herojai mūšis

Alternatyvūs pavadinimai: chaosas Pyktis

Žaidimas Battle Heroes: nuo mitų takas.

Dievai Asgard į paniką - jau matė pirmieji požymiai prognozes apie Ragnarok. Kai vienas vadinamas miręs Veshchunov völva, ir ji pasakė, baisu vaizdą apie dievų ir pasaulio mirtį, kuri bus pradėta nėrimo į tamsą, kai grėsmingas vilkas Fenrir zaglotnet saulę. Į neviltį dievai, tad herojai ir legendinis mūšis jų pusėje, bet žaidimas Mūšis Heroes išsiskleidžia šiuos epochinis įvykiai spalvų ir dinamikos.

Razrabatyvala naršyklė MMORPG produktas BBG studija gerbėjai ruožtu pagrįstas strategijos ir Skandinavijos epic mitų. Žaislų paliko originalus, patrauklus, nors jis yra pagamintas iš dviejų dimensijų plokštumoje.

Otsenit visi nuostabių žaislų gali kas nors, kuris nusprendė žaisti iš Heroes Battle, nes ji yra prieinama nemokamai žavesio. Jūs turite kovoti petys į petį su Odin, Loki, Thor ir kitų dievų ir Asgard ir bus pristatyti į dievų – Skuld pasaulyje.

 

 

Atrankos savo valdovo.

Pered jums atrodo spalvingas, nežinoma, fantastinis pasaulis, kuriame natūralus naudoti magija, atitinka Titans, neįtikėtinai monstras ir didžiulis drakonas, kuri padeda mūšio laimėti. Būsite namie tarp dievų, jei tu žaidi žaidimą Kovų herojai.

Pirmiausia, mes turime nuspręsti, kas bus jūsų Viešpats, ir kas bus seksas. Išnagrinėti pareiškėjų kokybę, ir keliauk su jais dėl darbo. Kaip padaryti pasirinktą herojus vieną iš klasių negali būti unikalus, tuo, kad mes galime pamatyti teigiamas momentas – nereikia būti išsiblaškęs kažką, kad neprisiima jokios naudos.

  • kariai veikia kaip tankas - drąsiai žengia į priekį nuo priešo, paruoštas ašara jį skiauteles. Jis yra įsitikinęs, ryžtingesnis ir žiaurus, ir pranašumo jausmą suteikia jam patikimą apsaugą, galingas energijos ir gyvybės taškų, kuris yra pakankamai greitas ir veiksmingas išpuolių.
  • Assassin nori gudrus, stealth, judrumą ir tikslumą greitai ataka. Jo manipuliacijos sunku pastebėti – jis tyliai Gyvatės pristatyti lemtingą fotografiją.
  • Mag nenaudoja įprastų ginklą, nes jo arsenale yra pakankamai burtai sunaikinti kelis priešų, o likę pakankamai toli nuo jų. Jis turi daugiau galios ir nuolat ją gerinti.  

Jūsų Viešpats vystysis, tobulinti savo įgūdžius, kovoti ir svečių. Kaupti patirtį ir įgyti naujų įgūdžių, galite, jei jūs neturite vengia darbo. Taip pat privaloma taip pat yra nepilnametis, ir jums nuspręsti, kiek jums jų reikia šiuo metu. Ir jei jums prisijungti prie gildijos, iš jo taip pat bus atlikti darbą. Apimant įvairių misijų vykdymą, jums pagerinti Viešpaties kokybę, ir galės geriau parodyti save tuo atveju. Tačiau, pirmas dalykas, kuris turi praeiti bet koks žaidėjas, šiame mūšyje Heroes registraciją.

 

 

Ginkluotosios su kardu ir magijos.

Odnomu į lauką nebuvo pasipriešinti priešo armija, ir jums reikia padėjėjai, kurie yra lengva nuoma smuklėje, išanalizavusi savo talentus. Dabar esate pasirengę iššūkis, susitikusi su priešu, juda aplink žemėlapį iPlayer Battle Heroes.

Išdėstyti simbolius pagal savo gebėjimus. Atkreipkite dėmesį, kad pasamdė karius automatiškai naudoti savo įgūdžius, o ne Viešpačiui, kuris gali pasirinkti iš jų talentus tiems labiau atitiktų dabartinę padėtį. Kai herojus lygis pakils, talento diapazonas taip pat padidės, ir jei jūs kauptis pyktis daug, galite naudoti šiuos kerus kaip skambučio dėl drakonas pagalba.

V chaosas Pyktis Arena numatyta vieno ir masė pramogų kovoja ir PvP mūšio, po kurio nugalėtojas gauna vertingų apdovanojimų.

 

Žaisti pat