Castlot

Alternatyvūs pavadinimai: Castlot

Kastlot žaidimas - fantastinis žaidimas su vaidmenų elementais strategiją, kuri gali vežti jus į senovės pasaulyje 6 amžiaus. Jūs galėsite patirti savo odos, kas buvo žiauriai anglosaksų karo. Kaip ir pastaraisiais metais valdovų jums reikia kurti ir stiprinti savo miestą. Per savo kadencijos Atvira tuštumą pradžioje, tačiau kvėpuoti gyvenimą į mažo miestelio, kuriant savo infrastruktūrą ir pildymo triukšmingų gyventojų - tai yra jūsų pašaukimas. Žinant, kad patikimas tvirtovės sienos apsaugoti jus, gali būti tikri, į šią kruvinų karo. Žaisti Castlot - būdas apsisaugoti nuo didžiulis priešų ir atlikti svaiginančio puolimą užfiksuoti. Sėdėti ir pasyviai laukti, kol galva pulti liūdesys tikrai nėra verta. Jūs turėtumėte pabandyti juos numatyti ir parengti kruopščiai. Rūpinkitės, kad jūsų miesto ekonomika tinkamo lygio, atsargų įvairių rūšių išteklius ir vadovauti stiprus, gerai apmokyti kariuomenę.

Norėdami patirti viduramžių nuotykius, užsiregistruoti žaidime Castlot . Jūs galite greitai patekti į įdomų pasaulį be baimės, kad jokių problemų jums sustoti. Žaidimas Castlot nėra įnoringas sistemos reikalavimus, jie tikrai yra minimalus

 • Operacinė sistema "Windows"
 • Bet naršyklė
 • Blykstė grotuvas
 • Video

Ir ji Castlot registracija neužima daug laiko. Turėtų sudaryti ši informacija:

  1. Prisijungti
  2. Slaptažodis
  3. Elektroninio pašto adresas

Paspaudus "Registruotis" mygtuką tuo pačiu metu reiškia Jūsų sutikimą su žaidimo taisyklėmis.

Suprasti pagrindinius dalykus geymleya padėti pradedant darbą. Vykdydami savo pirmuosius questus, jūs gaunate šiek tiek patirties. Tada galėsite nuspręsti, ar atlikti tik pagrindinius nurodymus jūs arba imtis daugiau ir daugiau. Dėl padidėjo pirmąjį titulą ir antrą tiesioginės naudos. Papildomų Quest gausite atlygį vertingų išteklių, kuri mielai naudojasi patobulinti savo tvirtovę metu.

Pagalvokite, ką norėtų matyti savo nuosavybę. Statyti pagrindinis pastatas - senatas galite įdėti į savo teritoriją karinių objektų, namų ir kitų pastatų. Kotedžai gyventojai turėtų būti tinkamai įrengta. Pabandykite įdėti žmonėms patogiai. Galų gale, žmonės - svarbiausia savo turtus. Be darbuotojų ir karių jūs negalėsite pasiekti šiame pavojingame pasaulyje. Uždirbkite jo pavaldinių pagarbą, ir jie bus atsakyti į jūsų atsidavimo.

Pagrindiniai ištekliai, kurie siūlo Castlot internetinis žaidimas

 • Grūdų
 • Medis
 • Geležis
 • Akmuo

Taip pat aukso ir šių žaidimo valiuta tipai, kaip Magic Potion ir deimantai . Siekiant užtikrinti grūdų, medienos, geležies ir akmens srautą, turėtų statyti įrenginius, kurie specializuojasi savo produkcijos. Norėdami tai padaryti, tačiau, pirmiausia reikia fiksuoti tam tikrą teritoriją. Norėdami laimėti šias būtinas kvadratėliais ant šiaurės vakarų pusėje turi būti išsiųsta atgal į aptvare tvirtai užsibrėžto tikslo. Išteklių pastatas teiks nuolatines pajamas, o šiuo metu galite atlikti misiją gauti aukso. Žinoma, kai kuriais atvejais tai padaryti elementarią apiplėšimas nei Kuprotas veltui. Tegul ne sąžinė kankina tave. Galų gale, jei esate nesiruošia to daryti, tai nereiškia, kad varžovai nėra norėti skanus kąsnelis, ir jums bus pasigailėta. Kaip žaisti pinigų, galite gauti magija potion įprastiniais metodais, bet deimantai yra prieinama tik realus. Negalima Skopoties įsigijimą, be deimantai tugovato.

Groti žaidimas Castlot daug lengviau, jei jūsų išsilavinimas tinkamo lygio. Reguliariai apsilankyti Avalon, namų reikalaujamą mokymą. Žaidėjas, kuris puikiai įvaldę mokslą, todėl savo kariuomenę nugalėti savo varžovą gali kartais stipresnis, tačiau nėra toks išminties.

Nepamirškite padoraus šaudmenų. Šarvai perkamos parduotuvėse arba uždirbo arenoje, tačiau dėl ginklų įsigijimo reikia kreiptis į patyrusį meistro, aplankyti savo kalvė. Sistema vis dar naudojamas PvP žemėlapiai, kurie yra labai galingas ginklas. Jūs kortas galima įgūdžius, gabumus ir kovos elementai. Nepraleiskite progos pasinaudoti tokia nauda.

Kaip ir daugelis naršyklės projektų Castlot galite žaisti kaip lygoje. Lyga - keliasdešimt žaidėjų pagal vienos vyriausiasis globos asociacija. Jūs turite galimybę prisijungti prie esamo lygos arba sukurti savo.

Intuityvi sąsaja, įdomi siužeto linija, žaidėjai turi galimybę plėtoti žaidimas apsilankyti dažniau. Tai gali tapti jūsų mėgstamiausia kasdien okupacija. Išbandykite ją ir pamatyti save, kaip priklausomybę, šis žaidimas yra puikus. Belieka palinkėti didelių pasiekimų!

 

Žaisti pat