Kodas Lyoko

Alternatyvūs pavadinimai: Kodas Lyoko Kodas Lyoko Kodas Lyoko

Žaidimų Kodas Lyoko - nemokamai, socialinė ir paimdavo RPG žanro. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad žaidimas Kodas Lyoko internete gana keista. Tačiau būtina suvokti esmę ir paaiškėja, kad viskas yra lengva ir paprasta. Daug štamo jūs neturite. Pagrindinis dėmesys žaidimą.

Kad nebūtų našta procesą žaidimą ir šiame procese nebuvo nuteka į blogas startinis ar kažką panašaus, kad Palyginkite nustatytus sistemos reikalavimus kompiuterio sąranką. Nieko sudėtinga apie tai, tiesiog, kad gana

• vidutinis kompiuterių sistemos parametrus;

• prisijungimas prie interneto;

• klaviatūra;

• pelė.

Kaip tai padaryti. Kaip jau galite pradėti žaisti žaidimą Kodas Lyoko, bet tada ten kliūtis kelyje - Kodas Lyoko užsiregistruoti čia taip pat, visi greitai ir lengvai. Siūlome tik patikrinti savo informaciją ir atminkite, kad neskirsto savo slaptažodį. Procesas yra toks:

1. apsilankykite oficiali svetainė žaidimo Kodas Lyoko;

2. Paspauskite ant rodyklės - žaisti;

3. pasirinkti variantą - užsiregistruoti nemokamai;

4. nurodyti savo elektroninio pašto adresą;

5. sukurti slaptažodį, kurį sudaro ne mažiau kaip šešių simbolių

6. jei sutinkate su naudojimo žaidimo taisykles, tada uždėkite atitinkamą varnelę tai;

7. tada spustelėkite - registracija.

Dabar galite pereiti prie pramogų, ir pradėti žaisti Kodas Lyoko.

Ar jūs kada nors - kada nors galėtų įsivaizduoti pasaulį, kuris egzistuoja anapus pasaulio. Būtent šiame žaidime jums bus aplankyti lygiagrečiai pasaulyje. Kaip ir nieko keisto, bet istorija prasideda su tuo, kad paprasti studentai, kurie nusprendė tiesiog tyrinėti, potknie nuostabių būtybių, monstras. Būtina, kad išgyventų. Atrodo, kad jūs esate vienas iš jų. Kas tiksliai - pasirinkti. Kodas Lyoko žaidimo kūrėjai jūs iš keturių šalių pasirinkimas:

• Ulrich;

• Lt;

• Yumi;

• Jeremy.

Kaip bet kokį žaidimą, visi simboliai turi savo individualias savybes. Ir jūsų veikėjai. Jie visi yra unikalus, kiekvienas savaip, kiekvienas turi savo galimybes, verčia kiekvieną konkrečią užduotį pasiekti.

Savo teisę žaisti įvairių žaidimo režimų, atlikdami įvairias užduotis, žaidimų. Už tai gausite atlygį. Jūsų charakteris vikriai bėgioti, naršyti paeiliui žaismingai reaguoti į neįprastas situacijas. Visa tai jums bus padaryta greitai. Kaip bet kokį žaidimą, jūs ne tik žaisti, ir atidžiai apgalvoti viską, jūs manote, kaip strategas. Bet tai nėra daug nunešė, nes tai nėra taip sunku, kaip gali atrodyti.

Kodas Lyoko žaidimas rinkoje gana ilgą laiką, ne veteranas, žinoma. Grafika tiek primityvus, bet kokybė jo lygio, šviesus, sukelia tokius teigiamus jausmus. Muzika yra specifinė, tačiau vis dar nesibaigia žaidimą.

Žaidimas buvo sukurtas be amžiaus apribojimų, tačiau, jei jūs manote, kad gerai, jis idealiai tinka jaunimui.

Atrodo, viskas aišku ir žinoma. Atsipalaiduokite ir leiskite sau žaisti. Dabar galite pereiti prie žaidimo procesą. Jūsų laukia čia. Mėgaukitės žaidimu!

 

Žaisti pat