Ventiliatoriai

Alternatyvūs pavadinimai: Ventiliatoriai

Ne taip seniai pasirodė internete puikus ir įdomus žaidimas futbolo gerbėjų. Ar nustebino? Tai tikriausiai skamba keistai, tačiau dabar gerbėjai turi galimybę rasti mąstančių žmonių, kalbėti su žmonėmis, kurie knisti tą patį futbolo komanda, kad ir jūs, ir žaisti įdomų žaidimą. Ir tai galima padaryti vienu metu.

, Ypač tiems, kurie mėgsta futbolą ir kiekvieną sekundę gali kalbėti tik apie savo mėgstamą komandą, paskutinę rungtynių ir bauda įkalama bausmę įkurta internetinis žaidimas dalyvių. Ventiliatoriai lankosi - tai žaidimas, kuris nukelia jus į pasaulį, kur visi mėgsta futbolą, kur kiekvienas rūpinasi savo mėgstamą komandą. Internetinis žaidimas gerbėjai tai jūsų šansas rasti tuos pačius žmones, kaip tu, kurie gyvena už futbolą. Dalyvauti projekte, kuris vienija daug žmonių iš įvairių mūsų planetos, kurie nekantriai laukia kiekvieną naują čempionato žaidimą ir smagiai su mąstančių žmonių aptarti rungtynių, taip stiprinant realiame gyvenime gerbėjų draugystę.

Prisijunkite žaidimo lankomumas buvo labai paprasta, žaidimas nereikalauja įdiegimo kietajame diske ir paleisti bet kuriame kompiuteryje. Prisijungti ventiliatoriai - kelis paprastus žingsnius. Jums bus

· Norėdami įtraukti savo vardą,

· Įveskite elektroninio pašto adresą

· Sukurti slaptažodį

· Taip pat priimame vartotojo sutikimą.

Dabar jums reikia pasirinkti komandą už kurią serga, ir sukurti savo profilį. Ventiliatoriai registracija internetu procesas buvo sėkmingas ir galite pradėti žaidimą.

Jums reikės stebėti savo charakterį sveikatą, jo stiprumas, vikrumas dėl pobūdžio, nes ji leidžia daugiau hit priešų ir išvengti kritinių hitai gudrus, išradingumas ir pykčio. Tai viskas ko jums reikia charakterį praleisti kovoti. Tada jums bus suteikta galimybė prisijungti prie komandos, kurioje kiti žaidėjai sirgti už tą patį futbolo klubo kaip ir jūs. Jums bus aktyviai įtraukiami į gaujos gyvenimą. Komanda turi pereiti per lygius, tai pelnys taškų. Ventiliatoriai internetinis žaidimas suteikia jums galimybę atlikti užduotį, kad gauti komandas. Užduotys gali būti skirtingi:

· Pergalė prieš konkurentus regione,

· Mūšis dėl stadiono,

· Biliardas,

· ShiZ į lauką,

· Darbas statybose.

Reikėtų pažymėti, kad, be šios komandos turi bendrą iždą, kuris yra naudojamas įsigyti patobulinimų įvairovė. Be to, kiekviena komanda turi pirmosios pagalbos rinkinys, su kuria kiekvienas komandos narys gali susigrąžinti sau tam tikrą sveikatos taškų. Brigados, taip pat gali dalyvauti savaitės turnyrų brigada, o tai lėmė stipriausi komandos nustatyta.

Žaisti Ventiliatoriai internete yra labai įdomi, nes žaidimas turi pokalbiai ir forumas, kur gerbėjai gali derėtis dėl įvairių futbolo temos, publikuoti naujienas futbolą ir ieškoti draugų. Žaisti žaidimą lankosi Ventiliatoriai mylėti net tie, kurie nesijaučia futbolo gerbėjas, nes žaisti pamatysite, kad futbolas - tai ne tik žaidimų, bet visam pasauliui, kad gali nustebinti visiems. Groti Ventiliatoriai jums labiau patinka, nes ji yra projektas, kuris leis jums tiesiogiai nedalyvautų diskusijose dėl jūsų mėgstamiausia futbolo tema, kartu su kitais tinklo nariais. Čia jūs turite galimybę ne tik žaisti, dalyvauti kovose gerbėjų eiti į sporto salę ir suteikti jūsų personažas gražus vaizdas, bet ir bendrauti su savo draugais, pritaikę juos, asmeninius laiškus ir kalbėti apie futbolo pokalbių. Ventiliatoriai gali žaisti kiekvienas. Negaiškite laiko veltui, dalyvių sąraše į žaidimą ir mėgautis futbolo nuotaiką ir įdomų žaidimą.

 

Žaisti pat