Chaos Rage

Alternatyvūs pavadinimai: Chaos Rage

Chaos Rage: dėl mitų tako.

Asgardo panikos panika - jau matėme pirmuosius prognozes apie Ragnaroką. Vieną kartą, kai jis vadinamas mirusiu Veshchunov v lva, ir ji pasakė siaubingą vaizdą apie dievų ir pasaulio mirtį, kuris prasidės nuo nardymo į tamsą, kai grėsmingas vilkas Fenrir zaglotnet saulė. Nevilties dievai, šaukiantys herojus ir legendinį mūšį jų pusėje, tačiau žaidimas „Hero Heroes“ naudoja šiuos epochinius įvykius spalvose ir dinamikoje.

Razrabatyvala naršyklė MMORPG produktas BBG studija ruožtu paremtos strategijos ir skandinaviškų epinių mitų gerbėjams. Žaislas paliko originalą, patrauklus, nors jis buvo pagamintas dvimatėje plokštumoje.

Otsenit visi žavinga žaislų žavesio gali kiekvienas, kuris nusprendė žaisti Chaos Rage, nes jis yra nemokamas. Jūs turite kovoti kartu su Odinu, Lokiu, Thoru ir kitais dievais Asgardu ir supažindinti su dievų Skuld pasauliu.

Savo valdovo atranka.

Pered jums atrodo spalvinga, nežinoma, fantastinis pasaulis, kuriame natūralu naudoti magiją, susitikti su titanais, neįtikėtinais monstrais ir didžiuliu drakonu, kuris padeda kovoti, kad laimėtų. Jūs būsite namuose tarp dievų, jei tu žaidi Chaos Rage.

Pirmiausia, turime nuspręsti, kas bus jūsų Viešpats, ir kas bus seksas. Išnagrinėti pareiškėjų kokybę ir eiti su jais. Kaip ir pasirinktas vieno iš klasių herojus negali būti unikalus, nes mes galime matyti teigiamą momentą, kurio nereikia išsiblaškyti dėl to, kas nepriima jokios naudos.

  • Warrior dirba kaip bakas - be baimės judėdamas į priešą, pasiruošęs nuplėšti jį į smulkes. Jis yra įsitikinęs, atkaklus ir žiaurus, o pranašumo jausmas suteikia jam patikimą apsaugą, galingą galią ir taškus, kurių pakanka greitai ir veiksmingai išpuoliams.
  • Assassin pirmenybę teikia viltingam, slaptam, judrumui ir greito atakos tikslumui. Jo manipuliacija sunku pastebėti, kad jis tyliai šliaužia, kad pasiektų mirtiną smūgį.
  • Mag nenaudoja įprastinio ginklo, nes jo arsenale yra pakankamai burtų, kad sunaikintumėte kelis priešus, o likę atstumas nuo jų. Jis turi daugiau galios ir nuolat ją tobulina.

Jūsų Viešpats vystysis, tobulindamas savo įgūdžius kovoje ir kvestuose. Susikaupti patirtimi ir įgyti naujų įgūdžių, kurių jūs galite, jei nenorite vengti darbo. Taip pat privalomas yra ir nepilnametis, ir jūs nuspręsite, kiek šiuo metu jiems reikia. Ir jei prisijungiate prie gildijos, iš jos taip pat atliks darbą. Įgyvendindami įvairių misijų įgyvendinimą, jūs pagerinsite Viešpaties kokybę ir galėsite geriau pasirodyti byloje. Tačiau pirmas dalykas, kuris turi praeiti bet kurį žaidėją, tai „Battle Heroes“ registracija.

Armed su kardu ir magija.

Odnomu lauke neprieštaravo priešo kariuomenei ir jums reikia padėjėjų, kuriuos lengva išsinuomoti tavernoje, išnagrinėjus jų talentus. Dabar esate pasiruošę iššūkiui, sutikę priešą, judėdami žemėlapyje „iPlayer Chaos Rage“.

Renkite simbolius pagal savo įgūdžius. Atkreipkite dėmesį, kad samdomi kareiviai automatiškai naudojasi savo įgūdžiais, o ne Viešpačiu, kurie gali rinktis iš savo talentų, kurie labiau atitinka dabartinę padėtį. Kai didės herojaus lygis, didės ir talentų asortimentas, o jei sukaupsite daug pykčio, šį rašybą galite naudoti kaip drakono pagalbą.

V Chaos Rage“ arena yra skirta vienos ir masinės pramogos kovoms ir PVP mūšiui, po kurio nugalėtojas gauna vertingų apdovanojimų.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos