Call of Juarez Gunslinger

Alternatyvūs pavadinimai: Call of Juarez Gunslinger

Žaidimas CallofJuarezGunslinger– tęsinys garsaus projekto. Nauja dalis kūrėjai nusprendė panaikinti Meksikos narkotikų karteliai, pažeidžiančiu režimą geros policininkas, blogas policininkas. Šiame žaidime, viskas bus grįžti prie normalaus, projektas bus vėl susitikti už jos klasikinis susipažinę su daugeliu normas ir standartus.

CallofJuarezGunslingerрс prasideda su tuo, kad vienas iš mažesnių salonai ateina gudrus senas kaubojus, kurie iš tikrųjų paverčia legendinis Thug Silas spirgučiai. Lankytojai salono, žinoma gali ne tik vaikščioti praeityje garsus kaubojus, todėl vyras puolė tūkstančius prašymų leisti kalbėti apie savo gyvenimą, pasidalinti bent iš įdomiausių ir naveivayuschih siaubo istorijų pora. Tiesą sakant, atrodo, kad kaklaraištis mūsų naują projektą. Iš viso CallofJuarezGunslingerдуэли, kovoja ir chirurgija - yra seni prisiminimai Spirgučiai. Kiekvieno naujo lygio, nauja istorija atrodo žaidėjai smurto jaunimo kaubojus.

Norėdami pradėti žaidimą pirmiausia turite Parsisiųsti CallofJuarezGunslinger. Iškart po projekto įdiegimo ir žaidimo pradžioje jūs jausitės šiek tiek nejaukiai. Tai, kad toks įrašus, kaip Silas spirgučiai žaidime Call Juarez ne turėjo atitikti net rimčiausių Holivudo vesternų. Visi senas kaubojus minėti ženklai, atsiranda žaidime tik nedelsiant išnykti iš jo visam laikui. Tačiau, atsižvelgiant į grafika ir bendras dizainas žaidimas, galiausiai viskas pradeda atrodyti gana harmoningai ir tobulai priimtina.

Continue mūsų CallofJuarezGunslingerобзор pastabą, kad net perdėtas orumas kaubojus pasakojimai apie spirgučiai nereikia sugadinti bendrą įspūdį, priešingai - jie sukuria unikalią atmosferą. Be to, nustatant teršalų išleidimo ploną kaubojus humoro, kuris žaidimas yra prisotinta, per ir per sarkastiškas - anekdotai taikomos visose situacijose ir simbolių. Kai gausite į šio projekto atmosferą, jums suprasti visą prasmę istorija. Po šio Play CallofJuarezGunslinger būtų daug įdomiau, nes dabar jūs suprantate, ką istorija atsilieka nuo kaubojus atsiradimo sedano ir kodėl jis dabar gyvena.

Į naują projekto dalis visa atsakomybė tenka ant pečių veikėjas, čia jis neturi paramos - visas misijas ir užduotis, turi atskirai atlikti. Kas yra tiesa, "vienatvė" herojus kompensuoja galimybė gauti įvairių įgūdžių, kurie gali būti sukurtas atskirai. Spirgučiai išmoksite studija fotografavimo du šautuvus, karabinai ir laikyti sumanūs būdai vartų ar snaiperio atveju.

Net iš kūrėjų pasirengę CallofJuarezGunslingerвидео-трейлера rodo, kad herojus gali normaliai uždirbti patirties taškų ir taip padidinti lygį ir išleisti uždirbtus įgūdžių ugdymą. Užsidirbti įgūdžių taškų yra gana paprasta - pagrindinė užduotis atlikti, o ne bijoti dirbti bet kokį darbą siūloma.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos