Call of Juarez

Alternatyvūs pavadinimai: Call of Juarez

Žaidimas CallofJuarez ilgai, kol jos oficialus pristatymas sukėlė į žaidėjų ir kritikų rimtų įtarimų gretas. Į projekto sėkmės atvirai ne daugelis įtikėjo. Studija Techland , kol šiam projektui tik su žanro Lenktynės , o dabar nusprendė radikaliai pakeisti vystymosi kryptį ir bandyti apsimesti [_3_ ] FPS . Antroji priežastis, kuri sukėlė įtarimą tarp žaidėjų - lenkų kūrėjas kompetencija. Dauguma žmonių tiesiog netelpa į galvą, kaip lenkai gali pasakyti Texas kaubojus istoriją. Kaip matote, yra ace į skylę Techland . Žaidimas pasirodė tikrai aukštos kokybės ir įdomi.

Daugiausia žaidėjai dėl ko į sėkmę, bet žaidimo, atsiliepimo mygtukas, be abejo, kad ji yra kompetentinga pasakojimas klausimą - skirtas išsamiai dalių ir visų niuansų rūšių. Į CallofJuarezрс kūrėjai galėjo padaryti viską tiksliai taip, kaip ji yra tarsi žaidėjų. Pirma, jie galėjo rankos prie maksimalios sumos naudingos informacijos, aiškiai rodant Laukiniuose Vakaruose renginius. Antra, jie padaryti išmintingą sprendimą pateikti visi sklypo paslaptys matuojamas. Tai reiškia, kad nereikia net tikėtis, kad jūs galės spėlioti, koks bus galutinis žaidimas, bando žaisti penkias minutes. Šiame projekte naują istoriją linijos atidaryti, kai ateis laikas, kad. Sklypas atrodo subalansuota per visą žaidimą.

Norėdami pradėti žaidimą, jums reikės žaidimo klientą CallofJuarezскачать. Procedūra yra paprasta ir greitai, ypač jei jūs naudojate torrent sekimo. Įvedę projektą, kurį bus supažindinti su pagrindinių simbolių savo: nuo drąsus berniukas Billy gyvenimo nuotykius pamokslininkas Ray, priversta imtis arbitro vaidmens po žiauriai nužudyta savo brolio, ir daugelis kitų.

Į žaidimą jūs sutiksite daug mažų scenų. Viskas parodyta CallofJuarezвидео vistiek gali turėti įtakos sklypo plėtrai. Įsiklausyti į visus dialogus dalių ir valgyti neprilygstamą atmosferą vesternų. Žaidimas buvo sukurtas taip, realu, kad visos emocijos simbolių norom nenorom ir žaidėjas išgyvena. Kai kurie kritikai leidosi Gamer net palyginti savo projektą su puikiu raštu knygą, kuri gali būti skaityti dienas be sustojimo.

Ar malonus ir tai, kad CallofJuarezиграть bus įdomu, nes sumaišius skirtingus žanrus. Projektas galėtų būti įgyvendintas visose įdomiausių idėjų. Be to, kiekviena bendrame kontekste klausimas atrodo gana organiškai - tai nuopelnas kokybės apdorojimas.

Nusipelno ypatingo dėmesio arklių veikėjas, kuris atrodo taip realu, kad pirmas kelias minutes po to, kai ekrane pasirodo Call of Juarez , žaidėjai turi išleisti mokymąsi.

Įsivaizduoti, kaip tai atrodo iš tikrųjų jums reikia tik parsisiųsti ir išbandyti šį žaidimą - patikėk, tikrai nepasigailėsite!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos