Call of Duty: Modern Warfare 3

Alternatyvūs pavadinimai: Call of Duty: Modern Warfare 3

Žaidimas CoDModernWarfare 3 tapo aštuntas ciklas legendiniam Call Pareiga , iš daugelio [mėgstamiausią tęsinys _6_] Warfare 2, baigiamoji dalis garsaus trilogija Šiuolaikinės Warfare . Projekto komanda pranešė, kad Warfare 3 vis dar egzistuoja 2010, o iki 2011 metų pabaigos, oficialaus išleidimo projekto. Projektai vamzdyno turėjo praeiti kelis ieškinius, kad stabdžius turinčios darbą. Tačiau, kaip matome šiandien, tai baigėsi sėkmingo projekto pristatymas CallofDuty 8 , nepaisant kaltinimų ir kitų problemų.

Malonu rengti vienu metu dirbo keliose įmonėse. Kiekvienos iš bendrovių, atsakingų už įvairių vienetų darbą, pavyzdžiui, varnas Programinė įranga įgyvendinimo - dėl kokybės multiplayer.

Per skelbimus CallofDuty: Šiuolaikinės Warfare 3 [_4_ ] buvo pristatyta viena iš įdomiausių misijų projektą - Juoda antradienis . Ši misija padeda labiausiai aiškiai parodyti pagrindinių naujovių projekto - naujausias hibridas regos ir granata 9 - Bang .

2011 m pradžioje, kūrėjai CoDModernWarfare 3 vaizdo įrašas priekabos buvo pradėta Youtube . Be reklamos parodyta tik keletas pradinių vietovių: Manhatanas, Londonas, Paryžius ir Berlynas. Grafika ir žaidimo mechanika karto patraukė dėkingi žaidėjai. Vėliau, tiesa, po to, kai laisvo riedėjimo žaidimą, žaidėjai sklypas buvo kritikuojama. Tačiau ji krausis į problemas, susijusias su plėtros komanda atskyrimo ir padaryti savo išvadą, kad ir kokia ji buvo, ir žaidimas buvo tikrai geras.

Kai jūs nusprendėte Parsisiųsti CoDModernWarfare 3 ir išbandyti asmeniškai, turėkite omenyje, - per daug eiti į siužetą detales ir bandyti suprasti, tai nėra būtina. Taigi, žaidimas atrodys daug įdomiau. Ir tie, kurie prašė suteikti žaidimo sci-fi atspalvio projektą bus patenkintas visiškai.

Į CoDModernWarfare 3 Žaisti bus įprastine režimu bendrų užduočių mėgstamiausią. Reikėtų pažymėti, kad, palyginti su ankstesnių žaidimo buvo didžiulis patobulinimas - žaidimo scenos atrodo skirtingi. Nors tai, kad ne visos darbo vietos žaidėjai, pavyzdžiui, jie yra gana praktiška ir naudinga.

Call Pareiga : Šiuolaikinės Warfare 3 - Pirmoji savo serijos žaidimas, kuriame ji buvo paskirta klasių apdovanojimų. Dar viena naujovė - dabar, siekiant pagerinti CoDModernWarfare 3 Ginklas arba veiklos pobūdžio, vėl turi būti pateikta asmeniškai siurbimo būtinų savybių, o ne pirkti geriau, nes jis buvo anksčiau.

Ji taip pat pridėta keletas naujų būdai žaisti - tik tai, ko jums reikia naujo projekto. Kas nenorėjo pasakyti, kas būtų, CallofDuty: Šiuolaikinės Warfare 3 - Žaidimas [_3_ ] vertas dėmesio, ir tai, kad ji vystosi net kartų konflikto, vykstančio iš pagrindinių kūrėjų gretas tik prideda taškų "už" savo Piggy Bank. Visi CoD yra geros kokybės ir aštuntą projekto dalis - ne išimtis!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos