Žlugimas

Alternatyvūs pavadinimai: Žlugimas

Sutraukti - žaidimą, kuri atitinka visus geriausias tradicijas kovotojų, kuriuos trečioji šalis. Per žaidimo žaidėjas gali naudoti keletą pagrindinių tipų vartų. Be to, projektas suteikia išbandyti savo laimę su šautinėmis ir plazminių ginklų. Kaip patarė patyrusių žaidėjų, kurie jau teko susidurti su žaidimo, gana veiksmingai ir yra energoudary.

Visi pagrindiniai žingsniai projekto didžioji šiuolaikinės realiame pasaulyje. Žaidimas pasakoja apie alternatyvios žmonijos istorijoje likimą. Pagrindinis veikėjas pavadintas Rona galėjo naudoti šį raktą gauti į anomalija centre. Taigi jis galėtų atlikti savo misiją savo pečių tik iš dalies.

Spektaklyje turite žlugti, svarsto įvykių, kurie įvyksta po anomalija nėra sudaužė tūkstančius smulkių dalelių, ir iš jo kilo daug naujų monstrų aikštelė. Tačiau, Rona ir išgyveno. Dabar herojus tarp monstrų, nusikalstamų grupuočių ir kariškiams. Jo pagrindinis uždavinys - atsikratyti šio pragaro.

Priotkroem mažai šydą paslapties ir pasakys, kad bankrotas - žaidimas, kuris parodys mums įvykių po baisios katastrofos, kad atsitiko 2013 m. Po to, didžioji dalis žemės pasikeitė, dabar atrodo labiau kaip kai paslaptingas zonos anomalijų, kurios egzistavo anksčiau tik mokslinės fantastikos istorijų ir novelių. Beveik visos gyvybės Žemėje mirė, žmonės eina iš proto, ir tikrosios priežastys incidento negalėjo rasti vieną.

Į žaidimą pradėjau, ir jūs turėsite atsisiųsti Collapse ir įdiegti į savo kompiuterį. Kai žaidimas yra įdiegta galėsite prisijungti prie projekto. Iš ten jūs sužinosite, kad vadinamasis išskirtinė zona atrodo baisūs demonai. Ir miesto gyventojai, suvokdami, kad susidoroti su šia jėga jie negali pasirinkti tik Cordon tvora žemės rimtai - įdėti betono dangas, aplink minų laukų plotas organizuoti ir tvarkyti, kai tai įmanoma ginklai automatinį atsakymą.

Nėra galite jį atsisiųsti tik vieną aukštos kokybės grafika. Visi dažai tinkamai perkelta, sukuria tam tikroms atmosferos nuotaiką. Jūs turite atlikti užduotis ir misijas, žaisti RODAN. Galingas veikėjas, kuris yra aprūpinta antgamtinių galių. Jis gyvena atskirties zonoje, nes tuo metu, kai tėvai negalėjo evakuotis laiku. Jį pamatę, atėjau suprasti, kad šis žmogus sugeba atkurti teisingumą ir atkurti tvarką.

Mechanika žaidimas yra labai paprasta, tai galima suprasti iš šūvio į vaizdo priekaba žlugimo: pagrindinis personažas turi skirtingus ginklus priešui, ginkluoti peiliais, galite naudoti kalaviją, ir tiems, kurie ūgliai reikia "atsakyti". Šios taisyklės padės jums greitai pasiekti sėkmės žaidime. Žinoma projektas patrauktų jums likti. Netikite, patikrinkite, ar sau!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos