Civilizacija internete

Alternatyvūs pavadinimai: Civilizacija internete

Civilizacija internetu - multiplayer, istorinių žaidimas. Įmonė gamintojai suteikia visą gerbėjams galimybę žaisti, yra realiame pasaulyje, žaidimas, kurio tikslas yra sukurti, kurti taiką, naują civilizaciją. Ir visa tai internete.

Labai malonu, kad žaidimas Civilizacija naršo nereikalauja galingas nustatymus savo kompiuteryje. Ir tik tokie pagrindiniai reikalavimai sistemai, kaip antai:

 • Vidutinės kompiuterinės sistemos parametrus;
 • Prijungimas prie interneto.

Kadangi žaidimo Civilizacija Online versija yra dar iš žaidimų pasaulyje, žinoma, kad kūrėjai ne minties, kad forminti šiame žaidime proceso dalyvius procesą. Bet turbūt seka ir duomenys, kuriuos reikia pateikti šiame procese - Civilizacija Registracija internetu bus taip:

  1. Prisijunk prie oficialios svetainės žaidimo Civilizacija internete;
  2. Pateikite savo elektroninio pašto adresą,
  3. Invent ir užsirašykite slaptažodį, kurį sudaro ne mažiau kaip šešių raidžių arba skaičių;
  4. Pakartokite slaptažodį ir nereikia pakartoti slaptažodį į kitus tinklus, siekiant užtikrinti, kad jūsų žaidimo sąskaitos saugumą;
  5. Eiti į žaidimo.

Tikriausiai ne taip paprasta jums perduoti šį standartą bet kokį žaidimą, taip, kad būtų atlikti Civilization internete. O gal patikrinti jūsų sąskaita bus gana greitai ir lengvai. Bet tai ne mums spręsti su jumis.

Ką norėtumėte žaisti internete Civilizacija Online nebūtina galvoti, žingsnis po žingsnio, kaip tai nėra internetinė versija tai įtraukti.

Iš pradžių jums bus pasiūlyta keturių civilizaciją. Tuo ši suma nebus baigti, kai jūs einate žemyn žaidimą, bus rodomas daugiau civilizacijos. Jūsų charakteris ne svyruos viena civilizacija visą žaidimą. Jis bus automatiškai apversti žaidimo, kiekvieną kartą, kai jums pasiekti tam tikrą tikslą, atlikti užduotį, tam tikroje srityje.

Be to, tai yra labai įdomu, kad jums būna įvairių epochų. Čia jie bus šešių

 • Senovės
 • Klasikinė
 • Viduramžių
 • Renesansas
 • Pramoniniai
 • Šiuolaikinės .

Pamatysite pasaulį visų spalvų. Ir tai padės jums aukštos kokybės grafika ir geras animacija žaidimą.

Bet vis tiek, kaip ir bet kokį žaidimą, yra galutinis jo laimėjimo. Pergalė šypsosi tik tada, kai jums sukurti stiprią civilizaciją. Per galimybes, kurios bus užfiksuoti daugelyje pasaulio šalių arba viena iš pergalės sąlygas - pasiekti šiuolaikinio amžiaus ir erdvės Kelionės vystymosi viršuje.

Tikriausiai jums žaisti Civilization internete nemokamai. Yra tai, kad už realius pinigus galėsite įsigyti reikiamas dalis ir elementus, arba gerinti charakterio kokybę geresnio žaidimo.

Žada, kad žaidimas bus geriausias tokio pobūdžio. Na, jūs ne visada siūlome stovėti savo civilizaciją, nes ji būtų pasaulio kūrėjas.

Ar verta pabandyti! Atrodo, kad žaidimas Civilizacija internete jau turėtų legionų gerbėjų, norinčių akimirką nenukrypti nuo patrauklių procesas.

 

Žaisti pat