Skaldyti Sritis

Alternatyvūs pavadinimai: Skaldyti Sritis

Žaidimas Broken Sritis grindžiamas naršyklės pagrindu MMORPG žaidimus, kurie pristatyti žaidėjams pasaulio karo padėtį, karalystė yra iškilusi grėsmė. Be R žaidimas turi keturis skirtingus užsiėmimus žaidėjų, galite pasirinkti barbaras, lankininkas, magas ar Paladin. Jūs taip pat turite lyties pasirinkimas: vyras ar moteris. Žaidimas Broken Sritis neturi būdas pritaikyti savo potencialaus herojaus išvaizdą, išskyrus tuos, kurie yra parduotuvėje.

Prieš žaisti Broken karalystę, įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka sistemos reikalavimus, pvz: dažnio procesorius - 2GHz, 1GB RAM, vaizdo plokštė - 128 MB. Prisijunk į žaidimą Broken Sritis neatsižvelgiama daug savo laiko ir lengva:

1. Pagrindiniame puslapyje pasirinkite elementą « pasirašyti iki »; [ _15_]

2. Įveskite savo vartotojo vardą,

3. Įveskite saugų slaptažodį ir jį pakartoti;

4. Prašome įvesti galiojantį el;

5. Parašykite savo gimimo datą;

6. pasirinkite « Pateikti » ir Broken [_1_ ] Sritis registracija baigėsi.

R2Games neseniai išleido naują tęsinys į žaidimą Crystal Saga raginama Skaldyti Realm internete kuris turi reikšmingų skirtumų grafikos ir siužeto, bet taip pat turi daug bendro su originalu. Šiuo metu jums bus žaisti žaidimą Broken srityje, ir įsijungti į negailestingų princas Reucroft gretas ginti taiką ir atkurti pažeistų sričių.

Į Broken Sritis įdomu žaisti, nes žaidėjai gali pasirinkti tik keturias pagrindines klases: Paladin, barbarų, lankininkas ir Mage, bet jie taip pat gali naudotis daug poklasių. Jeigu žaidėjai pasirinkti žaisti Melee Barbaras, jie bus žaisti su poklasius, pvz Berserk, Viešpatie ar veteranas.

Visų pirma, žaidimas Broken Sritis nenustato nieko naujo ne visiems. Ji siūlo labai pažįstamas sistema: žaidėjai eiti aplink pasaulį, aplankant įvairius mažus žemėlapius, žudyti monstrus tos pačios rūšies, taip pat susitikti su šimtus ar net tūkstančius vienodų simbolių. Tiesą sakant, ji yra sunku rasti didelį skirtumą tarp žaidimo Broken Sritis ir Crystal Saga .

Žaidimas Broken Sritis gerai, kad žaidėjai gali gauti augintiniai ir sparnus nemokamai. Nuo Br žaidimas suteikia daug ploto žemėlapius ir navigaciją automatiškai daugeliu atvejų, žaidėjai turės eiti per įvairias korteles iki atvykimo į paskirties vietą. Žemėlapiai Broken Realm internete visi atrodo unikalus įvairių temų. Taigi, jūs pamatysite skirtingas struktūras mieste, apsnigtos pušys dykumoje, ir padarai kiekvienos scenarijų įvairovė.

Storyline Questai Broken Realm internete atskleista kovose su kelių dešimčių monstras tos pačios rūšies vėl ir vėl. Tai yra, kai jūs nužudyti 15 arktinių vilkų, jūsų bus paprašyta nužudyti 12 iš jų vėl gauti specialius ginklus, ir tada dešimtys iš jų surinkti pakankamai plaukų vilkas. Tai sukelia daug patirties BR žaidimo atliekas.

Žaidimų Skaldyti Sritis neprideda jokių apdovanojimų per mūšį. Mažytė belangė, kur yra tik keli monstrai ir bosas, o ne daug bus džiaugsmo žaidėjai, be to, varžovai bus daug didesnė, maksimali sveikatos, nei jūs ar jūsų augintiniui. Taigi, žaidimas Broken Sritis rodo, kad tai yra geriau prisijungti arba sukurti grupę, nes vienas žaidėjas yra beveik neįmanoma eiti žeme.

In ir kovoja monstras, Broken Realm žaidimą ar pasiūlyti keletą būdų mėgautis realaus laiko mūšiai. Pavyzdžiui, jūs galite ieškoti amžiną bedugnę ir prisijungti prie partijos lipti mokymosi bokštą! Taigi, nepaisant kai kurių trūkumų, Br žaidimas yra vertas tęsinys Crystal Saga .

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos