Kolonijos internete

Alternatyvūs pavadinimai: Kolonijos internete, Kolonijos internete

Kolonijos Žaidimas pasakoja apie klestinčią kolonija Zel'var, kuris yra daug nuotykių sielų, kurie nusprendė palikti Saulės sistemos paskirties ir senus gerus Žemę siekiančios naują gyvenimą ir laimę, - bet ne visi rasti tai, ko ieškote. Daugelis jų buvo nusivylęs ir nusprendė kreiptis į piratavimas klesti prekybos kelius tarp penkių planetų Žaidimo kolonija, deja kolonijos lyderiai, kurie turi didesnį poreikį prekybos pajamų, siekiant iš anksto technologijas ir sukurti darbo vietas naujai atvykusių kolonistų.

Prieš žaisti kolonijos , įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka sistemos reikalavimus, pvz: dažnio procesorius - 2GHz, 1GB RAM, vaizdo plokštė - 128 MB. Kolonijos registracija neatsižvelgiama daug savo laiko ir lengva:

1. Pagrindiniame puslapyje pasirinkite "Sukurti sąskaitą"

2. Duoti vardą savo charakterį;

3. Prašome įvesti galiojantį el;

4. Įveskite saugų slaptažodį, patvirtinkite jį,

5. Pasirinkite "Sukurti".

Kolonijos žaidimas - tai kūrybiškumas, siaubo ir nuotykių kryžius. Žaidimas kolonija siekia būti kaip niekas kitas ORPG. Nomad, kurti kaimą ir apsaugoti savo draugus iš baisių būtybių, kad tykoti į mišką - tai tavo darbas. Galite pakeisti kraštovaizdį, ūkio ar medžioklės išgyventi tokiomis sąlygomis kolonijos internete - viskas priklauso nuo jūsų. Gyvenvietę kolonijos žaidimas, sukurtas ir valdomas pačių žaidėjų. Žaidimas kolonijos Prisijungę yra pagrindiniai darbo vietų, pavyzdžiui, žemės ūkio (naminiais ir žemės ūkio gyvūnai), kasybos, statybos pastatų (galite pastatyti namą pagal jūsų poreikius), žvejyba, medienos ir maisto ruošimui.

Kolonijos internete - žaidimas, kuriame jūs kontroliuojate išteklius tolimas erdves, kuriame žaidėjai konkuruoja dominuoja prekybos politiką ir technologinę plėtrą. Kiekvienas žaidėjas kolonijos Prisijungę valdo planetos administracijai susipažinti su unikalia išteklių. Norėdami laimėti, grotuvas kolonijos Dabar turite rinkti kaip daugelis kreditai kolonijinės prekybos išteklių, atnaujinti technologijas, išlaikant laisvosios prekybos maršrutus piratus, o galbūt ir vadovavimas Tarybos sprendimus teisinga kryptimi .

Kiekvieno ruožtu pradžioje, žaidėjai kolonijos Prisijungę gauna pajamas iš savo nuosavų išteklių. Taryba renkasi balsuoti, kaip elgtis atsižvelgiant į dabartinius įvykius. Rezultatas gali apdovanoti tie, kurie yra pasirengę įdėti pastangų kolonijos žaidimą ar nubausti tuos, kurie netaikomi tiems. Žaidėjai kolonijos internete gali sudaryti sąjungas, siekiant įtakoti balsavimą palankioje kryptimi.

Jūs galite gauti pajamas kolonijos žaidimas su kolonistais, kurie kartais būna daug, kartais mažų, ir kurie naudojami siekiant pažangos penkiose srityse pagalba: bendruomenė, karinis, prekybos, pramonės ir įtaka. Po balsavimo, Taryba, žaidėjai kolonijos lankosi vijos ar atnaujinti šias teritorijas arba įjungti vieną iš jų ir suteikti galimybę piratų prieglobstis mainais už išteklius. Būsite kolonijos žaisti ir parduoti išteklius paskoloms sudaryti prekybos susitarimus palankesnes jums ar padaryti papildomų išteklių. Žaidėjai kolonijos gauti internete ir mokėti už išteklius pagal prekybos susitarimus.

Kolonijos žaidimas trunka dešimt lygių. Jūs galite uždirbti pergalę taškų su kitais žaidėjais (VPS) nuo kolonijinių paskolas ir technologijų plėtrą. Galų gale, grotuvas kolonijos internete su daugiausiai pergalių yra nugalėtojas.

 

Žaisti pat