Mūrinis Force

Alternatyvūs pavadinimai: Mūrinis Force

Brick-ForceOnline stulbinantis multiplayer šaulys su realia 3D grafika iš bendrovės Infernum. Gebėjimas kurti tūkstančius žemėlapių, padaryti pasaulius, kaip matote savo svajonėse, kovoti arba bendradarbiauti su kitais žaidėjais, išspręsti sunkiausias iš pirmo žvilgsnio problemas, pasirinkti tinkamiausią iš daugelio režimų ir paprasčiausiai mėgautis projekto daugiafunkciškumu, visa tai nemokamai suteikiama vartotojams. Brik Force žaidimas Kolekcionavimo korteles gausite vertingų apdovanojimų, o tai, jūs sutinkate du kartus maloniai, o ne tiesiog mėgaudamiesi statybos procesu. Tiesiog pabandykite nusivylimą tiesiog nesaugu!

Jūs galite įdiegti klientą kompiuteryje, kai tik Brick-Force registracija bus užpildyta. Sąskaitos kūrimo procesas trunka daug laiko. Įveskite el. Pašto adresą (pakartokite), slaptažodį (pakartokite) ir slapyvardį. Kitas svarbus dalykas yra kompiuterio atitikimas žaidimo sistemos reikalavimams. Reikia pripažinti, kad sistemos reikalavimai yra gana švelni.

Dabar esate teisėtas"Brick-Force"naudotojas internete, todėl būtų malonu sužinoti visas jo savybes. Pirmiausia, pirmiausia esate čia kurdami žemėlapius.

- Deathmatch: žaidimas sau. "Brick-Force"žaidimas leidžia jums atidaryti tūkstančius kortelių, naudoti tam tikruose režimuose esančius blokus ir daugybę plytų, taip pat suteikia vartotojams galimybę savo nuožiūra įdėti pagrindinius interaktyvius elementus (bokštai, paleidimo platformos, bombos).

 

Žaisti pat