Blacklight Retribution

Alternatyvūs pavadinimai: Blacklight Retribution

Žaidimų Blacklight Retribution yra masiškai multiplayer online žaidimas, sukurtas PC. Šiame žaidime jums bus žaisti pirmojo asmens.

Anglų eiti kitą pasirinktą kalbą, pateiktą internetinis žaidimas Blacklight Retribution registracijos. Norėdami užsiregistruoti turite nurodyti:

1) jūsų vartotojo vardas ir elektroninio pašto adresas.

2) slaptažodžiu ir kodas, kuris yra parodyta paveikslėlyje.

Play žaidimą Blacklight Retribution Jūs patenkinti šiuos simbolius:

1. Grendelis apibūdinamas didžiulis arsenalą ginklų , įskaitant trys mirčių ir vienas [ _19_] nurodyti destruktyvų įrangos. Taip pat turi sunkiųjų šarvų . Enjoy visas galimybes galite Grendelis tik trisdešimtąją lygį.

2. M. Teikia gera apsauga su Tiksli ginklai arti ir toli diapazone. Vienas labiausiai unikalių savybių MARS tai jo labai didelis šarvai , kuri suteikia 25% žalos mažinimą. Marsas taip pat turi Vidutinis ir ištvermę Važiavimo greitis , bet didelės galios šarvai.

3. Viper yra dar greičiausias ir labiausiai judrus herojus. Jie turi ginklų artimai kovai įvairovė. Viper yra pirmasis herojus , kuris bus išleistas su Melee ginklo standartu.

4. Kunigaikštienė yra specializuotas snaiperio visos kovos situacijose. Jame įrengta šautuvu ir revolveriu padegamieji, kuri gali atlikti priešą per kelias sekundes. Kunigaikštienės paaukojo savo kairę ranką už roboto.

5. Diakonas - su vartotojo štampavimo manipuliatorius jis gali dirbti tikslumas net pavojingą darbo vietoje. Jis turi visiškai unikalią išvaizdą nei bet kitos agentas žaidime.

6. C. Karalis - kodiniu pavadinimu "Lilit" - patyręs pilotas. Jo tikslas yra kova, ir ji turi tris granatas paramą. Lilit yra labai didelis smūgis ir po to, kai yra sunku išgyventi.

7. Apie " kampelis. Jis visada sargyboje ir gali vairuoti bet kokį priešą į spąstus.

8. B. Hinds - tai gydytojas. Juda dideliu greičiu ir gali padidėti sveikatą, bet trūksta šarvai. Naudoja apdorojantys subjektai ir šautuvas.

9. J. Haussen - tai snaiperis, kuris turi gerą ištvermę.

10. A. Hernandez - turi aukštą sveikatos ir šarvus iki greičiu. Naudoja gijimą įpurškikliu ir kovoti - karabinai .

11. M. Akimoto - Bandomasis vilki kostiumą ir aukščiausios klasės specialistas.

Iš internetinių žaidimų žaisti Blacklight Retribution jums pakeisti savo charakterį išvaizdą. Visa tai daroma tik jūsų prašymu.

Čia Blacklight Retribution internete, pamatysite nuožmi kovų, tačiau neįtikėtinai puiki grafika, nes ji atrodo gana realūs.

Žaidimas turi ypatingą funkciją, kuri leidžia jums pamatyti priešą per sieną.

Play žaidimą Blacklight Retribution nemokamai, gauti išlaikė iš misijos didžiausią malonumą.

Sėkmės žaidime Blacklight Retribution!

 

Žaisti pat