Ceiron karai

Alternatyvūs pavadinimai: Ceiron karai

Ceiron karai Prisijungę - nemokama naršyklė internetinis vaidmenų strateginis žaidimas. Tai visiškai fantazijos pasaulis alsuoja Sultingas turinį ir Pestryaev įvairovę. Šis projektas - tai ne tik technologinis šedevras ir aukštos estetikos demonstravimas, taip pat neįprastas savo esme yra legenda, kuri yra įdomi siužeto pagrindu. Istorija Ceiron karai internete papasakos apie didįjį karą su bauginantis greitumu išplito į visas kabinos ir crannies visatos magija. Dvi didžiulės imperijos negali nusiraminti ir jų prieštaravimą užsiimti vis daugiau ir daugiau mažų valstybių. Žaidėjas pasirenka vieną iš konfliktuojančių pusių spręsti tautos darysiu žaidimo po metu. Jūs turėsite nepamirštamą patirtį užpildytas taip, kad jūs paprastai pradėti pareigūną. Bet ne toli, kai jūs atpažinti herojus ir šlovę sumušė visų kampų nematomos kraštuose. Pradžia Ceiron karai žaisti dabar įrodyti visiems aplink jus, kaip talentingas vadas!

Dėl žaidimo tilptų skirtingų operacinių sistemų. Tseyron karai žaidimas parama "Windows" , Linux , "Apple" Mac . Svarbiausia yra turėti prieigą prie interneto ir įdiegti jūsų kompiuteryje "Adobe Blykstė . Jūs neturite praleisti laiką bando įdiegti kažką. Paprasta Ceiron karai registracija leis jums įeiti į žaidimą bet kuriuo metu ir iš bet kurio kompiuterio. Atsidarykite savo sąskaitą, galite namie, darbe ir kelyje. Sąskaita yra sukurta taip: įveskite savo elektroninio pašto adresą, slaptažodį ir slaptažodį kartojamas. Papildomi laukai užpildyti tik tuomet, jei jūs sutinkate. Baigę registracijos procesą, gausite naujienų iš kūrėjų, kaip nustatyta atitinkamoje vietoje yra pažymėtas pagal nutylėjimą, ir jums bus automatiškai imti užsakymus. Be to, turėkite omenyje, kad paspaudę nuorodą "Registruotis", Jūs pripažįstate, sutinkate su taisyklėmis.

Pradėtas žaisti Ceiron karai , jums rasti sau aplink neįtikėtinai įvairovė. Paimti bent, pavyzdžiui, kad fantastinis žemė gyvena skirtingų tautų. Čia jis susitiko ir Pirokantsy ir Galentsa ir ASNA ir turkai ir Nippontsy ir Norvegija, ir Asnardakiytsy ir Firokantsy ir uigūrai, ir Arabijos ir tibetiečiai, ir Altajaus ir Gul, o Latina ir daugelis kitų. Yra trys dideli federacijos. Būtent Atiyskaya Federacija, Fara Bottom Federacijos ir Pietų Soriena federacija. Be to, gyventojų ir įvairių religinių įsitikinimų. Šviesa Žibintų-Uni, Alternatyvi realybė, Šamanizmas, tikrasis Dievas - tai ne pilnas sąrašas išpažįstamas didžiulių didžiulių pasaulio religijų. Būtų gerai šį šakojasi nuomonėmis baigėsi, todėl nėra! Neramių gyventojai Tseyrona skleisti daugiau ir skirtingų filosofijų, šlovinimas idėjas priešingos srovės. Štai keletas iš jų: Semazhenizm, Be idealią pusiausvyrą, brolija vilkas, stiprybės, kultą išpažįstančiųjų ir kitos dangiškosios legiono ženklas Na, kaip jums visa tai? Nuobodulys tiesiog ne mirti!

Taigi, ką šiame neeiliniame pasaulyje, ne tik išlikti, bet ir būti sėkmingas? Jūs neturite laukti, kol jie patys tampa auka. Jauskitės laisvai pereiti iš anksto surinkti savo būrį, naudokite retro-futuristinis technologija, podyschu patikimus sąjungininkus, nuolat tobulinti savo įgūdžius Warlord. Bus labai gerai, jei jums bus padėti palydovą, bet jo pasitikėjimą ir vietą prieš jums reikia laimėti. Ceiron karai žaidimas siunčia jums Satellites tokius didvyrius

- Selina - pirokanskaya graži moteris, turintis nenugalimas išvaizda ir protas;

- Bogdanas - Temple Kultūros absolventas. Net vaikas lieka be tėvų. Jo likimas nėra sugedęs, ir tai nenuostabu, kad laikui bėgant jis tapo pačiomis sudėtingiausiomis Dangaus legiono ventiliatorius;

- Eva - gyvenimo valkataujantis gyvenimo mergaitę iš kilmingos giminės. Pliumažas driekiasi savo nusikaltimų, bet visi Eva nenori įsikurti.

- Yavuzalpa - puikus kariai su stipriu charakteriu ir plieno užrakto. Kas nebuvo jo gyvenime, tačiau visos bėdos jis išgyveno oriai. Bet jo šaltumas ir žiaurumas dažnai nesuprantami kitiems.

Žaidimo metu žaidėjas stykatsya atstovais skirtingų rasių. Į žaidimą yra atstovai didesnių rasių, tačiau jos negali pamatyti. Tik keletas jų egzistavimo požymių, tačiau pripažinimo šio fakto vis dar atviras klausimas. Antras lenktynes ​​- vyresni būtybių. Jis sukūrė rūšių būtybių, kad gyvena visame žemyne. Trečia lenktynės - yra jaunesnis, atstovaujančių rūšių, su prastai išvystyta kultūra. Jie net negali padaryti kažką organizuoti ir bendrauti vieni su kitais. Ar gausite ant margas minios - laikas parodys, svarbiausia - pasitikėjimą.

Ir galiausiai, kaip galėčiau nemini didinga kovų vykstančius beveik nuolat. Žaidėjai turi tokius mūšio kaip altorius Minis, Crystal Caves, White Pass Skadzhersky miško, lavos tilto Basnaksky Falls sienos Galenski Tower Tavern. Nagi! Aplankykite šias gyvenvietes matyti iš pirmų rankų, kad protokolas praleido ten tikrai įsimintina!

Ar norite tik jums sėkmės ir džiaugtis gameplay!

 

Žaisti pat