ašmenys medžiotojas

Alternatyvūs pavadinimai: Vlade medžiotojas
Kai dievų pristatė šviesių ir tamsių kardai, aprūpinta nenugalimas galios, bet kompaso ginklų buvo padalyta į septynis gabalus. Jie vis dar bijo tamsos šalininkų, bet ne mažiausiai. Nuo jūsų veiksmų priklauso, kokia bus istorijos tęsinys. Drąsus žaisti žaidimą medžiotojas Blade, atspindintis daug išpuolių priešų kariuomenę.

Predstavlyaem Pagrindiniai žaidimo akimirkas. Grafika vertas, ir jūs netgi galite pamatyti detales vaizdų. Kalbant apie judėjimo, jie atsiranda dviem kryptimis svetainėje: kairėje / dešinėje.

Kazhdogo grotuvas laukia medžiotojas Blade registracijos, po kurio jis pasirenka ir priima pagal savo herojus kontrolę. Dalyvauti kovose turi nuolat, kad karjeros augimas garantuotas.

Kazhdaya kova, tai kažkas nuostabu - tikras šou. Užblokuojant į besisukančio kamuolio, gali būti lengvai prarasti ar malonu sumažinti žaidimo taškų - priklauso nuo charakterio ir talento savo vikrumo, nes kapitonas gali laimėti naujokas.

Kvestov daug, ir kiekvienas siūlo gelbėti orakulas; sunaikinti drakonas su šernų ir kitų monstrų; apsaugoti miškus, olas ir salos. Kai baigtas užduotys suderinti patirtį, ir tai padeda kelti talento lygį ir papildomą pelną.

Ot Kiekvienas personažas sugebėjimus.

Seychas dalyviai iPlayer Ašmenys medžiotojas gali pasirinkti iš keturių simbolių, tačiau iki šiol buvo tik trys:

  • Razboynik - gana slidus ir įsiskverbti savo mintimis yra sunku. Tai klastingas priešas ir Artful Dodger, bet jei suteikta žodis pavedimas, bus tai padaryti. Prisijunkite gildija medžioti bosus, padėti vieni kitiems, išteklius ir kompetenciją, dalyvauti PvP-kovose.

 

Žaisti pat