Pasienio

Alternatyvūs pavadinimai: Borderlands, borderlends

Borderlands žaidimas yra įdomus kompiuterinis žaidimas. Šiame žaidime jūs galite žaisti iš pirmojo asmens. Pasienio pateikti su elementais šaulys ir vaidmenų.

Parsisiųsti Borderlands galite iš oficialios svetainės žaidimą, jei turite visas aštuoniolika metų. Prieš žaidimą, jūs galite žiūrėti vaizdo įrašą apie žaidimo Borderlands. Šis vaizdo įrašas bus supažindinti Jus su įvairiomis funkcijomis žaidimą.

Kaip žaisti Borderlands galite sužinoti šioje apžvalgoje.

Žaidime Borderlands simboliai turi savų ypatumų. Tik keturios simbolių Borderlands:

1. Mordechajas - tai žaidimas medžiotojas. Jis buvo 17 metų prizą už šaudymo su revolveriu tikslumo konkurenciją. Daugelis žaidėjų šiame konkurse, kaltindamas jį pažeidė žaidimą ir sporto elgesį. Kai kurie žaidėjai sakė, kad prieš konkursą ir jis elgėsi nesportiškas. Jis keliavo į skirtingose ​​planetose rasti, kad jis yra suinteresuotas. Jis tai vadina geresnio gyvenimo ir paprastas būdas užsidirbti pinigų.

Konkretūs faktai:

39 metų

Spalva - turkio,

Žemė - Artemidė.

2. Roland yra žaidimas kareivis. Jis mėgsta fotografuoti su automatiniais šautuvais ir šautuvų. Roland nustato konkrečią tyurel. Be užpuolimo ir kovos, jis gali išgydyti ir atstatyti šoviniai ir saugoti savo šeimininką. Multiplayer žaidime, ir ji padeda savo sąjungininkams. Jis yra buvęs kareivis organizacijos "Scarlet Spear.

Konkretūs faktai:

"34;

Spalva - žalia;

Planeta - Prometėjas.

3. Lilit yra Sirena žaidime. Ji turi psionic sugebėjimus. Jis gali sukurti fazės poslinkio. Per atvykimo ir išvykimo fazės poslinkio sirena siunčia sprogimo banga. Kai pamaina atstovavo Lilit nematoma ir juda labai greitai. Ji gali kovoti tik Melee, bet už tai jis turi gauti iš specialaus pamainą.

Tai yra viena iš šešių sirenos. Visi sirenos turi stebuklingų galių. Tačiau jie nežino, kaip juos naudoti ir ką daryti. Ji nori sužinoti Serena odė sužinoti daugiau informacijos apie save.

Pagrindiniai faktai:

27 metų

Spalva - rožinė;

Planeta - Dionisas.

4. Mūrinis atstovavo berserkerių. Jis gali eiti į specialią sąlygą. Per šią būseną, jis negali šaudyti ginklą. Šiuo plytų žiauriai puola priešų su kumščiais ir gali greitai atstatyti savo sveikatą. Jis taip pat naudoja klubą, kuris bus žaidime. Jo tikslas yra surasti savo dingusius sesuo. Jis nešioja kaip jos talismanas letena savo šunį, kuris, kaip vaikas, jis mirė.

Pagrindiniai faktai:

36 metų

Spalva - kraujo raudonumo;

Planeta - Menethius.

Žaidime Borderlands ginklai kiekvienas simbolis

1. Mordechajas: snaiperio šautuvas, revolveriai.

2. Roland: automatiniai šaunamieji ginklai, lygiavamzdžiai šautuvai.

3. Lilith: sub-kulkosvaidžiai, pagrindiniai ginklai.

4. Plyta, granatsvaidžiai.

Play Borderlands būsite skirtingose ​​planetose. Kiekvienas personažas turi savo misiją.

Žaidimas Borderlands kompiuterį galite žaisti skirtingais režimais: vieno žaidėjo ar multiplayer.

Patrauklių įspūdžių jūs suteikiate Borderlends žaidimą.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos