrai atneša virtualų pasaulį. Kaip, pavyzdžiui, yra ne šiame žaidime sklypas, viskas yra paprasta pasirinkti – pusę konflikto, ir kai jūs esate pasirengę kovoti krikštą. Žaidimo režimai Juoda kulka Penki žaidimas prasideda su trupučiu mokymo, kur nepatyrusi vartotojas susipažinti kūrėjai su pagrindinio herojaus valdymo ir meniu funkcijas, tolesnės atrankos veiksmus galima prie grotuvo, jis gali:

  • Vstupit Aljanso ir darbas komandos kovą tarp skirtingų grupuočių kova;
  • Pouchastvovat audros, bando išlaisvinti strategiškai svarbius objektus priešo pajėgų;
  • Samostoyatelno įvesti mūšio lauką nemokamai režimu ir įgyti kovos patirtį sunaikinti priešą;
  • Rezhim konkursas reiškia, kažkas panašaus į kraujo sporte, galima bet kuriame lygyje.
  • Kiekvieną dieną atidaro kopėčių režimą, kur žaidėjai gali prisijungti prie kovos su reitinge.

žaisti žaidimą Black Bullet tikras iššūkis suvirpinti prašytojų, jų charakteris pradės savo kelią kaip paprastas kareivis su žemiausią veiklos ir žvejybos įrankiai, ir gali baigti visiškai ginkluoti su maršalkos rango į vieną šimtąją lygio išlyginimui.

 

 

Įranga Black Bullet.

Žaidimas yra labai populiarus, nepaisant to, kad išėjo ne per seniai. Kelyje tapti drąsus karys už daugiau nei 100 milijonų vartotojų, todėl gameplay daug įdomiau, nes galite vienytis ir kovoti su realiais žmonėmis, įsigytus be recepto autoriai robotų. Norėdami prisijungti prie Juodosios Bullet registracija yra būtina procedūra, tačiau ji neturi trukti ilgiau nei minutę. Šis procesas yra būtina norint pasiekti visas žygdarbių ir išsaugoti žaidėją kiekvieno įėjimo.

Be to, nuo žaidimo režimų įvairovė ir yra daug mūšių, jų daugiau nei trisdešimt. Kiekviena korta reikalauja žaidėjas ar komanda įvairių taktikos, kažkur geriau pasala priešą ir suvilioti jį į mirtinas pinkles. Į kitą žemėlapyje, labiausiai tinkamą strategija yra paslėpti nuo akių su snaiperio šautuvas, o pirmasis sunaikinti dauguma iš slėptuvės priešų, tada patekti į atvirą mūšį, Swapping tylus ginklą ant greito šaudymo šautuvu. Vietos labai skiriasi viena nuo kitos, yra atvira sritis, apleisti sandėliai ir uždara pastovumas su siauromis ištraukas, kuriose grupė netelpa.

Norėdami uždirbti žaidimo pinigus ir patirtį keliais būdais, Juodosios Bullet žaisti atskirai arba kartu su draugais, tiesiog pasirinkdami skyriaus režimas ir mūšio, ir jūs galite atlikti užduotis iš kūrėjų, tiek planinių ir ribotą laiką, jų vykdymo žaidėjai gauna prizus , žaidimų įrankiai, aukščiausios kokybės įranga ir galingas ginklas.

Beje, iPlayer Juodoji kulka pasirinkimas ginklų yra labai įvairi, įvairių markių šautuvus, snaiperio šautuvai ir kulkosvaidžiai, su įvairaus naikinamosios galios ir raundų skaičių narve, granatos. Norėdami visus šaunamuosius ginklus reikia šoviniai, peiliai nereikia kulkomis, ir nesukuria triukšmo, todėl jie turi"Arsenal"neturėtų būti pamirštas.

 

Žaisti pat