Telaimina Online

Alternatyvūs pavadinimai: Telaimina Online

BlessOnline - nemokama multiplayer vaidmenų žaidimas klientas fi žanras sukurta viduramžių stilių. Projektas iš Korėjos bendrovės Neowiz galinčiu atlikti rimtas konkurentas dabartinių žaidimų panašių dalykų. Žaidimas yra įdiegta BlessOnline šiuolaikinės Unreal Engine 3 ir grafika yra vienas iš virtualaus pasaulio privalumus. Sklypas iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti pažįstamas, bet jis paėmė glaudų gameplay, rasite įdomių taškų. Nenumaldomas priešų priklausančių dviejų frakcijų, kaip antai ES ir Hieron vis dar negalite rasti bendrą kalbą. Kaip dalis priešingų grupuočių susitikti atstovą skirtingų rasių. Karšta kova ir tada siautėjo ant lošimo vietose. Tikitės dogfights Siege pilių, Epas mūšis žemėje, nepamirštamą nuotykius kiekviename milžiniškos visatos kampe. Nenuostabu projekto dirbo apie 150 žmonių, produktas pasirodė tikrai vertas ir perspektyvus. Kodėl gi ne jums padaryti sau tai?

Norėdami patekti į žaidimo, jums reikia atsisiųsti ir įdiegti kliento kompiuteryje. Mes esame laimingi, kad nori pasinerti į fantastinių įvykių, tai nebūtinai turi išgalvotas kompiuterį verpetas. Net jei jūsų draugas turi kuklius geležies parametrus, tai nesvarbu. Po reikalavimai sistemai šis žaidimas yra gana ištikimas, o ne gąsdinti vartotojus, o priešingai, padeda didinti jų skaičių. Taip, ir klientas Diegimo procesas yra gana paprasta. Tik nepamirškite, kad pirmiausia reikia sukurti sąskaitą. BlessOnlineregistratsiya trunka tik keletą minučių. Įveskite elektroninio pašto adresą, vartotojo vardą ir slaptažodį. Tada galite bet kuriuo Jums patogiu laiku galės patekti į žaidimą.

Pradedant žaisti žaidimą internetu BlessOnline, turite nuspręsti, kas bus jūsų herojus. Pasirinkimas yra pateikta daugiau kaip 10 rasių ir 8 klases. Jūsų sugebėjimai labai priklausys nuo priklausymo klasei. Perechislimihvseh

- Bersreker (stiprybės, todėl mirties, rodančių oponentai baiminasi, nėra įpratę pripažinti)

- Globėjas (drąsūs gynėjai imperijoje, kurie visada pasiruošę stovėti iki paskutinio, ir jų kardas ir skydas yra patikimi padėjėjai)

- Ranger (puikus šnipai, burtininkai surengti spąstus sugeba smogti priešą netikėtai iš tolo)

- Paladinas (galingas, gerai apmokyti kariai, yra kažkas dieviška ir didinga)

- Mage (gyvena magija ir logikos išminčių įstatymų, daugelis iš jų yra linkę kurti naujus kerus)

- Warlock (burtininkai ir Warlocks klastingai primena demonus iš kitų dimensijų)

- Mistikas (puikiai subalansuotas klasė, kurios nariai yra susiję su išpuolių ir gynybos, ir net gali išgydyti)

- Assassin (profesionalūs žudikai, įvairūs netikėti veiksmai ir slaptos, be to, jie yra stebėtinai apsukrus).

BlessOnlinebesplatno siūlo tapti viena iš minėtų simbolių. Kontroliuoti savo herojus, jums reikės daryti viską, kas įmanoma, kad matytumėte tai vystosi. Rūpintis, ir kad kareivis buvo gerai ginkluoti. Atkreipkite dėmesį, kad turimi ginklai priklauso nuo to, kas jūs esate. Taigi, ateina laikas eiti į lošimo vietose platybės ir imtis BlessOnlineigrat iki galo! Atlikti įvairias užduotis, drąsiai stoti į mūšį, gauti sąjungininkų ir įrodyti, kad visi aplink juos, kad yra ne tik sugebėjo išgyventi apsuptyje visa tai chaosas, bet taip pat imtis padoraus poziciją. Turėkite omenyje, kad pajėgos turi būti lyginami su realių žaidėjų, kurie lygiai taip pat, kaip jūs turite savo troškimus ir siekius. Bet priešo nugalėjimas - tikras malonumas!

Žaidimas gali palūkanas ir patyrusių žaidėjų, ir tiems, kurie yra nauji į fantazijos pasaulį. Įvertink savo nuopelnus, patyrusios visą savo patirtį. Leiskite pagrįstų drąsiausias lūkesčius!

 

Žaisti pat