Bloodmoon

Alternatyvūs pavadinimai: Bloodmoon

Bloodmoon internete - fantastinis naršyklės pagrindu multiplayer Vaidmenų žaidimas. Projekto Playa Žaidimai GmbH populiarus stiliaus Vampyrai malonumas vartotojams pirmiausia realizmas. Dėka aukštos kokybės 2D grafika skompresowanie renginius prieš tiesiog gniaužia kvapą, nes atrodo, kad viskas iš tikrųjų vyksta. Bloodmoon pradeda žaisti, jums pasinerti į nepamirštamų nuotykių sūkurį. Tikitės kruviną mūšį vykstantį visame pasaulyje. Daugelis realių žaidėjų yra jūsų potencialūs priešai, kad su kuriuo problema kovoti niekada nebus. Be to, jums bus palyginti su nekentė priešo pajėgos, eiti didžiulis pavojingų bandymus. Labai įvairi pačių įvairiausių ieškojimų neleis jums sėdėti už minutę. Atlikti įvairias užduotis, todėl jums kurti ir stiprėja. Nuo nepatyrę kovotojui savo kelią šiame painiojamos pasaulyje, netrukus galės didžiuotis ir šlovę, ir potencialias galimybes. Tūkstančiai žaidėjų visame pasaulyje prisijungė prie projekto. Negalima prarasti tą patį laiką ir jums įdomu! Praleisti laisvalaikį turtingas!

Reikėtų pažymėti, kad sistemos reikalavimai netaptų kliūtimi prie ambicingų planų įgyvendinimui. Jūs galite perduoti gameplay net minimalaus kompiuterio konfigūraciją. Žinoma, su sąlyga, kad kompiuteris yra prijungtas prie interneto, bet ir šiuolaikinė naršyklė. Be to, nieko įdiegti ir nereikia atsisiųsti. Durų niūrus pasaulyje atviro Bloodmoon paprasta registracija. Norėdami sukurti paskyrą, tiesiog įveskite kelių sričių, atitinkančių formą. Įveskite savo vartotojo vardą, elektroninio pašto adresą, slaptažodį. Beje, jums turėtų būti visiškai sutinku su taisyklėmis ir bendrąsias nuostatas, projekto, kai jau nusprendė žaisti Bloodmoon.

Taigi, kas yra reikalaujama iš naujokas Bloodmoon žaidimą į pirmąją vietą? Natūralu, kad pasirinktumėte atitinkamą klasę. Kraujo Mėnulis žaidimas siūlo naudoti šias klases vampyrai, vilkolakiai ir medžiotojai. Kiekviena frakcija turi savo savybes ir, žinoma, įvairius norus. Jie taip pat turi privalumų ir trūkumų. O kas jums tapti, taip pat bus įdomu! Atlikę savo pasirinkimą, jūs pradėsite kurti blogis ir sukurti savo charakterį. Atminkite, kad vis daugiau klientų į plėtimosi galimybių diapazoną.

Jo pirmasis darbas MMORPG gausite pilies. Po to, herojus eina į kaltinamas Quest vietoje. Tačiau nereikia tikėtis, kad gauti į savo paskirties vietą be incidentų pavyks. Susitikimas su didele ir baisi žiurkėmis, kuris pasirodo su vartais gali būti nemalonus siurprizas tiems, kurie nemėgsta siurprizų. Bet drąsus širdies ir gebėjimas tinkamai reaguoti į neįprastas situacijas, padėti nugalėti blogį padaras. Pergalė priklauso nuo savybių, kad jūsų tiesioginis tikslas yra pagerinti juos per žaidimo. Kovų atsirasti automatiškai. Jūs galite žiūrėti kaip pulti vieni kitus susitikti konkurentus ir nudžiuginti savo herojus! Esant tokiai situacijai, pagrindinis tikėjimas kloties!

Per žaidimą, jums bus naudoti įvairių dalykų. Jūs galite juos pirkti specializuotose parduotuvėse. Ir įrangos jums reikia, ir visi potions ir kruvinų akmenų rūšių. Turėti viską, ko jums reikia ir pakelti alter ego herojaus turite atlikti kuo daugiau misijų. Kiekvienas sėkmingas - ji apdovanoja į pinigų ir patirties forma. Eiti į jį! Jūs norite būti tikri?

VBloodmoon internete turi galimybę prisijungti prie gildijos. Galite pasirinkti sau vieną iš esamų gildijų ar surengti naują. Būdamas gildijos narys, jums bus nuolat bendrauti su draugais per specialų interneto svetainėje. Yra dalinsis patirtimi, gauti vertingų patarimų, išreikšti savo požiūrį.

Projektas tampa vis labiau ir labiau populiarėja ne tik dėl visų mėgstamą temą vampyrai, bet ir daug kitų funkcijų. Be to, kūrėjai žada pagerinti savo kūrybą sužavėjo vartotojų naujų funkcijų. Vaikinai iš Vokietijos žino, kaip įtikti keliautojams internete, įsitikinsite patys! Mėgaukitės žaidimu!

 

Žaisti pat