Alternatyvūs pavadinimai: „Olympus“ susidūrimas

Senas legendos turi stebuklingą aurą, iškeliančią pagonių dievų istorijas. Jis tapo tironu ir atėjo laikas jį nuversti.

Jūs atveriate milžiniškas galimybes, kur galite susirasti draugų su Chaosu, konkuruoti su Dzeusu, padėti išgelbėti Prometėją, būti Atlantidoje, aplankyti senovės karalystėje išsklaidytas urvas. Niekas neleidžia jums dabar žaisti Dievų mūšyje, nes žaidimas pateikiamas nemokamai.

Pasirinkti herojus.

  • Rytsar apsaugo šarvus nuo priešų atakų ir suteikė drąsos leisti priešui mesti į priekį. Jis paliko kelis skerdimo metodus, kuriems jis nebuvo didžiausias priešininkas.
  • Magikas puikiai sekasi priešų gudrybėmis ir jaučiasi nenugalimas. Yra daugiau talentų, taip pat galimybė uždirbti iki penkių padėjėjų Dievų šventykloje. Jei jau nustatėte žaidimų klasę, reikia atlikti užduotis, kurių trūksta.

    Bet iš karto jūs susiduriate su galimybe pasirinkti, kaip eiti po žeme ir šlovės. Sidabras yra praktiškai jūsų kojose ir lengvai pasiekiamas, bet auksas suteikiamas sunkiausiems užsakymams ir parduodamas už realius pinigus.

    Bitvy į „Olympus“ susikirtimą vyksta pakaitomis su priešu, ir norėdami sėkmingai, turite galvoti apie pusiausvyrą mūšio lauke, atsižvelgiant į jo personažų ir priešų talentus.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos