Pretekstas Belli

Alternatyvūs pavadinimai: Pretekstas Belli

Casus Belli internete - naujas iš Didžiosios Britanijos bendrovės Infinitios, kuris sujungia visas geriausias savybes internete nemokamais žaidimais. Įvykdytos fantastinis kosmoso strategijos žanro leidžia žaidėjams kovoti su svetimų būtybių

Deeds vyrų Per šį trumpą sesiją šaulys juda troškulys užkariavimo nėra visata, ir būtinybę apsaugoti savo planetą nuo užsieniečių žiaurus maivymasis. Tapo krašto klausimas, ar žmonija išliks ir ar apskritai ginti Žemę. Užsieniečiai tikėjosi, kad žmonės bėgs be Prisiminus, paliekant jiems naujos planetos, kaip sakoma drungnas. Bet vietoj to, jie atvyko per pasipriešinimą. Niekas galvoja palikti savo mėgstamą gyvenamąją vietą. Pinta baisu karas. Tačiau atstovai žmonijos yra ne visi blogi. Jie ateina į informatorių, su kuriais jie turi kontaktą sėkmingai atakuoti liūdnai Medžiotojų pagalbos. Respondentai - užsienietis žvalgyba susijusi su visiškai kitos kategorijos nei kraugeriškas agresorių. Jie prisidėjo prie techninių pokyčius planetos gyventojų pažangą. Dabar tai įmanoma pagaminti erdvėlaiviai galėtų ne prastesnės į tuos, kurie yra įpratę naudoti priešų. Per šį žmonės gali atsispirti užsieniečiai vienodomis sąlygomis. Bet, kas laimės - šis klausimas lieka atviras.

Pradėtas žaisti CASUS Belli jums padėti žmonijai išgyventi ir apsisaugoti nuo atakų, kurios atėjo iš galaktikų kritikos. Svarbiausia tikėti laiminga pabaiga ir sujungiant jėgas su patikima komanda eiti į priekį į šviesesnę ateitį.

Jums tereikia užsiregistruoti žaidime Casus Belli. Bet prieš jums sukurti sąskaitą, įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka šią konfigūraciją:

  • KT "Windows 98/ME/2000/XP/Vista × 32/Seven
  • Procesorius Pentium ΙΙΙ 1 GHz
  • Kortelės 32 MB
  • 128MB RAM

Jei viskas gerai, Casus Belli, jūs galite žaisti nediegiant klientą nuo bet kokios naršyklės yra. Galite naudoti "Google Chrome", "Mozilla Firefox", "Safari" ir tt § Pretekstas Belli registruoti - tai minučių reikalas. Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir sukurkite slaptažodį. Taisyklės priimami automatiškai. Štai ir viskas verslui! Sveiki atvykę į poligoną!

Prieš išvykdami į savo pirmąjį laivą mūšyje, turite išmokti vadybos pagrindus ir patogiai naršyti tarpžvaigždinėmis erdvę. Naujokas eina į kosmosą paprastu laivo Kinijoje. Bet uždirbti patirtį ir kreditus, jums galimybę turėti tvirtą gesinimo konstrukcijas

Iš viso rūšių transporto priemonių žaidime šešių

  • Corvette
  • Fregata
  • Destroyer
  • Cruiser
  • BattleCruiser
  • Šarvuotis

Laikui bėgant, jums bus galima sukurti visą kolekciją įvairių modelių, nes garažas yra pateikti septynis laivus. Bet nemanau, kad pradėti erdvėlaivis savo kapinyno ramybę jums pamiršti apie jį. Ne, tai buvo ne pabaiga. Laivai reikalauja nuolat tobulinti, kitaip jūs gaunate iš Skurde konkurentas. Jūs tiesiog negali išlaikyti bet kokį rimtą kovą. Siurbimo techniką, jūs kartu su savimi vystytis. Online žaidimai Casus Belli siūlo pėsčiųjų grandinine gretas ir tapti gerbiama asmenybė. Pradedant paprastu kariūnas, tai yra įmanoma, kad galų gale bus laivyno admirolas. Eiti į jį! Nusipelnė medalių šildo širdį. Yra kažkas siekti!

Nors šalies, kurioje jūs padarėte užsakymą už laivo (Amerikos, Rusijos, Ukrainos, Kinijos), jis turėtų būti aprūpintas oriai. Nauda įvairus arsenalą čia ir išsirinkti kelias. Jūs turite prieigą prie Raketų paleidimo, spindulių patrankas, minos, torpedos, kriauklės ir kt. Kova už pergalę, galite naudoti du metodus fotografuojant. Įvaldyti šaudymo tikslas švino, taip pat areštuoti ir susilaikymas tikslus.

Žaisti žaidimą internete Casus Belli reikia, po pasirinktu keliu plėtros. O kas jums tapti susidoroti vien su tikslų neįmanoma. Tai, visų pirma, komandinis žaidimas. Ir pagrindinė funkcija PVP - Kovos "komanda komanda." Suderinti veiksmai, taip pat parama informatorių - ir pergalė kišenėje! Nesijaudinkite, jei per mūšį sunaikinti savo laivą, gal komandos kaip visuma dar nėra prarastas, ir pažvelgti į jo galutinis triumfas gali kaip stebėtojas.

Casus Belli žaidimas laukia jūsų darbų! Mėgaukitės įspūdingas kosminių nuotykių! Keisti nusiaubė planetos likimą, įrodyti nekviestus svečius, kurie turi visas teises gyventi Žemėje! Mėgaukitės žaidimu!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos