Candy Cash

Alternatyvūs pavadinimai: Candy candy pinigų talpyklos

Jei kada nors grojo senas mėgstamas daugelio Diamond Dash, šis žaidimas yra visiškai savo skonį. Žaidimas saldainiai Pinigai iš prigimties labai panašus į DD. Žaidimas yra nustatytas į saldainių parduotuvėje. Jums reikia parduoti daugiau saldainių ir, žinoma, gauti už jį. Parduoti, reikia pašalinti iš trijų ar daugiau saldainių tos pačios spalvos grandinę. Greičiau rasti grandinę, tuo daugiau taškų jūs uždirbti. Į kairėje pusėje priešais jus ekrane bus rodomas laiko skalę. Nuolat ieškant grandinę su ta pačia saldainiai, jums išplėsti savo gyvenimą, jei jūs galvojate, o ne veikti, o palaipsniui dingsta. Kai laikas patenka į apatinio ženklo, kelionė baigiasi. Apskritai, saldainiai Pinigai internete - puikus pasiūlymas iš kūrėjų Plinga Groti maloni ir atpalaiduojanti pramoga.

Jei anksčiau turėjo progą susitikti su žaidimų Plinga, tada skubėti džiaugtis, kad registracijos procesas jums būtų sumažintas iki minimumo, ar veikiau jis bus išvykęs iš principo - jūs galite prisijungti tiesiogiai, naudojant anksčiau įregistruotus duomenis. Jei esate naujas ir pirmasis susipažinti su Plinga Play, tada saldainiai Pinigai registracija yra privaloma. Visi žaidimai kontrolės pateiktas anglų kalba, bet net žinant kalbą gali intuityviai atspėti, ką daryti. Jei norite iš anksto išbandyti žaidimą, tada jūs galite spustelėti ant mėlyna mygtuką leidimo forma apačioje «Išbandykite", po kurio bus galima bandomąją versiją.

1. Jei pageidaujate, žaidėjai gali užsiregistruoti savo Facebook sąskaita, tai galite padaryti paspaudę atitinkamą mygtuką. Jei norite užsiregistruoti tradiciniu metodu, tada spustelėkite mygtuką "registras" apačioje dešinėje.

2. Pamatysite registracijos formą užpildyti, kad reikia žaisti Candy Pinigai, viršutiniame aukšte, kuris yra vadinamas «Elektroninio pašto adresas", kaip jūs tikriausiai nebus sunku atspėti, jums reikės įvesti savo elektroninio pašto adresu.

3. Kitas eilutėje vadinamas «Nick» parašykite savo vartotojo vardą, todėl sistema toliau ieškos jums taip pat kreipsis jūsų žaidimo veikėjas daugeliu žaidimų (kai herojai gali suteikti papildomų pavadinimus).

4. Tradiciškai lauko «slaptažodį» įveskite savo slaptažodį. Stenkitės pasirinkti labiausiai saugoma slaptažodį žaisti žaidimas saldainiai Pinigai buvo saugus ir patikimas, ir jūs turite ramybę, kad niekas gali įsilaužti į savo dėžutę.

5. Norint, kad sistema toliau registracijos procesą, jums reikės priimti sąlygas vartotojo susitarimą dėl šio projekto. Sutinku su visais taisyklės gali būti tiksi eilutėje «aš sutinku su naudojimo ...».

6. Jei norite prisijungti prie svetainės, įdėti paukštį į lauką «Siųsti man laiškų ...", jei ne - praleisti langelį.

7. Pasiruošę? Paspauskite "registras".

Šis žaidimas - puikus būdas atsipalaiduoti, tiesiog gerai praleisti laiką už gerą pramoga. Be to, žaisti Candy Pinigai nemokamai, tai kodėl negali imtis tokios galimybės?

 

Žaisti pat