"Olympus"kova

Alternatyvūs pavadinimai: "Olympus"kova

Ancient legendos turi stebuklingą aurą, pateikiant pagoniškų dievų istorijas. Jis tapo tyranu, ir atėjo laikas jį nuversti.

Padariau jums galimybę sukurti didžiules galimybes, kai galite susikalbėti su Chaosu, konkuruoti su Dzeusu, padėti išsaugoti Prometėjaus, būti Atlantoje, apsilankyti į senovės karalystę išsibarsčiusioms urvoms. Šiuo metu"Dievų mūšyje"niekas netrukdo jums, nes žaidimas pateikiamas nemokamai.

Pasirinkdamas heroklę.

  • Rytsar apsaugotas šarvu iš priešo atakų ir pasižymi drąsa, kad priešas galėtų įveikti priešakį. Jis paliko keletą skerdimo būdų, kuriems negalėjo būti sunkiausias priešininkas.
  • Magician excel, skuba priešo klastingų burtų, ir jausmas nesugebės.

    Poskolku prieš jūsų naršyklės strategiją, numatyta Dvasios mūšio registracija, kurioje pateikiamas vardas ir slaptažodis. Jei jau apibrėžėte žaidimų klasę, atlikite užduotis, kurių trūksta. Sidabras yra beveik tavo kojose ir lengvai pasiekiamas, bet auksas yra skirtas sunkiausiems questams ir parduodamas už realius pinigus.

    "Olimpo""Clash"bėgimas vyksta pakaitomis su priešu, o norint pasiekti sėkmės, turite galvoti apie mūšio lauko pusiausvyrą, atsižvelgiant į jo personažų ir priešo talentus.

 

Žaisti pat