Peilių medžiotojas

Alternatyvūs pavadinimai: Peilių medžiotojas

Blade Hunter žaidimas: įvykiai iš fantazijos srities.

Naršyklės žaidimas „Blade Hunter“ - tai RPG kovinis žaidimas, skirtas žaidėjams, kurie įsimylėję fantaziją, kur galite tikėtis susitikti su drakonais, magais, akmenimis.

Žanro gerbėjai jau pradėjo žaisti „Blade Hunter“, tyrinėdami nuostabių žemių plotus, kad ir kur jie būtų. Šios nežinomos šalies istorija iki galo keičiama ir neaiški. Tik žinoma, kad gerų ir blogų pajėgų karas jai nepalieka. Kai dievai pristatė Šviesus ir Tamsius kardus, kuriems buvo suteikta neprilygstama galia, tačiau pasaulio šoninės rankos buvo suskirstytos į septynias dalis. Jie vis dar bijo tamsos rėmėjų, bet nebėra.

Light sugebėjo pavogti „Dark Blade“ ir paslėpė aukštą kalną. Jau kurį laiką jis davė gerų šansų konfrontacijoje, tačiau priešas rado būdą grįžti savo ginklą, o dabar pasauliui vėl gresia panardinimas į amžiną chaosą ir tamsą.

Ar šviesos rėmėjai gali laimėti artėjančią kovą, ar jie turi mirti nevienodai kovoje? Nuo jūsų veiksmų priklauso nuo to, kas bus istorijos tęsinys. Drąsiai žaisti žaidimą „Blade Hunter“, atspindintį daugelio priešų pajėgų išpuolius.

Pateikia pagrindines žaidimo akimirkas.

.Kaip dauguma 2D kovų, šis produktas atrodo ryškus, žavingas, dinamiškai besivystantis siužetas ir spalvingi specialieji efektai. Grafika yra tinkama ir netgi galite matyti atskiras vaizdų detales. Kalbant apie judesius, jie vyksta dviem kryptimis: kairėn / dešinėn.

Kiekvienas žaidėjas laukia „Blade Hunter“ registracijos, po kurio jis pasirenka ir kontroliuoja savo charakterį. Dalyvavimas mūšiuose turės nuolat, kad būtų užtikrintas karjeros augimas. Kovos nėra automatiškai, bet tiesiogiai dalyvaujant, todėl išmoksite greitai ieškoti raktų, kad deriniai būtų laiku pasiekti geriausiam rezultatui.

Kiekviena kova, tai kažkas nuostabaus - tikra šou. Priklausomai nuo herojaus talentų ir jūsų judrumo, galite lengvai mirti arba supjaustyti žaidimo taškus, nes pradedantysis gali laimėti šeimininką.

Kvestov daug, ir visi siūlo išsaugoti orakulą; sunaikinti drakonus su kuiliais ir kitais monstrais; apsaugoti miškus, urvas ir salas. Kai užduotis bus baigta, žvaigždžių paskirstymas parodys jūsų pažangą trimis pozicijomis:

  • Combo
  • Mūšio stilius
  • Paskirstymo laikas

Naudokite krintančią krūtinę, paimdami nukritusį auksą ir premijas. Daugiau užbaigtų užduočių suteikia patirties, jis padeda didinti talentų lygį ir įgyti papildomų.

Iš kiekvieno herojaus pagal jo sugebėjimus.

Dabar „iPlayer“ nariai „Blade Hunter“ gali rinktis iš keturių herojų, tačiau tik neseniai buvo tik trys:

  • Rogue - gana slidus, o jo mintyse sunku prasiskverbti. Jis yra klastingas priešininkas ir protingas nesąžiningas žmogus, bet jei jis davė žodį užbaigti misiją, jis tikrai tai padarys.
  • Riteris yra patikimas partneris ginkluose. Jo patirtis ir atsakomybė užtikrina pergalę net ypač galingų priešų aplinkoje.
  • Valkyrie - weaves iliuzijos burtą ir debesys priešo mintis, verčia jį tikėti neegzistuojančiais. Ji yra pavojinga ir žavinga, ir ne visi gali su juo konkuruoti mūšio lauke.
  • Mechanik - naujas Trejybės bendrovei, todėl yra savarankiškas ir pasitikintis savimi. Jo galia yra nuostabi, nes jis yra ginkluotas dideliu plaktuku, kuris sukelia nepataisomą žalą priešo stovyklai.

Naudokite „Blade Hunter“ žaidimo patirtį, kad laimėtumėte kovas ir karus. Prisijunkite prie gildijų, medžiokite viršininkus, padėkite vienas kitam ištekliais ir patirtimi, dalyvaukite PVP kovose.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos